Чим можна пофарбувати підошву на босоніжках?

В кінці літа прикупила босоніжки і за період носіння облущилась фарба. В майстерні мені не допомогли, сказали що немає чим фарбувати і нічого не порадили. Може хтось знає, чим можна зафарбувати?
ЖующаЯКонфету 09 апреля в 09:47
Попробуйте эту краску. Красила подошву, помогло.
автор Кривая спроса 09 апреля в 09:49
Ответ дляЖующаЯКонфету
Попробуйте эту краску. Красила подошву, помогло.
Дякую.
Тишком_нишком 09 апреля в 09:49
Г. є Г. Не витрачайте гроші на підвальну продукцію....
ЖующаЯКонфету 09 апреля в 09:50
Ответ дляКривая спроса
Дякую.
Она в АТБ даже продается если что)
автор Кривая спроса 09 апреля в 09:50
Ответ дляТишком_нишком
Г. є Г. Не витрачайте гроші на підвальну продукцію....
Дякую за пораду.
ЖующаЯКонфету 09 апреля в 09:51
Ответ дляТишком_нишком
Г. є Г. Не витрачайте гроші на підвальну продукцію....
Очень ценный совет по теме
Тишком_нишком 09 апреля в 09:53
Ответ дляЖующаЯКонфету
Очень ценный совет по теме
Так) Хто фарбує підошшву, може полакувати колеса на машині? Підошва у нормального виробника не фарбована - вона монолітна із суміші композитних додатків.
5 1
ЖующаЯКонфету 09 апреля в 09:55
Ответ дляТишком_нишком
Так) Хто фарбує підошшву, може полакувати колеса на машині? Підошва у нормального виробника не фарбована - вона монолітна із суміші композитних додатків.
Мда...аби що тільки не мовчки...
3 1
автор Кривая спроса 09 апреля в 09:56
Ответ дляТишком_нишком
Так) Хто фарбує підошшву, може полакувати колеса на машині? Підошва у нормального виробника не фарбована - вона монолітна із суміші композитних додатків.
Чим ваша порада мені допомогла? Босоніжки вже придбані. Чи в вас ранок не заладився і ви тут вирішили ’повчити життю’?
Моль Моллівна 09 апреля в 10:20
Насправді я погоджуюся з тим, що нічого путнього з фарбування не вийде. Вигляд буде неохайний. В мене так Ecco пожовкли.
Тишком_нишком 09 апреля в 10:47
Ответ дляКривая спроса
Чим ваша порада мені допомогла? Босоніжки вже придбані. Чи в вас ранок не заладився і ви тут вирішили ’повчити життю’?
Так... Ніхто підошву не фарбує. Бо люба фарба відлетить. Ви взагалі розумієте процес виготивлення підошв? Сумнівно..Але (не в обіду) - будете знати, на майбутнє.