Ластоноша• 09 апреля 2024
Мовіназа від проблем з суглобами, хто приймав?
І чи можна починати на КД?
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Вона не лікує. Вона зменшує біль. Це хоч і самий лагідний препарат бід гострого болю в суглобах, але він все одно повинен ідти в схемі для підтримки кислотності шлунку.
любименькая• 09 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Это не обезболивающее средство, а противоотечное.
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Ответ длялюбименькая
Да. Оно работает как противовоспалительное в период обострения, выписывают как правило вместе с антибиотиками и профилактикой для жкт.
Просто от проблем проблем суставов, для профилактики его не выписывают.
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Той хто поставив дизлайк, почитайте побочки. розлад із боку ШКТ. Тобто підтримка ЖКТ обов´язкова.
Ластоноша
• 09 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Вам врач назначил?
Только не занимайтесь самолечением.
Так, але довго пити треба, 3 тижн
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
Так, але довго пити треба, 3 тижн
Загострення? То він краще, чим диклофенак. Вам виписали тільки його, чи додаткові ліки?
Ластоноша
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Так. Його і форсанек
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
Так. Його і форсанек
А що виписали для захисту ЖКТ?
Ластоноша
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А що виписали для захисту ЖКТ?
Нічого, хоча казала, що є проблеми зі шлунком.
Зрадорозганячка• 09 апреля 2024
Запитайте лікаря ще раз, що вам приймати. Якщо до лікаря не попадете, то. Хоча б поки приймаєте форсанек, пийте зранку ОМЕЗ до їжі та прийому протизапальних .