Единорог_помог• 10 апреля 2024
Знову питання
Писала нище про підлітка, (чорний кал)
Він два дні назад їв морозиво(чорна кава) там ріжок був чорний, вже подивилась склад там барвник(вугілля) це ж могло зафарбувати кал? Дівчинка, написала, я пригадала що їв. Бо на нервах забула. Казав що не щодавно також був чорний, то ми завтра всеодно підемо до лікаря, здамо аналізи
БезникаЯ• 10 апреля 2024
Так
:))
Доречі, коли ви написали першу тему, то я згадала про свій випадок, де я їла морозиво чорне і потім була перелякана кольором калу. Але не стала писати, бо думала, що буде це виглядати дивно.
:))
Единорог_помог
• 10 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це від стаканчика,таке було в доньки. Нащо йти до лікаря?
Каже що не перший раз таке
Не знаю може минулого разу також щось таке їв
Единорог_помог
• 10 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Так
:))
Я вже така налякана була) і тут Морозиво, і я пригадала, мені аж легше стало. Просто на нервах уже