Мати тріля• 11 апреля 2024
Чим краще видалити вусики над губою?
Колись робила лазерне видалення, дуже допомогло. Але зараз стирчать світлі, їх лазер вже не бере. Чи можна взяти прості veet воскові смужки?
Коплю на груди• 11 апреля 2024
Колись зробила воском в салоні. Як наслідок - пігментація. І досі трішки є, хоча вже кілька років минуло.
Сладко-соленая• 11 апреля 2024
Я звичайними восковими видаляю. Віт мені один раз не підійшов, то беру Ісану в Ватсонс і ще якісь в Просторі купляла, теж гарні.
Анонимба• 11 апреля 2024
В лазерхаусі купуєте засіб з меланіном, мажете ці волоски і лазер почне їх ’бачити’.
Блакитне небо• 11 апреля 2024
електроепіляція. 200 грн 10 хвилин та 60 грн за голку. і ніяких проблем
Куда_бежать• 11 апреля 2024
Я кремом удаляю , воск неподошел, у меня потом мелкие прыщики появляются после этого , с кремом никаких проблем нет
Сегодня не целуюсь• 11 апреля 2024
В мене довго було почервоніння після воскових смужок і прищі. Думаю цукрову пасту спробувати, а поки пінцетом
Снідаю авокадо• 11 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
З березня по вересень її не роблять.
Престидижитатор• 11 апреля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Аналогічно
Мати тріля
• 11 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тю, а що на палець накручувати?
Так якби ж чорні, гарні і блискучі, а так сиві з проплєшинами
Блакитне небо• 11 апреля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
З березня по вересень її не роблять.
дуже смішно. я робила в будь який час
Глубоководная селедка• 11 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Шрамів не лишає?
ЗдесяЯ• 11 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
О! А вже бачила сторіз, де вуса дівчатам ламінували, фарбували та продавали форму. Ото краса! Просто не всі розуміють(((
Злюка бобер• 11 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Наскільки болісна процедура? Волоски потрібно відростити?
Карма хамелеона• 11 апреля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Шрамів не лишає?
В мене сліди залишилися, маленьки рубці. Може майстер попався не дуже, хоча по відгукам обирала. Зараз тільки шугарінг, раз на 3 місяці вистачає. І spf завжди, бо після будь-якой депіляції ризик пігментації
Подвійна веселка• 11 апреля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Дякую, спробую теж.
Подвійна веселка• 11 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я иногда просто выщипываю это волоски
Я вищіпувала 25 років, але на підборідді. Зараз вже не можу щипати, надто багато, щодня підбриваю, рік ходжу на лазер, але поки ніяких змін, і волосся світле.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
а если появятся келлоидные рубчики? то нужно хорошего специалиста. Раньше в ин-те красоты была Татьяна в Киеве.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
бритье улучшает рост волос, вам непонятно?
Пліткарка• 11 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я теж голю уже 20 років, нічого воно не ’улучшает’, які росли, такі й ростуть.
Подвійна веселка• 11 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В мене немає інших варіантів
Подвійна веселка• 11 апреля 2024
Ответ дляПліткарка
Це ж нас давно таким лякали, а зараз мені пофіг, це найшвидший і найдешевший спосіб позбавлення волосся.