Калинові вуста• 11 апреля 2024
Ви б погодилися на моєму місці? Робота.
Така ситуація.
Чоловік постійно в рейсах, десь раз на тиждень вдома. Два сини, майже 13 і 7 років.
Живемо в місті-одні. Батьки в селі, мама незряча після інсульту. Кожні вихідні їжджу з дітьми до них, допомагати.
Звісно дуже хочу на роботу, бо здається що я деградую, На сім´ю заробляє один чоловік, вистачає на їжу, одяг,комуналку, звісно не шикуємо. Але відкладати не виходить звісно.
І тут мені запропонували роботу, знаючи мене через минулу роботу, порадили.
Сьогодні співбесіда о 17 годині.
Чоловік говорить що не змушує йти працювати, тобто питання діти, старший то самостійний, а от молодший як не уявляю. І хочеться на роботу і не знаю як це все поєднувати. Наче там субота неділя вихідний, і до 17 години. Офіс, робота за комп´ютером, дзвінки на комбінати, замовлення продукції на склади.
Батьки щоб сиділи з дітьми це не варіант, там ітак не легко.
Дівчата, підкажіть як би Ви вчинили?наче і крутитися треба,щоб гроші були, а наче і не виходить. Чи чекати коли молодший підросте ще трохи. Запропонували по знайомству, відмовлюся візьмуть іншу людину. А страх що не потягну, а може не так все і страшно..
Не знаю як бути..
Сьогодні співбесіда о 17 годині.
Не знаю як бути..
Результат:
вже голосів:
151 (93.79%)
Йти працювати,нічого страшного
7 (4.35%)
Нехай молодший підросте, потім
3 (1.86%)
Інший варіант
Сердючка• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Вони самі приходять зі школи, але менший раніше
Якщо у вас самостійні діти, то йдіть спробуйте поки є можливість. То ж не в´язниця, якщо не потягнете умови, звільнитись завжди встигнете.
Бамбарбия! Кергуду.• 11 апреля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ще десь у війну працюють дитячі табори?
Все працює. Тільки не скрізь
НаливайКа• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я Вас дуже розумію. Я знаю що молодший буде голодний сидіти поки я не прийду..
У Вас групи продолженного дня нема ?
Калинові вуста
• 11 апреля 2024
Ответ дляНаливайКа
У Вас групи продолженного дня нема ?
Є, він на ній протестує, що хоче додому і ридає. Їжу в їдальні не їсть, брезгливий до чужої їжі. З ним важко.
ПолБатона• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Привыкнет.
Кашка-маняшка• 11 апреля 2024
Навіщо сидіти з 13-літнім? З молодшим ще рік перекантуєтесь - старший побуде, обід підігріє, сусідка, а там у 8 і сам зможе себе порати. Та й зараз він не немовля. Однозначно йшла б. Ну і співбесіда - це не значить, що вже пропозиція.
Патріотка з дивану• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
В школі, 1клас закінчує
І сам вже додому ходить?
Школа у дворі?
Калинові вуста
• 11 апреля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
І сам вже додому ходить?
Школа у дворі?
Сам, не у дворі, але недалеко, пішки.
Акуна_Матата• 11 апреля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
соседке,посторонним чужие дети не нужны.
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
За гроші можна домовитися, навіть з студенткою чи бабусею чужою.
Калинові вуста
• 12 апреля 2024
Дівчата, я відмовилася. Дуже велика загруженість, з8 до 19. Через тиждень по суботах виходити. Якщо лікарняний то моя робота перекладається на колегу і а нього вдвічі робота. Поговорили з чоловіком, він говорить ні і все. Бо буде все догори дригом. Вирішили ще з роботою почекати.
Дякую Вам всім за поради.
Калинові вуста
• 12 апреля 2024
Мама взагалі в шоці, говорить яка робота? А якщо я в лікарню, хто буде зі мною
Колдунья-вещунья• 12 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Дякую Вам всім за поради.
Ви правильно вирішили.
Зараз Вам не час на таку роботу з такими умовами.
Бажаю Вам успіху і миру
Калинові вуста
• 13 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви правильно вирішили.
Бажаю Вам успіху і миру
Дякую велике! Думаю просто не мій час. Прийде час, буде щось краще.