Калинові вуста• 11 апреля 2024

Ви б погодилися на моєму місці? Робота.

Така ситуація.
Чоловік постійно в рейсах, десь раз на тиждень вдома. Два сини, майже 13 і 7 років.
Живемо в місті-одні. Батьки в селі, мама незряча після інсульту. Кожні вихідні їжджу з дітьми до них, допомагати.
Звісно дуже хочу на роботу, бо здається що я деградую, На сім´ю заробляє один чоловік, вистачає на їжу, одяг,комуналку, звісно не шикуємо. Але відкладати не виходить звісно.
І тут мені запропонували роботу, знаючи мене через минулу роботу, порадили.
Сьогодні співбесіда о 17 годині.
Чоловік говорить що не змушує йти працювати, тобто питання діти, старший то самостійний, а от молодший як не уявляю. І хочеться на роботу і не знаю як це все поєднувати. Наче там субота неділя вихідний, і до 17 години. Офіс, робота за комп´ютером, дзвінки на комбінати, замовлення продукції на склади.
Батьки щоб сиділи з дітьми це не варіант, там ітак не легко.
Дівчата, підкажіть як би Ви вчинили?наче і крутитися треба,щоб гроші були, а наче і не виходить. Чи чекати коли молодший підросте ще трохи. Запропонували по знайомству, відмовлюся візьмуть іншу людину. А страх що не потягну, а може не так все і страшно..
Не знаю як бути..
Результат:
вже голосів: 161
151 (93.79%) Йти працювати,нічого страшного
7 (4.35%) Нехай молодший підросте, потім
3 (1.86%) Інший варіант
Ананомчикус• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
В школі, 1клас закінчує
пароль на комп і планшет

або батьківський контроль на телефон

МамОмужа• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Це він вміє.
Дайте трішки самостійності! Залишайте зранку в холодильнику вже насипані в тарілку кашу з котлетою, борщ чи що там. Перший час контролюйте процес, діти швидко звикають все це робити.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Зараз нас з вами заклюють, бо по міркам форуму дитині 7 років ще треба витирати попу))
На форуме они могут меня даже побить
автор Калинові вуста • 11 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Дякую
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2024
Автор, а в якому ви місті?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Це він вміє.
Так а в чем проблема тогда ? Еще никто не умер от голода , имея возможность взять еду в холодильнике и разогреть .
ПочтальЁнша• 11 апреля 2024
Та йти на роботу, вже через 1,5 місяці канікули. Не втрачайте можливості, гарної роботи може і не бути через 2-3 роки. Якщо менший сам вертається зі школи, то зможе і сам розігріти в мікрохвильовці. Протриматись місяць, а потім якось всі підлаштуються. Все вийде

автор Калинові вуста • 11 апреля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Дякую, я думаю що хоча б спробувати можна. А там буде видно як це все піде. Бо в нас роботу важко знайти
Бамбарбия! Кергуду.• 11 апреля 2024
Поки діти вчаться, то організувати їм зайнятість після школи простіше. Можна домовлятися з такими самими мамами, шукати сусідку, яка нагляне в разі чого. У вас якщо буде плаваюча обідня перерва на роботі, то вже легше. А влітку подумайте про табір, чи зможете їх лишати в селі з батьками? Я за вихід на роботу
Дело было давно• 11 апреля 2024
Я якраз і пішла працювати, коли донька була в 1 класі, весною. Вона вже трішки звикла до школи, почала сама ходити туди і назад. Вона у нас одна. У вас є ще старший братик на всяк випадок. З харчуванням взагалі не було ніяких проблем. В тарілочку все клала, тільки розігрівала. З телефоном якось розберетеся. З хорошими роботами надто складно, тому я б пішла однозначно
Однозначно• 11 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Тоді яка проблема? Я на роботу виходила ще коли діти були в яслах, тому важко таке зрозуміти
У вас теж війна та ковід були? Це не порівняльні речі тоді і зараз, в 2017 вийшла на роботу в 3 роки, в 6 (2020 ). Карантин, свекрусі оплачували 2/3 і вона з березня по вересень висиділа в селі з малим, потім слава богу відкрили школи, але не на довго, ледве витягли з літніми таборами платними ( в школі не було, в борг виходило з моєю зарплатою) та лікарняним, відпустками. Так тривало до 22 року, коли дитина була в 2 класі та 2 тижні перед війною вже сама сиділа на онлайні. Але коли почалася війна, обстріли мусила кидати керівну посаду, та стаж 21 рік.
Карапулька• 11 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
Ковід був , коли почалася війна ми переїхали, щоб діти могли нормально вчитися
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 апреля 2024
Сину 7 а не 4 рочки
Дорослий хлопець
Дивне створіння• 11 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Знакомая не работает 15 лет. Вытирала попу старшему до 11 лет, теперь ему 14 - вроде сам справляется, за то есть младшая🤣
Ну и на кружки некому возить…
МамОмужа• 11 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ну и на кружки некому возить…
Якось знайома сказала що ой, не роблю манікюр довгий, бо малій треба помагати витирати попу, клас 2 чи 3. І зараз це норма😳
Ms. Android• 11 апреля 2024
Самый лучший вариант младшего на продленку отдать и не разрешать от туда уходить до ее окончания. Там и накормят и уроки с ним сделают. Старший если что подстрахует вас. А летом обычно при школах дневной детский лагерь делают.
Но на телефон родительский контроль поставить
Ленне-Рейма• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Молодший буде сидіти кожен день в іграх бо мами немає, це 100%. Якось не дуже хочеться.
Ставте обмеження в телефоні, ноутбуці, одним словом в його гаджетах. Нічого неможливого немає.
Ромашкинная• 11 апреля 2024
7 лет? Конечно идти на работу! Это большой и самостоятельный ребёнок!
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Теория про саморазвитие на работе и финансы дополнительные - это всё прекрасно. Но смотрите на практику - вы одна и двое детей в будни (готовка, уборка, уроки, рабочие моменты в нерабочее время и вся рутина,что и была, но теперь всё на вечер). В выходные вы помогаете родителям, пытаетесь успеть опять всё сделать, так как всю неделю на работе потом... В где здесь хоть что-то для себя? Где вы, где жизнь, где здоровье?
А хіба в неї одної так?

Викликаю на дебати• 11 апреля 2024
Странный вопрос, у кого двое детей, то не работает никто?
Рву и мечу• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я Вас дуже розумію. Я знаю що молодший буде голодний сидіти поки я не прийду..
Та йдіть на роботу. Хоч семирічку від цицькі відлучите вже. Виросте таким, що без мами нічого не зможе. Ви точно деградуєте.
Я вийшла на роботу, коли першому було 1,8 другому 2,2. Не так потреба в грошах була як я не хотіла бути вічною мамкою в декреті.
Хоча здається, що вам просто так зручно
Цукрові вишні• 11 апреля 2024
Идите обязательно, нельзя зависеть только от зарплаты мужа
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ні, я працювала, потім в мами інсульт, і я звільнилася, бо з мамою по лікарнях вже рік. Вона без мене не може..
Зараз всетналагодилося більш менш тато допомагає, але якщо лікарня то лише я.
Розумію Вас я так вийшла після 12 років вдома, думала, що вже і прибиральницею не візьмуть, але взяли по спеціальності, інженером, пощастило, фірмі терміново треба було людину на цю посаду, перед перевіркою документацію в порядок привести. На момент виходу меншій дитині було 10 років, нічого, змогли самі (бо тато у нас по 12 годин працює).У Вас дитина менша, тож спробуйте частину зобов´язань по догляду за ним покласти на старшу дитину.
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Навіть не розігріту їли, я росла в селі, де не було мікрохвильовки і газу (був в балонах, але він закінчувався часто).
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Тому йдіть. Я звільнилася в ковід, наступну роботу шукала 10 місяців.
дожену і ощасливлю• 11 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ще десь у війну працюють дитячі табори?
Акуна_Матата• 11 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Тут многие взрослые мужики не умеют попы вытирать, ходят с катышками на трусах. Молчу уже про детей.
Радість моя• 11 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Вони самі приходять зі школи, але менший раніше
То залишайте напродленку
Наездница• 11 апреля 2024
Автор - попробуйте! Наладится! Старший прийдет - покормит если что, и младший повзрослеет быстрее) Главное что он со школы сам приходит уже)) Значит ничего страшного, на телефон блок поставите - не поиграет))) Ну уроки не сделает без вас - не страшно))
НаливайКа• 11 апреля 2024
Город какой и ЗП какую обещают