Над цим питанням колись будуть битись вчені всього світу

куди з квітня 2019 року поділось більше 70% українців старше 18 років?
На момент виборів всі ще були, а тепер кого не запитаєш, так "а я за нього не голосував!" )
Roni-Verona 11 апреля в 13:35
Я так розумію ви за нього не голосували ? Тепер тішетесь що не такі лохи як інші ?
2 6 10
Nil admirari 11 апреля в 13:36
Скільки людей ви опитали?)
1 1
мимозка 11 апреля в 13:36
А ви за кого голосували? За педро? За того, хто одразу своїх синочків вивіз?
10 3 13
liss 11 апреля в 13:36
Сроки голосования завершились )) так что они сейчас правы . Никто за него не голосовал )ни один человек.
4 2
Nil admirari 11 апреля в 13:37
А до чого ці рефлексії зараз?
1 7
автор А Липи Цвітуть 11 апреля в 13:37
Ответ дляNil admirari
Скільки людей ви опитали?)
та ви тільки тут подивіться ) і в житті людей 100 за ці роки точно спитала. мабуть всіх НЛО забрали
5 2
автор А Липи Цвітуть 11 апреля в 13:38
Ответ дляNil admirari
А до чого ці рефлексії зараз?
накипіло від коментарів в самізнаєтеяких темах
мимозка 11 апреля в 13:38
Ответ дляА Липи Цвітуть
накипіло від коментарів в самізнаєтеяких темах
Займіть себе чимось більш корисним
3 1 9
автор А Липи Цвітуть 11 апреля в 13:39
Ответ длямимозка
Займіть себе чимось більш корисним
2 4 1
Nil admirari 11 апреля в 13:39
Ответ дляА Липи Цвітуть
та ви тільки тут подивіться ) і в житті людей 100 за ці роки точно спитала. мабуть всіх НЛО забрали
Ну, серед моїх знайомих теж багато хто за попереднього голосував.
І, вирите чи ні, я голосувала взагалі за третього.
Pink Swan 11 апреля в 13:40
Не вигадуйте. Люди відкрито пишуть, що голосували за Зеленського. Точніше проти Порошенка. Це був вибір без вибору. І на мою думку П був би або ще гірше, або такий же як З. Не важливе прізвище, система так вибудована. Абсолютно всі країни під патронатом свого гігемону. Війна була питанням часу з того моменту, як ми вирішили рашку поміняти на штати. А З чи П, чи Юля, чи чорт лисий - вже не мало значення.
2 22
mamarama 11 апреля в 13:42
Ответ дляRoni-Verona
Я так розумію ви за нього не голосували ? Тепер тішетесь що не такі лохи як інші ?
Лохи таки сами)
И кто против голосовал, и к то за.
У нас выборы без выбора, за кого не проголосуй - лохом будешь все равно.
1 2
irenmay 11 апреля в 13:42
Я голосувала за Порошенка. Але зараз зовсім не розумію істерики щодо Зеленського. Ніколи не була і не буду його фанатом, однак в тих умовах, в яких опинилась наша нещасна країна, важко приймати популярні рішення. І щоб не робила влада, знайдеться маса незадоволених.
11 2 2
Astraja_ 11 апреля в 13:44
Навряд.Краще їм замислитися над питаннями типу ’чому в певній країні люди ментально настільки агресивні до політичних вподобань інших, що з-за цього люди бояться висловити свою політичну думку, минулу чи нинішню, на розгляд суспільства’.В цивілізованій країні такої ситуації, що будуть клясти людину, а не висловлювати думку про самого кандидата, якого та вибрала- неприпустима.
І лише в Україні тебе обісруть за те, що ти голосував за зелених, блакитних чи коричневих.
Думка про те, що переслідування людини за політичні, сексуальні чи ще якісь вподобання це злочин і недопустимо чомусь знаходить відгук лише в невеликої частини жителів України.Сподіваюся, з часом менталітет почне змінюватися і українці в цьому будуть нагадувати цивілізованих сучасних людей, а не дикунів, яких аж теліпає від думки, що інші мають право на власну думку і її треба поважати
Каллипсо 11 апреля в 13:48
И к чему это, автор? Я голосовала за Зе, потому что была против По. И мне не стыдно в этом признаться, я не экстрасенс. И что?)
5 7
super-kidd 11 апреля в 13:50
Да ладно, мы голосовали.

В варианте - которые предлагались - не было других альтернатив.
Порошенка надо было менять.
Точка.
4 4
Yuljwa 11 апреля в 13:50
У каждого украинского президента спустя 2 года правления был антирейтинг 70-80%, вашего любимца это тоже касается
Да, этот феномен будут изучать.
karkusha.biz.ua 11 апреля в 13:50
Ответ длямимозка
А ви за кого голосували? За педро? За того, хто одразу своїх синочків вивіз?
кто бы ни был нашим керманычем - доля одна, им дорога: платит придется по счетам по полной. Проанализируйте жизнь всех наших Презиков: при внешнем достатке бедуля на бедуле с детьми.
Если Зе думает,что спрячется в своем новокупленном дворце - он глубоко ошибается. Конец ему устроят,когда и им наиграются. Посмотрите,что творится! Бомбят и бомбят! Но точно скажу,что после такого всегда идут переговоры. Зе не понимает что-ли ( или это за сколько надо было продаться?) ,что такими темпами разрушений из Украины останется одна улица Банковая.
Olen4a 11 апреля в 13:52
Ответ дляRoni-Verona
Я так розумію ви за нього не голосували ? Тепер тішетесь що не такі лохи як інші ?
Ну, власне, це трохи приємно, погодьтесь.
3 4
Каллипсо 11 апреля в 13:54
Ответ дляsuper-kidd
Да ладно, мы голосовали.

В варианте - которые предлагались - не было других альтернатив.
Порошенка надо было менять.
Точка.
Автор считает, что она очень остроумно стебанула. В принципе, да, сама себя. Показала свой уровень ))
3 2
Каллипсо 11 апреля в 13:54
Ответ дляOlen4a
Ну, власне, це трохи приємно, погодьтесь.
Тыкать этим людям как раз величайшая тупость )
1 2
Yuljwa 11 апреля в 13:55
Ответ дляkarkusha.biz.ua
кто бы ни был нашим керманычем - доля одна, им дорога: платит придется по счетам по полной. Проанализируйте жизнь всех наших Презиков: при внешнем достатке бедуля на бедуле с детьми.
Если Зе думает,что спрячется в своем новокупленном дворце - он глубоко ошибается. Конец ему устроят,когда и им наиграются. Посмотрите,что творится! Бомбят и бомбят! Но точно скажу,что после такого всегда идут переговоры. Зе не понимает что-ли ( или это за сколько надо было продаться?) ,что такими темпами разрушений из Украины останется одна улица Банковая.
А что не так с родичами Кучмы или Ющенко?
У яныка - да, но это все-таки запредельный подонок.
А так, у всех все гуд, вроде.
Roni-Verona 11 апреля в 14:02
Ответ дляOlen4a
Ну, власне, це трохи приємно, погодьтесь.
Так а яка різниця, всі в одному зараз варимось
Roni-Verona 11 апреля в 14:03
Ответ дляmamarama
Лохи таки сами)
И кто против голосовал, и к то за.
У нас выборы без выбора, за кого не проголосуй - лохом будешь все равно.
От тут абсолютно погоджуюсь, нажаль саме так і є
мимозка 11 апреля в 14:04
Ответ дляkarkusha.biz.ua
кто бы ни был нашим керманычем - доля одна, им дорога: платит придется по счетам по полной. Проанализируйте жизнь всех наших Презиков: при внешнем достатке бедуля на бедуле с детьми.
Если Зе думает,что спрячется в своем новокупленном дворце - он глубоко ошибается. Конец ему устроят,когда и им наиграются. Посмотрите,что творится! Бомбят и бомбят! Но точно скажу,что после такого всегда идут переговоры. Зе не понимает что-ли ( или это за сколько надо было продаться?) ,что такими темпами разрушений из Украины останется одна улица Банковая.
То це Зеля бомбить? А ну тоді ок.
1 3 1
DarkBlueSea 11 апреля в 14:08
Ответ длямимозка
А ви за кого голосували? За педро? За того, хто одразу своїх синочків вивіз?
А помните, как они семьей летали на отдых под чужими фамилиями? Вот был трэш. И ничего, все сошло с рук забылось и простилось
3 1
завитушка 11 апреля в 14:20
Ответ дляPink Swan
Не вигадуйте. Люди відкрито пишуть, що голосували за Зеленського. Точніше проти Порошенка. Це був вибір без вибору. І на мою думку П був би або ще гірше, або такий же як З. Не важливе прізвище, система так вибудована. Абсолютно всі країни під патронатом свого гігемону. Війна була питанням часу з того моменту, як ми вирішили рашку поміняти на штати. А З чи П, чи Юля, чи чорт лисий - вже не мало значення.
Ну тоді, я пропоную наступним вибрати пса Патрона. Ну а шо, система ж вибудована, яка різниця.
Pink Swan 11 апреля в 14:26
Ответ длязавитушка
Ну тоді, я пропоную наступним вибрати пса Патрона. Ну а шо, система ж вибудована, яка різниця.
А чого б і ні. Повірте, це на хід подій не вплине.
Гликерия-b010 11 апреля в 14:27
Ответ дляirenmay
Я голосувала за Порошенка. Але зараз зовсім не розумію істерики щодо Зеленського. Ніколи не була і не буду його фанатом, однак в тих умовах, в яких опинилась наша нещасна країна, важко приймати популярні рішення. І щоб не робила влада, знайдеться маса незадоволених.
Так проблема в тому, що ця рішення не тільки непопулярні, а ще й неефективні, якщо не сказати більше
Гликерия-b010 11 апреля в 14:28
Ответ дляRoni-Verona
Я так розумію ви за нього не голосували ? Тепер тішетесь що не такі лохи як інші ?
Та ні, просто хочеться запитати -«хуже нє будєт» вже наступило, чи варто почекати ще якихось покращень.