Просериарила молодость• 11 апреля 2024
Закон 10449 Базова військова служба
В новому законі про посилення мобілізації сказано про те що, згідно із законопроектом, замість строкової служби планується ввести базову військову службу, яку проходитимуть громадяни від 18 до 25 років. Вони зможуть самостійно обрати період проходження служби до досягнення 24-річного віку.
У мене сину наразі 23 роки. не служив ніколи і не закінчував військову кафедру.
Чи відомо вже коли запрацює ось ця базова військова служба?
Чи вірно я зрозуміла, те що сину вже треба тепер іти проходити базову військову підготовку, так як йому в кінці року вже буде 24?
Дякую!
Просериарила молодость
• 11 апреля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Это уже принято? сколько и где проходят эту базовую?
Закон сьогодні принятий. Через місяць має вступити в силу.
Бабуся Бетман• 11 апреля 2024
Ответ дляДуняша
Как быстро снимут анонимов?
А що це дасть ?
Відмінять закон тоді ?
Гірчинка• 11 апреля 2024
А хто контролюватиме базову підготовку? Наприклад, людина її не пройде, тоді що?
Просериарила молодость
• 11 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Напевно, коли ТЦК зупинить цю людину то вона зможе по базі дізнатись чи пройшла чи ні. Чи повезуть відразу в військкомат.
Гірчинка• 11 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ще цікаво, громадяни. Тобто всі незалежно від статі?
Синди Кроуфорд• 11 апреля 2024
Як тільки син пройде цю базову підготовку, заберуть га фронт. Нащо вам це?
Кили и Манджаро• 11 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
До 25 его всё равно не смогут мобилизовать
Просериарила молодость
• 11 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Ніби то ні. Обов´язково всіх чоловіків. Жінки добровільно наразі.
Просериарила молодость
• 11 апреля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я, тому і хочу дізнатись щоб вберегти сина.
Синди Кроуфорд• 11 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Поки що ясно одне - по прописці жити не можна, офіційно працевлаштовуватися теж. В тцк під жодним приводом не попадати. Далі по ситуації.
irina 2709• 11 апреля 2024
Ответ дляElenMis
мобилизация с 25 , с какого они будут ее сына загребать
Ну это если нет военной подготовки, а так она появится...
Соната любви• 11 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
не будьте наивны.
Соната любви• 11 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
если война не закончится, путь только один, воевать.
чтобы сохранить жизнь своего сына и миллионы чужих сыновей, единственное решение- окончание войны.
Соната любви• 11 апреля 2024
Ответ дляsheerlee
Автор имеет ввиду , смогут ли тцк ее сына затащить в бус и увезти проходить эту подготовку , на 3 месяца , после которой уже на фронт .
смогут.
это только если спрятать в каком потайном подвале, чтобы никто об этом не знал.
и чтобы они на улицу не выходил.