Люди хто у США , відгукніться будь ласка! Ви робили візу щоб потрапити у США після початку війни? Чи зараз можна українцям без візи?Цікавить J-1 . В гуглі незрозуміло пишуть
Таня Кузнецова• 11 апреля 2024
Без візи точно не можна . Це не та віза що дається по програмі типу ворк енд тревел ?
Ответ дляТаня Кузнецова
Хз. Наче вона. В умовах flex пишуть що треба відповідати вимогам візи j-1, я спитала у них чи треба просто відповідати , чи мати її.поки чекаю відповідь
Таня Кузнецова• 12 апреля 2024
Ответ дляежик_на_скутере
В мене син по ній їздив . Але там складно отримати ,дуже багато відмов . Ми в цьому році отримали звичайні туристичні ,легше трохи .