привіт дівчата. така халепа, затримка місячних вже 6 днів, не знаю, що робити. з хлопцями не зустрічаюся і завжди сиджу вдома та в основному вчуся (а зараз курсову пишу). батькам казала, а вони охрестили мене хвойдою, а степендії на лікаря не вистачає, бо майже всю витрачаю на інтернет та продукти, а зарплатня йде на квартиру. підкажіть будь ласка, що це може бути, та помру я від цього? 🥲
prosto_aisha• 11 апреля 2024
Нащо батькам казати про таке?! Якщо сексу не було. То може бути збій. До 10днів норма
Natal_ka91• 11 апреля 2024
Хвилювання, стреси, недосипи і спокійнесенько затримка. Якщо ви майбутній лікар, ви ж маєте знати що робити))
prosto_aisha• 11 апреля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Де написано що вона майбутній лікар?!
Natal_ka91• 11 апреля 2024
Ответ дляprosto_aisha
Де написано що вона майбутній лікар?!
Невірно зрозуміла текст автора, перепрошую