qdnil• 11 апреля 2024

Затримка місячних, що робити?

привіт дівчата. така халепа, затримка місячних вже 6 днів, не знаю, що робити. з хлопцями не зустрічаюся і завжди сиджу вдома та в основному вчуся (а зараз курсову пишу). батькам казала, а вони охрестили мене хвойдою, а степендії на лікаря не вистачає, бо майже всю витрачаю на інтернет та продукти, а зарплатня йде на квартиру. підкажіть будь ласка, що це може бути, та помру я від цього? 🥲
marata• 11 апреля 2024
Збій. Сходіть, узд зробіть
Letruaa• 11 апреля 2024
Лікарі є безкоштовно
prosto_aisha• 11 апреля 2024
Нащо батькам казати про таке?! Якщо сексу не було. То може бути збій. До 10днів норма
Kate AGO• 11 апреля 2024
Фолієву кислоту пила і вони відновилися, але затримка була місяць і то через ескопел. Який і пити було непотрібно.
Natal_ka91• 11 апреля 2024
Хвилювання, стреси, недосипи і спокійнесенько затримка. Якщо ви майбутній лікар, ви ж маєте знати що робити))
prosto_aisha• 11 апреля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Де написано що вона майбутній лікар?!
Natal_ka91• 11 апреля 2024
Ответ дляprosto_aisha
Де написано що вона майбутній лікар?!
Невірно зрозуміла текст автора, перепрошую
inna5577• 11 апреля 2024
Если тест отрицательный, ничего делать не нужно
СветланаФ• 11 апреля 2024
До гінеколога сходіть. Через хелсі запишіться. Наскільки мені відомо то можна без направлення.
Viktiriia-ec46• 11 апреля 2024
До 10 днів вважається нормою. А у вас на стресі міг бути збій