Чучало яблуні• Изменено 12 апреля 2024

Чи можна щось придумати в якості захисту на балкон ? Німеччина

Орендуємо житло. В квартирі є декілька балконів. В тому числі й в дитячій кімнаті. Бачила тут, в Німеччині, спеціальні сітки на балконах, але не зрозуміла, як вони кріпляться.
Балкони відкриті і навіть немає за що зверху зачепити. Можливо Ви вирішували схоже питання ?
Ще порадьте, будь ласка, якісний захист від дітей на балконні двері, для якого не потрібно сверлити дірки. Дякую
празники не помню• 12 апреля 2024
Может, в магазине есть что-то типа оргстекла? - тогда в нем по бокам можно просверлить дырочки и стяжками прикрепить к трубам.
Сетки это для животных.

Джем Шакіри• 12 апреля 2024
Ответ дляМой завтрак
Удалено администрацией...
По моему,надо банить за флуд не по теме. Что ни спроси-обязательно зайдёт какая-нибудь и ляпнет-у нас война, зачем нам это, и т.д.
Давайте все темы будут про войну, зачем тогда форум?
Потребую апгрейду• 12 апреля 2024
Посмотрите как этот вопрос решают другие жители Германии
Котя_люлю• 12 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Хоспаде, про Германию низзя, про Польшу низзя. Про отдых, вещи, косметику - нельзя, прибегут такие, как Вы и начнут орать про донаты и проблемы.
Котя_люлю• 12 апреля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Удалено администрацией...
Там забанили...
Гладиолус• 12 апреля 2024
Ответ дляМоська-слон
Автор , вообще-то, переживает, что дети могут упасть с балкона в эти дыры.
Вопрос не о дизайне балкона.
Ми не знаєм що робити з такими балконами. У нас такі були тільки в сцаних радянських санаторіях. Хай іде на німецькі форуми, там їй більше підкажуть.
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляНаездница
Удалено администрацией...
Яка ви заздрісна, щоб не сказати більше, фу

Цікавий писочок• 12 апреля 2024
Автор, нужно было не писать, что Германия))
По теме: посмотрите как на других балконах в вашем доме, что они используют, дети же не только у вас..
Миззери• 12 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
На просьбу автора решать украинцам ее проблему в Германии.
Вы прям так клип-клип глазками ’моя не понимать’.....
Решать проблему ? Это как? Купить сетку и прикрутить вместо нее?
Или посоветовать ?
Никто не заставляет решать проблему , так про каждую тему можно сказать и впадать в истерику , такая себе подмена понятий
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляМой завтрак
Удалено администрацией...
Вас забули спитати, кому і де писати
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Ось саме ви заслуговуєте на те, що з вами відбувається.
Нічний дожор• 12 апреля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Удалено администрацией...
Я тоже удивилась, что с такой ерундовой проблемой автор сюда обратилась.
Will_Be...• 12 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Воу, тормозите! Вас совсем заносит! Персенчику попейте, что ли...
ДаЗдраПерма• 12 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Нам і ворогів не треба (
Сижу_и_плачу• 12 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
А вы никогда не задумывались почему в Германии дома опрятные, а у нас сараи?

Переделывайте балконы дальше
Сараи?
Звідки ви пишете?
З болот?
Мой_ужин• 12 апреля 2024
Автор, в Польщі побачила такі рішення, як на фото. На балконі що вище (погано видно) - затянуто паличками (як очерет чи бамбук). І він буває різної висоти - багато хто на балконі так обмежив прозорість сітки і можливість заглядати у вікна (особливо хто живе на 0му поверсі). Щось таке і від дір може допомогти.
+ мені сподобалася екран з амазона, який вам вище порадили.
PS: не звертайте уваги на неадекватів.
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Автор тоже украинка, между прочим. Ваша соотечнственница. С такимт, какивы, и русни не надо. Вы ж первая добъете
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Нам і ворогів не треба (
Я про це ж саме кажу

Сижу_и_плачу• 12 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Підкажу. Але вам це не цікаво.
Працювати ніхто не хоче. Всі хочуть на соціал. Патріоти мля
Ну от до чого тут це?
Якщо ви така патріотка,то повинні знати,що наші люди сіють навіть на полях де міни поряд.Бо праця-в українців в крові.
Так що не розписуйся за ’всіх ’.
А на соціал хочуть,бо пашуть по 40 років і світу не бачать за ті копійки із-за ’вишиванок’ в раді
Kidstaff Bot• 12 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff