Свисток ля-минор• 12 апреля 2024

Була на сонці після використання ретинолу

Вчора наносила сироватку з ретинолом, зранку спф, але сьогодні стояла десь пів години на вулиці під прямим сонячним промінням. Хвилююся, щоб не з´явилася пігментація. Хто розбирається в догляді, наскільки це критично? Можливо, можна запобігти?
Душка-свекрушка)))• 12 апреля 2024
да ни чего не будет, я все лето ретинолом пользуюсь и не сывороткой, а третиноином....
автор Свисток ля-минор • 12 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую, заспокоїли мене) бо вже начиталася лякалок, що ретинол влітку не дай Бог
Зрадорозганячка• 12 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
ну так и есть... особенно если вы склонны к пигментации
недаром его рекомендуют только зимой
Душка-свекрушка)))• 12 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну если кожа склонна к пигментации всякое может быть...
Госпожа Белладонна• 12 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Всі різні. Після застосування не можна не мазати лице спф
автор Свисток ля-минор • 12 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я мазала спф 50, але о 9 ранку, на той момент пройшло вже 5 годин
Перловая Кашка• 12 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Добрый день, а чем вы пользуетесь, если не секрет?
Зрадорозганячка• 12 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
можно вопрос - зачем?
Сиджу тихенько• 12 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
недаром его рекомендуют только зимой
Интересно, а что рекомендуют тем, кто живёт в южных широтах
Зрадорозганячка• 12 апреля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
спф круглый год, наверное.. не знаю
Сиджу тихенько• 12 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
спф круглый год, наверное.. не знаю
Ну они тоже пользуются и ретинолом , и кислотами. Ну вот, например, третиноин отменять на лето вообще глупо, его потом заново несколько месяцев только вводить придется
Не пью, не курю• 12 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А я кремом з спф постійно, по декілька разів на день і ретинолом лише зимою -- все обличчя в пігментації. То як можна стверджувати буде щось автору чи не буде
Душка-свекрушка)))• 12 апреля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Скорее всего причина Вашей пигментации в другом. Но Вы правы на 100 % нельзя гарантировать что у автора не будет последствий.