Птица Говоруша• 12 апреля 2024

чоловік ігнорує мою маму

живемо в іншому місті приїжджаємо рідко до батьків, з моєю мамою він тільки здоровається, ні разу не привітав ні з чим не подарував квіти, перед ним у мене був бойфренд, який завжди до моєї мами з любовʼю та повагою якось ( я це до того що є порівняти відношення у чоловіків) , а чоловік як муму, хоча завжди в мене питає як там моя мама
я завжди мріяла щоб мій чоловік був комунікабельний, щоб у родині було спілкування, перед тим як одружилися теж не було якогось офіційного знайомства всім разом
до слова з його мамою я можу поговорити вітаю і купую подарунки

як у вас? чи млжна з цим змиритися , бо я якось не можу
Луковая• 12 апреля 2024
А причем ваша мама к вашей семье?)он обязан ее кружить?

Хтомолодець? Я!• 12 апреля 2024
Так это человек такой. Комплексы у него. Вы же видели его раньше.
Я погнала• 12 апреля 2024
То ви ж самі його вибрали в чоловіки, нє?
Та й вашій мамі чоловік нічого не винен.
Хтомолодець? Я!• 12 апреля 2024
Ответ дляЛуковая
Не кружить, но и не индюком ходить.🤣
Анонимус Я• 12 апреля 2024
#сомнойонизменится

Ну, Вы же видели, за кого замуж выходили или вы в ЗАГСе познакомились?
Love_Love_Love_• 12 апреля 2024
А ви його мамі даруєте щось, вітаєте?
Все возможно• 12 апреля 2024
А чё слился предыдущий мужик? Чё за уж за него не вышли? Кружил бы вашу маменьку налево и направо

Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не кружить, но и не индюком ходить.🤣
Ну такой человек,он что театр играть ходить должен?
автор Птица Говоруша • 12 апреля 2024
Ответ дляЛуковая
а що є тільки або кружити або не спілкуватися?
Анонимус Я• 12 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не кружить, но и не индюком ходить.🤣
Автор видела его отношение ДО свадьбы. Непонятны её претензии ПОСЛЕ.
Чупа-чупс• 12 апреля 2024
Разводитесь
автор Птица Говоруша • 12 апреля 2024
Ответ дляВсе возможно
він загинув
Анонимус Я• 12 апреля 2024
Автор, а Вы свекровь одариваете подарками при каждой встрече?
Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ну у меня например к маме мужа холодно нейтральное отношение,здравствуйте-до свидания.то что?мне театр и большую любовь изображать?
Все возможно• 12 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
він загинув
Ну так перестаньте сравнивать нынешнего мужика с прошлым.
Замулена ріка• 12 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Разводитесь
Не , сначала третьего родить надо
Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
У мужа так же 2 сестры есть,с одной я подружилась,мой человек;с одной нейтрально
Хтомолодець? Я!• 12 апреля 2024
Ответ дляЛуковая
Да не должен, автор тем более его сама выбрала. Но реакция на него окружающих будет часто такая.
Наталя-e9ac• 12 апреля 2024
ну по перше може бути таке виховання, може у нього в сім´ї було так заведено не спілкуватись з родичами пари. може йому не подобається ваша мати, що в принципі ок. короче всі через рот вирішується - розмовами.

автор Птица Говоруша • 12 апреля 2024
Ответ дляАнонимус Я
я писала що він має закидуаати подарунками при кожній зустрічі?
Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
И что?автору с окружающими,или с мужем жить?взрослея,пора отвязаться от мамы,а то огромный деть на гнилой пуповине болтается,куда это
Чупа-чупс• 12 апреля 2024
Не понятно, а что он ещё должен?
автор Птица Говоруша • 12 апреля 2024
Ответ дляЛуковая
так ви не відповіли на моє питання , є тільки дві крайності?
Чупа-чупс• 12 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не , сначала третьего родить надо
Пожалейте детей
Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Тут нет варианта выбора,есть люди,которые наши,есть не близкие по духу.ваша мама просто не человек,близкий по духу вашему мужу.вот и все
Напланетянка• 12 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А які в них спільні теми? Просто привітатися не досить?
Замулена ріка• 12 апреля 2024
Ответ дляНапланетянка
Автор же писала - поздравлять , цветы дарить ...
Луковая• 12 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А муж женился на маме?)
Напланетянка• 12 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
З ДН не вітає кожен окремо в парі
Жена аллигатора• 12 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не кружить, но и не индюком ходить.🤣
Во первых что там за мамо еще , может с ней не о чем разговаривать.