Пригаю-цибаю• 12 апреля 2024
Босоножки)
На низкой танкетке купила, теперь хочу на высокой. Какие симпатичнее? В первых трех цвет выбираю, ну или последние другой модели
Результат:
вже голосів:
24 (25.26%)
22 (23.16%)
19 (20%)
16 (16.84%)
14 (14.74%)
.
Пригаю-цибаю
• 12 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Никакие. Они деревянные.
Ну то мне носить) я ж внешне прошу оценить
Гжегож Бженчишчикевич• 12 апреля 2024
Мені всі подоюбаються, але рожеві та бєж більше за все. Я полюбляю танкетку та не темне взуття.
А шо сталося?• 12 апреля 2024
Останні. В перших трьох тий ремінець на щиколотці зорово укорочує ноги
Не зацілована• 12 апреля 2024
Чорні босоніжки не сприймаю чомусь, крім для дрес-коду.
Люблю білі, бежеві.
Купила собі учора дві пари, але таке скоріше щоб було, що взути, бо взагалі нічого не підходить/подобається
Люблю білі, бежеві.
Бавовнятко• 12 апреля 2024
Самые красивые - 4 для меня, но там очень высокий каблук. В предыдущих платформа сравнивает высоту