Перекус беру завжди• 12 апреля 2024
Тема про хрещення та дивну реакцію невістки.
Я писала, що син та невістка обирали хрещених. І син запропонував бути хрещеним свому молодшому брату, тобто моєму синові. Середній син сказав, що подумає. Я йому сказала, що від такого відмовлятися не можна. І він погодився. Зателефонував старшому брату(моєму сину), щоб підтвердити свою згоду бути хрещеним. І він почув, як син сказав невісткі, що в них тепер є хрещений. Нащо вона сказала невдоволено «Угу, добре.» І старший син це підтвердив, що вона як завжди незадоволена. Середньому синові було не приємно таке чути. Тобто невісткі не подобається вибір свого чоловіка, що він обрав на роль хрещеного свого рідного брата. Як на таке реагувати? Це нормальна поведінка адекватної людини?
Заздрість то погано• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Мені здається, що вони просто для галочки обрали за хрещеного мого сина.
Я б і для галочки його не брала.
Заздрість то погано• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну хоча б не показувала, що незадоволена.
Чого це невістка не може показувати, що ви всі їй неприємні? Особливо якщо таке ставлення цілеспрямовано заробили всією родиною.
Перекус беру завжди
• 12 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я б і для галочки його не брала.
Чому?
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ніхто цього не робив цілеспрямовано. Якщо б можно було б, я б все змінила, якщо б знала що так все буде. І від неї буде залежити буду я бачити онука чи ні.
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому?
Бо не хотіла б створювати додаткових проблем власними руками. Чим менше вас та ваших молодших дітей в житті старшого сина та невістки, тим краще.
Голова колгоспу• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Завжди такою була. Люди не змінюються різко, тим паче з молоду.
Судячи з того що пишете ви, 3 рази заміжня, і діти від різних чоловіків, ви теж неадекватна змолоду, так і не змінилися.
Колгоспниця• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну вы же понимаете, не пригласили б в крестные среднего сына и вообщем на крестины- бусинки б обиделись, но не на сына/брата, а опять же на невестку. Опять вышла бы виноватой невестка. Она была б опять врагом номер один. А так, этот средний сын, будет не часто появляться в жизни ребенка, точно же как и Аля-бабушка. Передаст пачку смеси, в будущем шоколадку раз в год и всё.
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Вот вообще было б не важно, если б обиделись. Главное, чтоб были подальше от семьи.
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А якщо б для вашого чоловіка це було важливо, то щоб тоді?
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Не сподівайтеся. Для вашого старшого сина це теж не так вже й важливо, висновки з ваших же дописів. Щось намагається там поробити і це насправді добре, але на відмови дружини він махає рукою і каже вам ’ні’.
Колгоспниця• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я думаю, что после крестин невестка всё так же не будет с ними общаться и пускать их всех в жизнь своего ребенка и семьи в целом.
Кумедний ґудзик• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А обовʼязково постійно бачити дитину, щоб бути хрещеним чи хрещеною?
по-перше, хрещені відповідають за релігійне виховання дитини, у вашого середнього як з цим?
по-друге, це ж дитина рідного брата, звісно, що потрібно регулярно бачитись, спілкуватись, тим більш живете в одному місті. в мене від двоюрідних братів племінниці, бачимось приблизно раз на місяць, інколи частіше. діти мене знають
Кумедний ґудзик• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
та невже? ви не відповідаєте за свої дії? не можете прогнозувати їх наслідки? навіть після стількох тем, коли вам підказували як адекватно спробувати налагодити відносини, ви робили по-свойому
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ну я совсем не понимаю, зачем вообще звать брата в крёстные.
Колгоспниця• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Может быть больше некого было взять на эту роль. Та и вообще, какая разница кто? Всё с годами пропадают.
Кумедний ґудзик• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
ну так роблять, беруть родичів, щоб гарантувати, так би мовити, що хрещені будуть брати участь у житті дитини. бо хрещені з близьких знайомих можуть відалитися з часом. а родичі це типу на все життя. але на практиці, звісно, нема ніяких гарантій.
Кумедний ґудзик• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Середній син чув по голосу коли розмовляв зі старшим. І старший це підтвердив.що вона знову незадоволена.
а старший ваш теж не дуже розумний, міг би зайвий раз не загострювати
Шкварочка• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А почему нет?
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Це неадекватна поведінка свекруху пхати свого носа усюди
А куди я носа пхаю? Це син мені сказав, мені таке не приємно просто чути.
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ця тема доволі скучна, більше 3 сторінок не набере. Давайте вкидуйте вже якісь цікаві деталі, які розворушать суспільство. Вам же це необхідно тут, чи не так?)
Ну, наприклад, що невістка не ті салати в меню обрала, або що не так одягне СВОЮ дитину, як вам хочеться...
5.
Мейк-ап форева• 13 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
Скажите кто-то , а можно чтобы была только крестная ? Без крестного..
Можно вообще без крестных
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
Можна. Якщо дівчинка, то може хрестити тільки одна хрещена, без хрещеного. А якщо хлопчик, то навпаки. Невістка з сином хотіли також щоб одна хрещена була, але у них хлопчик, тому прийшлося брати ще й хрещеного.
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви ж теми читаєте? Хто і головне навіщо тут має брати участь у житті дитини 🤯?
Мейк-ап форева• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Что изменили бы? Вы ж сделали всё, чтобы вас не было в жизн невестки. Это даже постараться так надо, самая терпеливая не выдержит.
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляШкварочка
А почему нет?
Бо те мамине сімейство дещо небезпечне для сім´ї старшого сина
Перекус беру завжди
• 13 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А що моя дитина немає право брати участь у житті дитини? Тим паче, що це для нього рідний племінник.
Заздрість то погано• 13 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Якщо саме про право, то не має.
Мейк-ап форева• 13 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Правильно сделает, если всё что тут пишется правда.