Перекус беру завжди• 12 апреля 2024

Тема про хрещення та дивну реакцію невістки.

Я писала, що син та невістка обирали хрещених. І син запропонував бути хрещеним свому молодшому брату, тобто моєму синові. Середній син сказав, що подумає. Я йому сказала, що від такого відмовлятися не можна. І він погодився. Зателефонував старшому брату(моєму сину), щоб підтвердити свою згоду бути хрещеним. І він почув, як син сказав невісткі, що в них тепер є хрещений. Нащо вона сказала невдоволено «Угу, добре.» І старший син це підтвердив, що вона як завжди незадоволена. Середньому синові було не приємно таке чути. Тобто невісткі не подобається вибір свого чоловіка, що він обрав на роль хрещеного свого рідного брата. Як на таке реагувати? Це нормальна поведінка адекватної людини?
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Завжди такою була. Люди не змінюються різко, тим паче з молоду.
Вы ее с детства знаете?

автор Перекус беру завжди • 12 апреля 2024
Ответ дляЛизочек
гарантирую, что после этого Автор о внуке резко забудет вообще
З чого це ви взяли таке?
Лизочек• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
З чого це ви взяли таке?
вы слишком предсказуемы
Колгоспниця• 12 апреля 2024
Ответ дляШкварочка
Кретины?
Кретины, то автор и её детки. Нельзя так говорить, но тут это явно факт. Иначе сказать нельзя.😂
Ответ дляБанка з медом
Це Ви та свекруха яка без скандалу і вихватування дитини, не згодні приходити на хрещення?
Так. Це я. Але я не збиралася хапати дитину. Просто не розумію, нащо дозвіл запитувати, можна взяти дитя на руки чи ні? Бред.
Ответ дляТелефон Рубика
Вы ее с детства знаете?
Ні. Думаю так собі.
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Мені здається, що вони просто для галочки обрали за хрещеного мого сина.
А может они просто хорошо относятся к вашему сыну? Может, он ведёт себя достойно и не позволяет себе ваших выходок?

Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну хоча б не показувала, що незадоволена.
Так она и не показывала. Она ж не кричала в телефонную трубку: Вася, мы тебе не рады, не приходи
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому дивні? Можете пояснити?
Я ж Вам уже выше написала
1)Не пригласили бы Вашего сына-Вы были бы недовольны
Пригласили-Вы опять недовольная
2)Отказаться от *быть крестным*-можно
Ответ дляТелефон Рубика
Ага. А тоді чому вона була незадоволена? Якщо добре до нього відноситься?
Лизочек• 12 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
А где вы видели тут нахалку? Нахалка тут только автор, тоесть свекровь. А невестка нормально еще относится к этой семейке Адамсов. Почитайте темы её, где она гнобила невестку.И всё было не так. Сын средний тоже на того ребенка болт забил, как и свекровушка.
сарказм, не?
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні. Думаю так собі.
Тогда конечно. Аргумент бомба
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Нельзя
Но насчёт Автора и её дочки согласна
Насчёт двоих сыновей-не согласна
Аристократка-тунеядка• 12 апреля 2024
Оооо, вчера как раз ждали новостей)))
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А с чего Вы взяли,что она недовольна?
Yuliia-5161• 12 апреля 2024
Скажите кто-то , а можно чтобы была только крестная ? Без крестного..
Ответ дляШкварочка
А с чего Вы взяли,что она недовольна?
Середній син чув по голосу коли розмовляв зі старшим. І старший це підтвердив.що вона знову незадоволена.
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чужих детей на улице тоже хватаете на руки , когда захочется? Или там измываться не получится, можно в лоб получить ?
Щедрик ведрик• 12 апреля 2024
Боже, яка ви нудна. Вам ще у Тетяни вчитись і вчитись.
Навіщо вам це все?

Ответ дляТелефон Рубика
До чого тут чужі та свій рідний онук?
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А....понятно
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіщо вам це все?
Да здрасьте
Таня одна такая незамутненная
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А как можно понять настроение человека по голосу , когда этот человек находится как минимум в паре метров от динамика? Там и тест не всегда можно разобрать.
Колгоспниця• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
До чого тут чужі та свій рідний онук?
Автор, вы его видели два раза. ДВА РАЗА. Какой свой? Он для вас чужой. Чужой ребенок. А вы для него чужая. Никто просто.
бибизяна• 12 апреля 2024
Ответ дляШкварочка
Вы странная? 🤔
Ви дивна?
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Автор этого не понимает
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Ви дивна?
А почему Вы написали, что невестка неадекватная?
Телефон Рубика• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
До чого тут чужі та свій рідний онук?
Он вас видел пару раз в двухмесячном возрасте. Вы ему объективно чужая.
Новорічна пальма• 12 апреля 2024
Вас тут не хватало, мамко
Море_море_я_скучаю• 12 апреля 2024
Ответ дляШкварочка
Так вчера 2 темы Тани были:фигня фигней
Ну занят человек) Зато благодаря ей я узнала, что моя семейная уволилась. А хелси, собака, молчит, как партизан