12 апреля в 22:48

Тема про хрещення та дивну реакцію невістки.

Я писала, що син та невістка обирали хрещених. І син запропонував бути хрещеним свому молодшому брату, тобто моєму синові. Середній син сказав, що подумає. Я йому сказала, що від такого відмовлятися не можна. І він погодився. Зателефонував старшому брату(моєму сину), щоб підтвердити свою згоду бути хрещеним. І він почув, як син сказав невісткі, що в них тепер є хрещений. Нащо вона сказала невдоволено «Угу, добре.» І старший син це підтвердив, що вона як завжди незадоволена. Середньому синові було не приємно таке чути. Тобто невісткі не подобається вибір свого чоловіка, що він обрав на роль хрещеного свого рідного брата. Як на таке реагувати? Це нормальна поведінка адекватної людини?
1 20 91
Борець за гаманець 12 апреля в 22:48
О, давно вас не было..
Сплюшка 12 апреля в 22:49
🍿🍿🍿🍿🍿🍿!!!
Колгоспниця 12 апреля в 22:49
Нормальная реакция. Я и так, в шоке, что она вас всех нах** не послала. А еще и согласна терпеть ваши фейсы целый день в такой важный день для себя и ребенка. Это ж теперь вы 100% , прийдете со своей доченькой малоумной.
А кто б был рад человеку который по сути вообще никак не участвовал в жизни ребенка? И видел его всего один раз за 9 мес. Ладно бы если просто чужой человек, это понятно. А так, это ж родной дядька, а это его родной племянник. Ну такое, если честно. Я бы тоже не рада была такой встречи. Понимаю невестку.
4 59 1
ПочтальЁнша 12 апреля в 22:50
Невістці. Ви ще й малограмотна
22 1
Борець за гаманець 12 апреля в 22:51
А крестной кого взяли?
Джинци на Флісі 12 апреля в 22:51
Як з вами легко спілкуватися.Моя ж ви хороша
Зяблик протестант 12 апреля в 22:51
А брат теж суміш та памперси надсилав поштою?
автор Перекус беру завжди 12 апреля в 22:51
Ответ дляБорець за гаманець
А крестной кого взяли?
Рідна старша сестра невістки.
ПочтальЁнша 12 апреля в 22:51
Ответ дляЗяблик протестант
А брат теж суміш та памперси надсилав поштою?
Він ту дитину взагалі не бачив
Борець за гаманець 12 апреля в 22:51
Потом напишите как прошло
1 16
Веселуха Муха 12 апреля в 22:52
Це неадекватна поведінка свекруху пхати свого носа усюди
Покорительная 12 апреля в 22:52
Мамо, а вы своей семьей заняться не хотите? Вам так скучно?
Дівчина Бобула 12 апреля в 22:52
Ба, знакомые все тролли!
Клевотница 12 апреля в 22:52
Автор ваші сини вже дорослі люди.
Дайте їм можливість вилізти із під вашої спідниці.
Доречі я розумію вашу невістку бо якщо ваші сини знать не знали племінника то радість від такого хрещеного не має.
Дівчина Бобула 12 апреля в 22:52
Кстати, спасибо админам за ник!
14 2
ПочтальЁнша 12 апреля в 22:52
Ответ дляПокорительная
Мамо, а вы своей семьей заняться не хотите? Вам так скучно?
Я теж не розумію навіщо жінка в 45 років витрачає своє життя на оце все
Борець за гаманець 12 апреля в 22:53
Эту энергию да в мирные бы цели..
Покорительная 12 апреля в 22:53
Ответ дляДівчина Бобула
Кстати, спасибо админам за ник!
А у меня есть фотка с ним, робот пылесос у меня покупал)))
автор Перекус беру завжди 12 апреля в 22:54
Ответ дляПочтальЁнша
Він ту дитину взагалі не бачив
Бачив. Один раз. Коли ми з ним їздили до них. Коли дитині було 2 місяці. Це був перший раз коли ми побачили дитину.
Дівчина Бобула 12 апреля в 22:54
Ответ дляПокорительная
А у меня есть фотка с ним, робот пылесос у меня покупал)))
Бобул его у Вас покупал?
Клевотница 12 апреля в 22:54
Ответ дляБорець за гаманець
Эту энергию да в мирные бы цели..
Так не цікаво! Треба ж всунути свій носик в усі справи синів. А то не дай Боже вони вилізуть із під спідниці мамО і стануть самостійними! Караул?!
Борець за гаманець 12 апреля в 22:54
Замуж бы ее выдать в другую страну, скольо от бы людей обрадовались бы
2 12
Покорительная 12 апреля в 22:54
Ответ дляДівчина Бобула
Бобул его у Вас покупал?
Ага, с семьей!
Шкварочка 12 апреля в 22:55
Ответ дляБорець за гаманець
О, давно вас не было..
Была вчера
Это давно?
Намазюкана нішою 12 апреля в 22:55
Ответ дляПокорительная
А у меня есть фотка с ним, робот пылесос у меня покупал)))
О, зараз тут і Бобула згадаємо)
Там і Павлік не за горами 🤪
автор Перекус беру завжди 12 апреля в 22:55
Ответ дляКлевотница
Автор ваші сини вже дорослі люди.
Дайте їм можливість вилізти із під вашої спідниці.
Доречі я розумію вашу невістку бо якщо ваші сини знать не знали племінника то радість від такого хрещеного не має.
А обовʼязково постійно бачити дитину, щоб бути хрещеним чи хрещеною?
Дівчина Бобула 12 апреля в 22:56
Ответ дляПокорительная
Ага, с семьей!
А Павлик не покупал на пару с Репяховой?
ПочтальЁнша 12 апреля в 22:56
Ответ дляДівчина Бобула
Бобул его у Вас покупал?
А я Бобула в Сільпо на Оболоні не один раз зустрічала. Вітається)
ПочтальЁнша 12 апреля в 22:56
Ответ дляПерекус беру завжди
А обовʼязково постійно бачити дитину, щоб бути хрещеним чи хрещеною?
Так, інакше який сенс хрестити дитину?
Шкварочка 12 апреля в 22:57
Ответ дляПерекус беру завжди
Бачив. Один раз. Коли ми з ним їздили до них. Коли дитині було 2 місяці. Це був перший раз коли ми побачили дитину.
Автор, к слову
Можно отказаться от *быть крестным*