Перекус беру завжди• 12 апреля 2024

Тема про хрещення та дивну реакцію невістки.

Я писала, що син та невістка обирали хрещених. І син запропонував бути хрещеним свому молодшому брату, тобто моєму синові. Середній син сказав, що подумає. Я йому сказала, що від такого відмовлятися не можна. І він погодився. Зателефонував старшому брату(моєму сину), щоб підтвердити свою згоду бути хрещеним. І він почув, як син сказав невісткі, що в них тепер є хрещений. Нащо вона сказала невдоволено «Угу, добре.» І старший син це підтвердив, що вона як завжди незадоволена. Середньому синові було не приємно таке чути. Тобто невісткі не подобається вибір свого чоловіка, що він обрав на роль хрещеного свого рідного брата. Як на таке реагувати? Це нормальна поведінка адекватної людини?
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
О, давно вас не было..

Сплюшка• 12 апреля 2024
🍿🍿🍿🍿🍿🍿!!!
Колгоспниця• 12 апреля 2024
Нормальная реакция. Я и так, в шоке, что она вас всех нах** не послала. А еще и согласна терпеть ваши фейсы целый день в такой важный день для себя и ребенка. Это ж теперь вы 100% , прийдете со своей доченькой малоумной.
А кто б был рад человеку который по сути вообще никак не участвовал в жизни ребенка? И видел его всего один раз за 9 мес. Ладно бы если просто чужой человек, это понятно. А так, это ж родной дядька, а это его родной племянник. Ну такое, если честно. Я бы тоже не рада была такой встречи. Понимаю невестку.
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Невістці. Ви ще й малограмотна
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
А крестной кого взяли?
Джинци на Флісі• 12 апреля 2024
Як з вами легко спілкуватися.Моя ж ви хороша
Зяблик протестант• 12 апреля 2024
А брат теж суміш та памперси надсилав поштою?

автор Перекус беру завжди • 12 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А крестной кого взяли?
Рідна старша сестра невістки.
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Він ту дитину взагалі не бачив
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Потом напишите как прошло
Веселуха Муха• 12 апреля 2024
Це неадекватна поведінка свекруху пхати свого носа усюди
Покорительная• 12 апреля 2024
Мамо, а вы своей семьей заняться не хотите? Вам так скучно?
Дівчина Бобула• 12 апреля 2024
Ба, знакомые все тролли!
Клевотница• 12 апреля 2024
Автор ваші сини вже дорослі люди.
Дайте їм можливість вилізти із під вашої спідниці.
Доречі я розумію вашу невістку бо якщо ваші сини знать не знали племінника то радість від такого хрещеного не має.
Дівчина Бобула• 12 апреля 2024
Кстати, спасибо админам за ник!
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Я теж не розумію навіщо жінка в 45 років витрачає своє життя на оце все
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Эту энергию да в мирные бы цели..
Покорительная• 12 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Кстати, спасибо админам за ник!
А у меня есть фотка с ним, робот пылесос у меня покупал)))
Ответ дляПочтальЁнша
Він ту дитину взагалі не бачив
Бачив. Один раз. Коли ми з ним їздили до них. Коли дитині було 2 місяці. Це був перший раз коли ми побачили дитину.

Дівчина Бобула• 12 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Бобул его у Вас покупал?
Клевотница• 12 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Эту энергию да в мирные бы цели..
Так не цікаво! Треба ж всунути свій носик в усі справи синів. А то не дай Боже вони вилізуть із під спідниці мамО і стануть самостійними! Караул?!
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Замуж бы ее выдать в другую страну, скольо от бы людей обрадовались бы
Покорительная• 12 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Бобул его у Вас покупал?
Ага, с семьей!
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
О, давно вас не было..
Была вчера
Это давно?
Намазюкана нішою• 12 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
О, зараз тут і Бобула згадаємо)
Там і Павлік не за горами 🤪
Ответ дляКлевотница
Автор ваші сини вже дорослі люди.
А обовʼязково постійно бачити дитину, щоб бути хрещеним чи хрещеною?
Дівчина Бобула• 12 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Ага, с семьей!
А Павлик не покупал на пару с Репяховой?
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Бобул его у Вас покупал?
А я Бобула в Сільпо на Оболоні не один раз зустрічала. Вітається)
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, інакше який сенс хрестити дитину?
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Автор, к слову
Можно отказаться от *быть крестным*