Колупалочка• Изменено 13 апреля 2024
Почав боліти зуб через майже два місяці після видалення нервів
Жувальний зуб. Було видалено нерви, пройшло майже два місяці. В зубі стоять штифти.
Почав боліти при кусанні. Якщо сильніше прикусити - неприємно пробирає до кістки.
Що це може бути ?( можливо матеріал просів і штифти давлять на кістку? Чи таке неможливо?
Колупалочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляКолишня муза
пульпит
Начебто все вичистили, робили знімок
Колишня муза• 13 апреля 2024
Воно може початися навіть від протягу. В мене так було( Відкрила вікно в авто і так було гарно їхати, а потім оце гівно( Вам треба до лікаря, він зробить знімок і там буде видно. Якщо це пульпіт, треба все розпломбовувати і лікувати запалення.
Пописанная парта• 13 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Начебто все вичистили, робили знімок
У мене таке і під зубом, який без коренів був більше 15 років, було.
Назву не згадаю, на знімку видно - запалення, знімали пломбу, виймали матеріал з коренів, потім я полоскала...
Причини різні.
Колупалочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляКолишня муза
Дякую за пораду. Навіть не знала, що таке може бути (
Колупалочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Причини різні.
Нічого собі ((
Не думала, що без нерва може бути запалення. Дякую
Колишня муза• 13 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Нічого собі ((
воно ще гірше, ніж з нервом. Бо нерв видалили і всьо) А це лікування може бути дуже довгим.
Пописанная парта• 13 апреля 2024
Ответ дляКолупалочка
Нічого собі ((
Я теж не думала і на інший зуб грішила.
Але лікар на знімку показала, де воно.
Лікар досвідчений по характеру болю, вночі/вдень, на холодне/гаряче, як правило, вже знає, що шукати.
Але лікар на знімку показала, де воно.
Колишня муза• 13 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Я теж не думала і на інший зуб грішила.
Але лікар на знімку показала, де воно.
на знімку під коренем зуба така плямка темна.
Пописанная парта• 13 апреля 2024
Ответ дляКолишня муза
Так, у мене було, і потім, коли лікар зуба відкрила, через корені гній виходив, я полоскала :(
Але це нечасто буває, на щастя.
Колупалочка
• 14 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Але це нечасто буває, на щастя.
Дякую за відповідь. Завтра йду до лікаря.