вентиляторная• 13 апреля 2024

В понеділок колола ботокс в лоб, досі нічого не змінилося

Як думаєте це нормально, коли чекати зміни?
Оченьценная• 13 апреля 2024
вам мали б запропонувати через 2 тижні візит. На ньому дивляться зміни і якщо треба - доколюють. Це включено у вартість
автор вентиляторная • 13 апреля 2024
Ответ дляОченьценная
Мені назначена зустріч через два тижні,але уже має бути хоч по трошки видно
Вельми шановна• 13 апреля 2024
Ощущение склеяности лба появится, у всех по разному, у меня на 5 день встал лоб
Мозговая пилочка• 13 апреля 2024
Яка ціна? я теж буду колоти в перший раз міжбрів´я
автор вентиляторная • 13 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Сьогодні у мене п´ятий день,нічого не видно
автор вентиляторная • 13 апреля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ціни у кожному місті різні, і в кожного лікаря свої
Вельми шановна• 13 апреля 2024
Ответ длявентиляторная
Завтра проснётесь с новым лбом, не паникуйте)
автор вентиляторная • 13 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Дякую ♥️
Треба ось так• 13 апреля 2024
У мене стає одразу в той же день. Через 2 тижня при потребі докол. Інколи доколюють, а інколи не потрібно. Але тримає 5 місяців. Наскільки знаю, то це мало.
Можливо, якщо довго не стає, то довше буде тримати?. Послухаю думки.
Нетутешня• 13 апреля 2024
Ответ длявентиляторная
Нет, не обязательно
Реанимация• 13 апреля 2024
Ответ длявентиляторная
В мене 2 тижні стає
Борщик• 13 апреля 2024
Ответ длявентиляторная
а скільки вам років? Є заломи? Коли лоб+міжбрівку?
Борщик• 13 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
ботокс в середньому ’тримає’ 4 місяці, тому у вас точно все ок
Блиск думки• 13 апреля 2024
Ответ длявентиляторная
Чекайте. Для того й дається 2 тижні. Що кололи?
Блиск думки• 13 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Це норм - 5 місяців
Почекуха• 13 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
5 месяцев это очень хорошо. Косметологи заявляют до полугода. У меня лично максимум три месяца держит. А становится на вторую неделю. дня с восьмого обычно
Хитрушка-чекушка• 13 апреля 2024
Ответ дляПочекуха
5 місяців шикарно, в інструкціях написано 12 тижднів ( інтрукції є в інеті)
Петриківна• 13 апреля 2024
У меня 7-10 дней встаёт
ОдинРазНадетое• 13 апреля 2024
Так, стає ближче до корекції, а після неї взагалі гарно, але місяці 2, потім нівелюється, під кунець 4—як і не було :(
КоКоКоКоКоКо...• 13 апреля 2024
если ксеомин. то у меня вообще не становиться..настоящий аллергановский ботокс никто не колет , если кто знает у кого в Киеве есть именно он,то дайте контакт пож. Ирину Панферову с позняков тут раньше предлагали (мимо у нее корее .а не аллерган), я ничего не имею против. но меня эта вода не берет увы