Забрызжу ядом• 13 апреля 2024
Є такі жінки…
Які не вміють ні своє життя влаштувати, ні дітей. А є які навпаки. Що влаштують і своє, і своїх і як треба ще і чужий дітей від першого шлюбу. Я відношусь до першої категорії. Цікавить, як стати такою як друга категорія. Я
Забрызжу ядом
• 13 апреля 2024
Те ж саме і з чоловіками: біля одних чоловіки нічого не мають, а біля інших мають все. Чому так?
IQ 80• 13 апреля 2024
Я відношусь до другої категорії. Просто потрібно діяти, а не чекати, і тоді все буде
СкрипяСердцем• 13 апреля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вся фігня в тому, що то різні чоловіки.
Спішу - перекидаюсь• 13 апреля 2024
Другі це ті хто всюди носа свого сунуть і 40 річним дітям соплі підтерають? Ви точно хотіли бути такою?
Для драки• 13 апреля 2024
Я отношусь к тем, кто рассчитывает только на себя
Муж - это прекрасно, но может быть явлением временным
Мрії у вирії• 13 апреля 2024
В першу чергу - займіться своїм життям, а не збирайтесь влаштовувати чужі
НаливайКа• 13 апреля 2024
Чужие дети никому не нужны.в редких случаях их просто терпят,без негатива
Нервогенератор• 13 апреля 2024
Що значить влаштовувати дітям життя?Особисте чи виховати,вивчити і допомогти стати на ноги?Я точно в особисте життя дітей не втручатимуся,а вивчити і підтримати-будь ласка.