Все до блиску• Изменено 13 апреля 2024

Порадьте спрей для розчісування дитячого волосся

Порадьте, будь ласка, спрей для полегшення розчісування дитячого волосся, бо ми уже замучились шукати. Брали Urtekram aloe vera, без силіконів, то він легкий, не обтяжує, але й не допомагає розчісувати. Брали дешеві в Просторі, ті лише обтяжуюють. Для себе я знайшла гарні засоби, а дитині не можу підібрати. Ще плетемо коси, тому бажано щоб і для цих цілей підходив. Буду вдячна.
автор Все до блиску • 13 апреля 2024
Може щось з дорогої органіки дивитись?
Домовенок Кузя• 13 апреля 2024
Мне помогает этот, даже волосы после бассейна , прекрасно расчесываются.
автор Все до блиску • 13 апреля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
дякую, не сильно жирнить? У дочки тонке волосся.
Lesik_2013• 13 апреля 2024
Корейський двофазний блакитного кольору продається в Єві
Ростки жимолости• 13 апреля 2024
Я купляла для себе, в мене супер тоненьке волосся, яке дуже плутається, особливо на потилиці, Noah, от такий. Це дитяча лінія
Lesik_2013• 13 апреля 2024
Ось цей з Єви. Не обтяжує волосся, не жирний зовсім, достатньо 1-2 пшиків. Найкраще з того, що я пробувала.
Домовенок Кузя• 13 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Наносить нужно не много, пару пшиков
автор Все до блиску • 13 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
безмежно дякую, не бачила такого. Я декілька видів куплю, щоб один дома, другий на роботі був.
Сокодавка ще та• 14 апреля 2024
Руфа.для взрослых тоже классно,хоть он детский.себе беру постоянно
автор Все до блиску • 14 апреля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Неодмінно спробую.
Ростки жимолости• 14 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Неодмінно спробую.
Взагалі ця марка дуже хороша, я різні шампуні, кондиціонери, маски, спреї, серуми купляла, то майже все супер(єдине що не сподобались серія з гінко білоба, в бежевих флаконах, от взагалі не зрозуміла) спреї і шампуні купляля собі з дитячої серії, бо супер тонке світле волосся, що капець як плутається,то прям супер, дійсно краще і легше розчіщувати. Але є мінус, об´єму майже немає, а як для дитини то думаю не супер критично. Волосся гладеньке і супер легко розчісуєтся, але без об´єму взагалі