Колдунья-вещунья• 13 апреля 2024

Уходить??

Все ок, крім сексу, каже що він розуміє мене, але сексу не хоче
Пиши-пропало• 13 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вот и мне грустно, вроде несерьёзно, тем не менее, лежу, а он рядом храпит
Вы вместе живёте и нет секса? Значит, он может быть отдельно от Вас, к сожалению. Если только нет проблем со здоровьем
Пиши-пропало• 13 апреля 2024
А возраст какой вас и его?
автор Колдунья-вещунья • 13 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
А возраст какой вас и его?
40+- у обоих
Пиши-пропало• 13 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
40+- у обоих
Самый возраст для секса, опыт уже есть
всегдаДаДа• 13 апреля 2024
Тут надолго• 13 апреля 2024
Для мене він був би ідеальним, бо я теж сексу не хочу. А моєму чоловікові потрібно по 3 рази на день. Він каже, що я доведу його до простатиту.
#Пойду_кгадалке• 13 апреля 2024
Думайте сами,решайте сами))
автор Колдунья-вещунья • 13 апреля 2024
Ответ дляТут надолго
Не те щоб я повернена на сексі, але коли я не бачу уваги до себе, взагалі ніякої, то це мене починає турбувати
Масіус• 13 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
А не хочет почему?
Бо вона колода у стосунках
Масіус• 14 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Спросите почему что не так?, потому что секс это важная часть отношений.
Хіба що для вас ,бо тут одні теми що секс лише чоловікові потрібен
Тут надолго• 14 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тут я згодна. Мені увага теж потрібна.
Виправити ситуацію можна розмовами, але це має бути не конфлікт, а розмова як то кажуть по душам.
Масіус• 14 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
А от вашего минете он стонет ? Вы ему можете сделать приятное и довести до конца ?
У неї зуби ріжуться😂😂😂
Масіус• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
А он муж? Не сказано. И возраст какой? Зачем себя мучить?
80+
Кинг-Конгша• 14 апреля 2024
Если вам секс нужен, то уходить.