Изменено 14 апреля в 08:08

Чи є смисл зациклюватися на анг граматиці якщо по життю погана розмовна мова

От я ніби розбираю ту граматику
Купу часу витрачаю на репетитора і ті завдання
А в реальному житті сказати нічого не можу
Можливо краще знайти репетитора який буде направлений на розмовну мову?
Бо час йде, а я не розмовляю((( Зато знаю коли використати much/many😂
показать весь текст
Аноним с кешбеком 14 апреля в 08:36
Ответ дляУжеВотДа
Бо це безкінечно можна вчити ту граматику
Нащо вона здалась, якщо я закордоном не можу нічого людям сказати
Що я пораджу
Є купа безкоштовних! Уроків на ютуб

Я купувала курс за 280 дол сину, на B1. Викладач британка
Потім сказав, що практично все є безкоштовно

Але шукайте саме носіїв мови

І дивіться передачі англійської .
Виписуйте фрази цілі і намагайтесь запам’ятати
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:37
Ответ дляГарантую неперелевки
У мене С1. Працювала рік за кордоном, хотіла прояснити якість моменти по герундію чи умовних реченнях. Дивились на мене як на дурну. Що це? Пишуть жахливо і з купою помилок. Але вживають багато фразових і сленгу. То складно.
І разові речення вчите?
Козяка-маляка 14 апреля в 08:39
Ответ дляУжеВотДа
Шо це за фразиві глаголи. ? Де їх знайти?
Ви не можете їх не знати, це, наприклад,
to give up, to end up, to pick up, to take off, to fill out etc
Рубаю олівлє 14 апреля в 08:40
Ответ дляУжеВотДа
В1.. в2 не дотягую
Як це може бути В1 майже В2 і ви не розмовляєте? Не знаєте, як часи використовувати. Дивина. Міняйте репетитора.
Козяка-маляка 14 апреля в 08:44
Ответ дляРубаю олівлє
Як це може бути В1 майже В2 і ви не розмовляєте? Не знаєте, як часи використовувати. Дивина. Міняйте репетитора.
Й судячи з усього, не чули про phrasal verbs. Я згодна, що треба міняти репетитора. Свого не пораджу, бо в мене з моєю вчителькою інша спільна мова, яку автор не знає
Пиши-пропало 14 апреля в 08:48
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
письменно или устно?
устные тесты развивают речь
Бринзолетта 14 апреля в 08:53
Ответ дляУжеВотДа
Бо це безкінечно можна вчити ту граматику
Нащо вона здалась, якщо я закордоном не можу нічого людям сказати
Якщо вам треба саме говорити, то міняйте репетитора.
Є дуже різні підходи. Я просто в шоці була, коли вчила другу мову на курсах інтеграції, де розмовляли відразу, знаючи лише ’привіт’. Заговорили задовго до того, як дізналися більшість правил.
Бо ’їсти бутерброд хотіти я’ все одно можна зрозуміти, а от одна граматика залишає людину фактично німою, хоча важливо і те і інше.

Ну і паралельно дивіться серіали з субтитрами. Навіть з субтитрами на рідній мові такий перегляд дозволить підхопити якісь часто використовувані слова і фрази, і полегшить сприйняття.

А те, що ви зараз вивчили, вам якраз потім згадається
Помидорина 14 апреля в 08:55
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
И даже в начале урока вы уроке не рассказываете как дела? Какие-то новости? Интересные истории, которые случились между уроками в Вашей жизни?

Разговорные задания не обязательно должны выглядеть как «задания». Но они должны быть каждый урок.

Тогда вопрос - как это В1, если для любого теста на уровень надо сдавать и говорения
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:56
Ответ дляПомидорина
И даже в начале урока вы уроке не рассказываете как дела? Какие-то новости? Интересные истории, которые случились между уроками в Вашей жизни?

Разговорные задания не обязательно должны выглядеть как «задания». Но они должны быть каждый урок.

Тогда вопрос - как это В1, если для любого теста на уровень надо сдавать и говорения
Нічого не розповідаємо
Просто ось нова тема, давай тренуватись по граматиці
3 1
Бринзолетта 14 апреля в 08:56
Ответ дляАноним с кешбеком
Що я пораджу
Є купа безкоштовних! Уроків на ютуб

Я купувала курс за 280 дол сину, на B1. Викладач британка
Потім сказав, що практично все є безкоштовно

Але шукайте саме носіїв мови

І дивіться передачі англійської .
Виписуйте фрази цілі і намагайтесь запам’ятати
Додам, що якщо автору не на чкийсь британський тест чи в цю країну, то хай шукає американську англійську. Це і трохи легше, і як міжнародна в основному використовується саме вона
Помидорина 14 апреля в 09:01
Ответ дляУжеВотДа
Нічого не розповідаємо
Просто ось нова тема, давай тренуватись по граматиці
Ну тогда надо менять репетитора.

Несколько грамматических тем подряд может быть только на уровне А1-А2. Когда надо выучить много грамматики основной, что бы потом ей пользоваться сразу.

Все таки не думаю, что у Вас есть даже В1, если вы не говорите совсем.

Я вот тоже хочу найти репетитора англ. но так как у меня оч.хороший репетитор другого языка. Я знаю как это должно все работать. По этому буду пытаться найти такого же и по англ.
Чарівна патика 14 апреля в 09:03
Ответ дляУжеВотДа
Прикольно) дякую
Якщо ви з В1 не знаєте що таке фразові дієслова, то в мене для вас погані новини
Репетитора повинно бути змінено негайно
Соседушка 14 апреля в 09:04
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
Бегите!
Козяка-маляка 14 апреля в 09:06
Ответ дляБринзолетта
Додам, що якщо автору не на чкийсь британський тест чи в цю країну, то хай шукає американську англійську. Це і трохи легше, і як міжнародна в основному використовується саме вона
Кому як, мені простіша й зрозуміліша британська
julia-678c 14 апреля в 09:07
Ответ дляУжеВотДа
Прикольно) дякую
Странно что вы не знаете что это такое. Про идиомы знаете?
Чарівна патика 14 апреля в 09:20
Розвивайтесь різносторонньо, використовуйте соцмережі для вивчення мови, підпишіться в інсті/тіктоці на сотню англомовних вчителів, ви точно будете з ними вивчати і фразові, і ідіоми, і фрази для спілкування. Дивіться фільми на англійській, бо говорити це ще півбіди, мені складніше зрозуміти що вони ото там швидко говорять
Для спілкування взагалі можна взяти окремого репетитора.
автор УжеВотДа 14 апреля в 09:30
Ответ дляЧарівна патика
Розвивайтесь різносторонньо, використовуйте соцмережі для вивчення мови, підпишіться в інсті/тіктоці на сотню англомовних вчителів, ви точно будете з ними вивчати і фразові, і ідіоми, і фрази для спілкування. Дивіться фільми на англійській, бо говорити це ще півбіди, мені складніше зрозуміти що вони ото там швидко говорять
Для спілкування взагалі можна взяти окремого репетитора.
О а де таких взяти в інсті?
Чарівна патика 14 апреля в 09:41
Ну почніть хоча б з Makashovskiy, english.elf, skoryked, Archi.english, english_slava, потім вам реклама сама почне показувати вчителів, заходьте в профіль дивіться чи подобається та підписуєтесь.
Бабка-байкерша 14 апреля в 09:46
Я сейчас смотрю подкасты с носителями. У них очень примитивные фразы, даже я со своим а2 понимаю %90 без перевода.
Но говорить я начинаю, только когда у меня нет других условий типа показать пальцем. Как то эти слова и фразы сами выстраиваются в голове.
Кстати, у меня ребенок с речевой задержкой тоже так заговорил, когда я его выпустила во двор одного и ему пришлось коммуницировать с детьми. Пришлось выдавливать из себя слова, а не тыкать пальцем
Гербарія сушу 14 апреля в 10:07
Ответ дляДама-мадама
Живу 2 года в англоязычной среде, грамматику не знаю, ничего,общаюсь и даже работаю администратором в офисе)
О. Саме це і хотіла написати. В мене не англійська мова. Але потрапила в мовне середовище, маючи трохи словниковий запас. І все - варіантів немає, слухаєш і маєш щось казати. Через місяць позаймалася з репетитором - ота граматика трохи доповнила. Розуміння є чому в тій чи іншій ситуації кажуть так чи по іншому. Але напам´ять я граматику ту всю не знаю, бо просто вже вивчала базові фрази та словосполучення із спілкування.
І згодна з попереднім постом - треба розмовляти, то розмовляєш.
Чарівна патика 14 апреля в 10:08
Ось автор ще чудова вчителька на Youtube
Бринзолетта 14 апреля в 10:53
Ответ дляЧарівна патика
Якщо ви з В1 не знаєте що таке фразові дієслова, то в мене для вас погані новини
Репетитора повинно бути змінено негайно
Я з С1 не знаю 🤣
ПростоБелка 14 апреля в 10:56
Ответ дляЧучало яблуні
Смотрела опрос людей из США. Подходят на улице и спрашивают знают ли они что такое паст симпле и тд. То все ответили, что без понятия что это.
ну, что такое паст СИМПЛЕ мы тоже без понятия )))
ПростоБелка 14 апреля в 10:57
Ответ дляУжеВотДа
Шо це за фразиві глаголи. ? Де їх знайти?
о, у меня как раз последний спикинг клаб был по фразовым глаголам ))
Аноним с кешбеком 14 апреля в 13:01
Ответ дляБринзолетта
Додам, що якщо автору не на чкийсь британський тест чи в цю країну, то хай шукає американську англійську. Це і трохи легше, і як міжнародна в основному використовується саме вона
Не погоджусь
Як спеціаліст у тій сфері
Триндю-бриндю 14 апреля в 13:01
Меняйте репетитора. Нормальный даст и грамматику, и лексику и тексты по теме. Я задаю домашку на говорение. Типа в классе обсудили, наметили некоторые идеи, записали несколько ключевых слов/терминов, а ученик дома готовит более обстоятельный спич на эту тему. Или эссе. Или интервью.
И ходите на спикинг клабы офф лайн.
Бринзолетта 14 апреля в 13:35
Ответ дляАноним с кешбеком
Не погоджусь
Як спеціаліст у тій сфері
З чим? Що там багато чого спрощено? Чи що саме нею користується більшість людей, яким треба розмовляти, а не тести здавати?
автор УжеВотДа 14 апреля в 14:34
Ответ дляТриндю-бриндю
Меняйте репетитора. Нормальный даст и грамматику, и лексику и тексты по теме. Я задаю домашку на говорение. Типа в классе обсудили, наметили некоторые идеи, записали несколько ключевых слов/терминов, а ученик дома готовит более обстоятельный спич на эту тему. Или эссе. Или интервью.
И ходите на спикинг клабы офф лайн.
Прикольно
Я цілий рік витрачаю по 6000 грн в місяць і ніякого толку(
Триндю-бриндю 14 апреля в 15:55
Ответ дляУжеВотДа
Прикольно
Я цілий рік витрачаю по 6000 грн в місяць і ніякого толку(
Не повезло.
Квітка папороті 04 мая в 13:19
Ответ дляУжеВотДа
Бо це безкінечно можна вчити ту граматику
Нащо вона здалась, якщо я закордоном не можу нічого людям сказати
Так говорите учителю что нужен фокус на спикинг. Или добавляйте отдельно спикинг с носителем (идеальный вариант).