Харчовий тріль• 06 мая 2024
Яким чином діти розмовляють на англ, не вивчаючи граматику?
Харчовий тріль
• 06 мая 2024
От вони укр
Переїхали в Америку
В садочку з 3 років
І вже говорять
Переїхали в Америку
В садочку з 3 років
І вже говорять
Банан-барабан• 06 мая 2024
Так само як і наші діти з народження. Чують, повторюють, пов´язують з дією або предметом
Харчовий тріль
• 06 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Яким чином діти розмовляють українською, не знаючи граматики?
Для чого нас в школах навчають гоаматиці
Що ми в голові не можемо нормально скласти те речення
Замріяна• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Діти починають розмовляти в рік-два, а в школу йдуть в шість-сім. Як вони до школи розмовляють?
Тень льва• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Придумайте свою методику, как правильно учить язык не в среде. Заработаете кучу денег.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А вы в курсе, что сами американцы не в курсе про свои 150тыщ времен?
Мандолина Бу• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Якщо ви не розумієте, для чого навчання і грамотність, то вам воно не треба. Просто не беріть в голову
Леплю из пластилина• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ну Ви відрізняєте мову дитини і побудову речень, підбір слів від грамотної мови дорослого? От для того, щоб користуватись мовою повноцінно, а не інтуітивно і найпростішими фразами
Белая котичка• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Чтобы вы осознанно строили предложения. Вы же не ребенок 3 лет.
Харчовий тріль
• 06 мая 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тоді для чого це нам? Щоб що? Щоб викидати гроші на вітер і вчити герундій?
ЭтаваНиМожетБыть• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А до школи ваші діти німі?
Тень льва• 06 мая 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Это бред
Американцы так же не штаб о своих временах, как и украинцы про відмінки, например.
Ромашкинная• 06 мая 2024
Потому что в английском исключений больше, чем правил. И правильнее просто запоминать выражения. У сына в школе была классная дама - англичанка реальная, она после уроков и до 6 вечера разговаривала с ними только на английском с 1 класса. Так к концу года сын уже хорошо говорил и понимал, когда мы переехали и проблем вообще не было. Хотя на уроках они не зубрили слова и правила, а пели песенки и разыгрывали сценки.
Тень льва• 06 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
На песенках далеко не уедешь. Если человек не находится в языковой среде постоянно, ему надо учить слова. Чуда не бывает.
Ноунэйм• 06 мая 2024
В мене дитина до школи вивчила 4 мови бабуся я тато і садок на різних мовах і інтуітивно вивчила тепер вчить граматику як то кажуть той скелет обростає мясом
Ноунэйм• 06 мая 2024
Таке по моім спостереженням можливо максимум до шести років далі мозок потребує логічного поЯснення
Харчовий тріль
• 06 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
Ось я про це намагаюсь сказати
Може не треба починати граматику вчити?
Може треба навчити людей як небуть говорити
Може не треба починати граматику вчити?
Ромашкинная• 06 мая 2024
Ответ дляТень льва
В 3м классе, в начале, он знал все слова из словаря учебника, хотя никогда не задавали зубрить. Просто есть другие методики, без долбежки.
Ноунэйм• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ось я про це намагаюсь сказати
Може не треба починати граматику вчити?
Ближче до семи років такі здібності закриваються , пяту мову вже як іноземну вчить і слабий рівень
Харчовий тріль
• 06 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
В этом задействованы зеркальные нейроны.
До якого віку дитина може вивчити мову без зубріння?
Ноунэйм• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ось я про це намагаюсь сказати
Може не треба починати граматику вчити?
А я біля неі ці мови всі чула і так і не засвоіла, мені 39
Ноунэйм• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Взагалі в будь якому якщо є середовище але легше до трех трохи важче до семи і ще важче після семи
Ноунэйм• 06 мая 2024
З народження ми відразу використовували три мови але говорила вона на двух, третю і четверту почали вже як вона почала говорити і само краще вона знае ті мови на яких з нею говорили ще до того моменту коли вона взагалі казала перші слова
Кашпо• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
От вони укр
Переїхали в Америку
В садочку з 3 років
І вже говорять
Переїхали в Америку
В садочку з 3 років
І вже говорять
Фразова мова. Просто запам´ятовують
Директриссимо• 06 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Наилучше до 2 х лет. Потом идёт рубеж до 5 лет. Тоже без зубрения, но дольше. И следующий возраст 5-11 лет, но это уже стресс и отставание в учебе.
Бува і таке• 06 мая 2024
Автор,діти любу мову опанують якщо будуть спілкуватися лише з місцевими.Ми переїхали так в Польщу, дитині було шість років, знання мови нуль,пішла в садок,за півроку вже розмовляла добре,потім вже в школу і там вивчила граматику .Зараз їй десять акценту в неї немає,вона на українському тепер говорить з акцентом
Тень льва• 06 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
В третьем классе вы выучите благодаря песенкам, а дальше идет более сложная лексика, поэтому я и написала, что на песенках далеко не уедешь.
Моя дочь учится в американкой школе и они учат слова. Те, кто вырос в среде и всю жизнь на языке говорит. Учитель дает 10 прилагательных, а потом набор синонимов и антонимов. И они сдают тесты потом.
А кто-то считает, что это все каким то волшебным образом придет само.