Изменено 14 апреля в 08:08

Чи є смисл зациклюватися на анг граматиці якщо по життю погана розмовна мова

От я ніби розбираю ту граматику
Купу часу витрачаю на репетитора і ті завдання
А в реальному житті сказати нічого не можу
Можливо краще знайти репетитора який буде направлений на розмовну мову?
Бо час йде, а я не розмовляю((( Зато знаю коли використати much/many😂
Бавовнятий Пупс 14 апреля в 08:09
В ваших словах есть смысл. Американцы пишут с ошибками и не парятся. В разговоре тоже упрощают, говорят в самых простых формах, большую часть времен не используют
Витворунка 14 апреля в 08:12
Ответ дляБавовнятий Пупс
В ваших словах есть смысл. Американцы пишут с ошибками и не парятся. В разговоре тоже упрощают, говорят в самых простых формах, большую часть времен не используют
Ви забуваєте, що американці живуть в англійському середовищі. Ми так само знаємо українську мову навіть без граматики, бо живеме в цьому середовищі. А для вивчення англійської мови потрібні елементарні знання граматики, щоб щось сказати і зрозуміти, що тобі сказали.
10 1
julia-678c 14 апреля в 08:16
Ну не знаю. Мне всегда грамматика легче давалась чем лексика. Запомнить несколько правил легче чем тысячи слов.
празники не помню 14 апреля в 08:16
Неправильно репетитор дає завдання. Нова тема + 1 граматична структура - ви пишете текст з новими словами і цією грамат структурою, говорите спонтанно використовуючи нову граматику ( вправа м‘яча/ або естафети: вам кажуть 2 основних слова - а ви придумуєте речення з вивченою граматикою). Вправи, де треба виправляти помилки в тексті. Через 2 місяці - міні екзамен граматики і слів вивченого за 2 місяці.
5 1
Tammy21 14 апреля в 08:17
Англійська -- фразова мова. Граматика потрібна для того щоб вибудовувати речення. Передоз правил не навчить вас розмовляти.
Чучало яблуні 14 апреля в 08:17
Смотрела опрос людей из США. Подходят на улице и спрашивают знают ли они что такое паст симпле и тд. То все ответили, что без понятия что это.
5 2
В шоколаде 14 апреля в 08:17
Як можна сказати речення, фразу, не знаю порядку слів? Це буде просто набор слів без змісту. І може вас і зрозуміють, але таке, буде смішно. Просто треба і граматику вчити, і розмовляти, використовувати у мовленні.
6 1
празники не помню 14 апреля в 08:18
Колись теж вчила як ви - рішаєш ті завдання Мерфі як математичні приклади по 2-3 сторінки. Нахіба?
Козяка-маляка 14 апреля в 08:21
Ответ дляЧучало яблуні
Смотрела опрос людей из США. Подходят на улице и спрашивают знают ли они что такое паст симпле и тд. То все ответили, что без понятия что это.
Так вам відповість носій будь-якої мови, якщо він не мовознавець. Але чужу мову, ще й не в середовищі, без граматики не вивчиш
Даю справку 14 апреля в 08:21
А мені здається нормально, спочатку зазубрюєш граматику, потім починаєш дивитися Друзі в оригіналі, і розумієш що було сказано. А тоді вже спікінг клаби і розмовляєш сам.
Козяка-маляка 14 апреля в 08:22
Авторе, а який в вас зараз рівень?
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:22
Ответ дляКозяка-маляка
Авторе, а який в вас зараз рівень?
В1.. в2 не дотягую
Даю справку 14 апреля в 08:23
Ответ дляКозяка-маляка
Так вам відповість носій будь-якої мови, якщо він не мовознавець. Але чужу мову, ще й не в середовищі, без граматики не вивчиш
Мене теж спитати зараз про доконані і недоконані дієслова в українській - я фіг згадаю. Але ж це не означає що я їх не використовую правильно.
9 1
Козяка-маляка 14 апреля в 08:23
Ответ дляУжеВотДа
В1.. в2 не дотягую
А чому ви думаєте, що не можете розмовляти? Ви з кимось, крім вчителя, пробували розмовляти?
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:25
Ответ дляКозяка-маляка
А чому ви думаєте, що не можете розмовляти? Ви з кимось, крім вчителя, пробували розмовляти?
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
Хвігура мічти 14 апреля в 08:25
подтверждаю, в реальной жизни очень редко используют сложные формы, в основном, паст симпл и иногда презент перфект. Но основная проблема - это фразовые глаголы, их просто нужно знать, все ими разговаривают. Ну и произношение, конечно
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:25
Ответ дляХвігура мічти
подтверждаю, в реальной жизни очень редко используют сложные формы, в основном, паст симпл и иногда презент перфект. Но основная проблема - это фразовые глаголы, их просто нужно знать, все ими разговаривают. Ну и произношение, конечно
Шо це за фразиві глаголи. ? Де їх знайти?
Даю справку 14 апреля в 08:26
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
А, оце сумненько. Бо граматику можна і розмовами завершувати. Так сказати практика. Я загалом ЗА вивчення граматики, але звичайно вам треба пошукати репетитора що вас влаштує.
Хвігура мічти 14 апреля в 08:28
Ответ дляУжеВотДа
Шо це за фразиві глаголи. ? Де їх знайти?
это такие словосочетания, которые не переводятся по смыслу, у них особый смысл) Например, carry on - continue - продолжить
Хвігура мічти 14 апреля в 08:28
погуглите phrasal verbs
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:29
Ответ дляХвігура мічти
погуглите phrasal verbs
Прикольно) дякую
Козяка-маляка 14 апреля в 08:30
Ответ дляДаю справку
Мене теж спитати зараз про доконані і недоконані дієслова в українській - я фіг згадаю. Але ж це не означає що я їх не використовую правильно.
Саме так. Я в свій час ходила в якості студента на курси для вчителів англійської мови (тобто, студентами там були носії мови, які хотіли навчитися її викладати). Через мене пройшло багато носіїв з Великобританії, Ірландії, Австралії, Канади, США, й жоден з них не знав граматики, мені доводилося їм підказувати й виправляти, до занять вони спеціально готувалися. Але всі вони граматично правильно говорили, просто не знали, чому говорять саме так.
Я сама вчу іноземців української (я не філолог, але носій), мені довелося вчити граматику, щоб я могла пояснити, чому треба говорити так чи так
julia-678c 14 апреля в 08:30
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
Вам нужно занятия в группе, чтобы тренировать разговорную речь.
Морковна 14 апреля в 08:31
Ответ дляЧучало яблуні
Смотрела опрос людей из США. Подходят на улице и спрашивают знают ли они что такое паст симпле и тд. То все ответили, что без понятия что это.
Это примерно так же как подойти у нас на улице и спросить что такое деепричастный оборот
9 2
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:32
Ответ дляКозяка-маляка
Саме так. Я в свій час ходила в якості студента на курси для вчителів англійської мови (тобто, студентами там були носії мови, які хотіли навчитися її викладати). Через мене пройшло багато носіїв з Великобританії, Ірландії, Австралії, Канади, США, й жоден з них не знав граматики, мені доводилося їм підказувати й виправляти, до занять вони спеціально готувалися. Але всі вони граматично правильно говорили, просто не знали, чому говорять саме так.
Я сама вчу іноземців української (я не філолог, але носій), мені довелося вчити граматику, щоб я могла пояснити, чому треба говорити так чи так
Порадьте будь ласка репетитора онлайн
Аноним с кешбеком 14 апреля в 08:32
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
Вчитель просто косить бабло
Шукайте іншого, хто робить акцент саме на розмовній мові
автор УжеВотДа 14 апреля в 08:33
Ответ дляАноним с кешбеком
Вчитель просто косить бабло
Шукайте іншого, хто робить акцент саме на розмовній мові
Бо це безкінечно можна вчити ту граматику
Нащо вона здалась, якщо я закордоном не можу нічого людям сказати
Гарантую неперелевки 14 апреля в 08:33
У мене С1. Працювала рік за кордоном, хотіла прояснити якість моменти по герундію чи умовних реченнях. Дивились на мене як на дурну. Що це? Пишуть жахливо і з купою помилок. Але вживають багато фразових і сленгу. То складно.
Козяка-маляка 14 апреля в 08:33
Ответ дляУжеВотДа
Не пробувала
Вчитель взагалі не дає завдань на розмовну мову
Постійно тести
Ну то скажіть, що ви хотіли б більше говорити. Або змініть вчителя. В мене заняття на 60% складаються з розмови, в якості ДЗ пишу ессе, щоб використовувати більше лексики.
Дама-мадама 14 апреля в 08:34
Живу 2 года в англоязычной среде, грамматику не знаю, ничего,общаюсь и даже работаю администратором в офисе)