Редисочка• 14 апреля 2024
Дочь 11,5 лет села села на ПП. Перестала есть сладкое фастфуд
Добавила больше овощей, мало соли и жареного. Блин такая маленькая а уже чудит. Хотя она стройная лишнего веса нету. У ваших нет таких заморочек?
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Не має проблеми ніякої
:) є
Просто зараз вони невидимі для вас
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
:) є
Просто зараз вони невидимі для вас
Ну да)) видимі тільки для вас.
Якщо вам так легше то ок)))
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну да)) видимі тільки для вас.
Якщо вам так легше то ок)))
:)
Мені все рівно, це не мої діти
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
:) цікаво, ви нормально реагуєте на те, що вам чужі люди кажуть про вашу зайву вагу ?
Тренер? Конечно, он для этого и существует, чтобы вовремя заметить и предотвратить ошибки.
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
А чоловік повинен їсти шкідливу їжу? Дитина теж?
Каждый выбирает себе сам, насильно никого не кормят.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто як?
Мама їсть здорову їжу, а інші члени що попало?
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Тобто як?
Да, остальные едят, что привыкли. Впихивать то, что человек не хочет, никогда не собиралась. И как видите, ребенок сам пришел к тому, что питание нужно изменить, уже год питается правильно. Значит я все делала верно.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, це означає те, що ви, як мати, не в стані були забезпечити дитину повноцінним нормальним харчуванням
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Вы меня утомили. Кормите своего ребенка насильно, посмотрю, как у вас это выйдет лет в 12)) Скорее всего просто будет тайком есть фастфуд на улице. Полноценное питание - это не обязательно ПП, борщ с отбивной и пюре с салатом, магазинный йогурт и торт - тоже полноценное питание. Но не ПП.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Моїм дітям 17, 13 і 8 і вони чітко розділяють поняття здорова їжа і не здорова їжа.
Бо вдома прийнято їсти здорову, тому ніхто не сидить на дієтах, не має зайвої ваги, ніякого насилля, це норма життя
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Не смешите. 😂
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Не смешите. 😂
От бачите, вам смішно те, що здорове харчування в родині є нормою
Бадабум• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Умеет готовить сама и я готовлю
В 11 лет она готовит для себя? Надеюсь вы тролль.
Редисочка
• 14 апреля 2024
Ответ дляБадабум
Для всех. Рис с оащами отварит. Салат овощной настругает, мясо или яйца отварит и др. Торты печет на др членам семьи , я контролирую, но взвешивает ингридиенты замешивает сама тесто, крем сама. На Пасху сказала будем печь пп паски с эритритолом.
Гидроусилитель руля• 14 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Не смешите. 😂
Не мешайте этой «супермаме» сидеть в розовых очках))
Бадабум• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Я бы на вашем месте не радовалась. Фигура и здоровье не должны интересовать 11 летнего ребенка. У нее проблемы с психикой, с самовосприятием. Как бы лет через 4-5 вам плакать не пришлось в стационаре из-за анорексии.
Бадабум• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
А чипсы они прячут под подушкой или отбирают у одноклассников.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляБадабум
Перечитайте те, що я писала.
Вдома здорове харчування у всіх членів, а не тільки в мами.
Чіпси дітям ніхто не забороняє їсти, але й не робимо їх частиною нашого сімейного харчування
Бадабум• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Упс, вибачте, згодна з тим що ви писали вище. Просто цей пост сприйняла інакше. Іздержки інтернет-спілкуваня.
Там-тарарам• 14 апреля 2024
Есть, моей 12 лет
и это кошмар. Рост 158, вес 51 кг и началось:ноги толстые, живот есть, складка под попой.....боже, дай мне сил.В басейн со школы не ходит,так как считает себя толстой.Временами ничего не ест, ей не доходит, что это не приведет ни к чему хорошему. Разговариваю, обьясняю, но вечером она не ест, а утром может пицццу с шоколадкой и чаем, в общем качели еще те
Дуняша• 14 апреля 2024
Не читала всі коментарі, але хочу сказати ( на жаль, з власного досвіду), що так, в такому віці це саме «заморочки», які ризикують перейти в зацикленість(( В моєї доньки почалося так зване ПП в 13 років. Зараз 19, розгрібаємо й досі(( А, спочатку і ми і всі оточуючі, теж дуже раділи тому, яка свідома дитина в такому ранньому віці: спорт, правильне харчування, відсутність шкідливих звичок…. Будьте пильні.
Швендяю містами• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Да я ее подерживаю. Сама ж такая сладкого не ем на низкоуглеводном. Просто мне ее жалко она ж ребенок и отказывает себе в удовольствии
Хіба в цьому сенс життя? у фастфудах? мій син від народження не їсть, бо ненавидить шоколаду, цукерок, торти, колу і тп. Максимум це домашня випічка типу біствіт, щось з тіста філо, булочка з якблуком чи вишнею ( але це 1-2 рази на місяць я печу). Нормальна здорова дитина вже 13 років.
Швендяю містами• 14 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Обычно да
Не факт, ми з сином на 50% різну їжу їмо. Я лоблю говядину, син - курятину. Я - кисломолочку, син - не їсть ))) я - омлет, син - яєшню. Я вибираю гречку, син - рис ))))
Швендяю містами• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
У дитини? Ви серйозно? В 11 років як часто ви особисто замислювалися про здорове харчування? І повірте, всі анорексики починають зі здорового харчування.
І от щось мені підказує, що ви вважаєте нормальним десятки щоденних тем тут, на Порадниці, про те як схуднути к літу.
Не вигадуйте ))) мій син з приводу проблем з жовчним пролежав 2 тижні в лікарні, крапельниці і тп. Здорове харчування - він сам розуміє, що це необхідність, інакше ситуація може повторитись. Так, іноді буває кетчуп. Але це максимум. Майонези ніколи не вживав. Фастфуд теж домашній: шаурму сам готує, піцу, гамбургер. Виключили лактозу, більшили кількість овочів.
Швендяю містами• 14 апреля 2024
Ответ дляБадабум
А що такого? мій син в 11 років сам готував і для себе і для мене, бо я з 8 до 20 працювала в той час. М´ясо і гарнір спокійно міг сам приготувати. Ба більше - навіть булочки з корицею сам пік, бо з тістом вправніше ніж я вправляється )))
Бадабум• 14 апреля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Одне діло вчитися і гратися в повара, іноді приготувати під контролем батьків ті блюда, що підготували дорослі. Інше коли на дитину доросла відповідальність лягає накормити сім´ю, коли дитина в 11 років задумується про здоров´я. Бо у дитини ще не достатньо знань про організм, про хімію, біологію. Дитина може повторити, але психічно і фізично здорова дитина не буде вживати цукрозамінники.
Швендяю містами• 14 апреля 2024
Ответ дляБадабум
ха-ха)) мій син сам шукає рецепти в ютюбі і згідно з ними готує))) Без мого контролю. І сам з 11 років ходить в магазин і приймає рішення, що йому треба купити для страви. В 4 класі розповідають про те, яку їжу треба вживати, про користь і шкоду, про вітаміни і в яких продуктах ))))