Редисочка• 14 апреля 2024

Дочь 11,5 лет села села на ПП. Перестала есть сладкое фастфуд

Добавила больше овощей, мало соли и жареного. Блин такая маленькая а уже чудит. Хотя она стройная лишнего веса нету. У ваших нет таких заморочек?
Золота орда• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Да я ее подерживаю. Сама ж такая сладкого не ем на низкоуглеводном. Просто мне ее жалко она ж ребенок и отказывает себе в удовольствии
Так она вас копирует

Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Она ушла из большого спорта пол года назад. Занимается дома кажый день минут 20-30 силовыми с гантелями и резинами, скакалка. Кардио на элипсе пару раз в неделю.
Великий спорт в 11? 😂😂😂😂😂
автор Редисочка • 14 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Що ви називаєте великим спортом?
Серйозно займалася плаванням. На змагання їзлила регулярно. Весь свій час відлавала спорту. Може це і по іншому називається.
Посудомойка• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
У дитини? Ви серйозно? В 11 років як часто ви особисто замислювалися про здорове харчування? І повірте, всі анорексики починають зі здорового харчування.
І от щось мені підказує, що ви вважаєте нормальним десятки щоденних тем тут, на Порадниці, про те як схуднути к літу.
Цікаво, кого більше. Аноксериків, чи людей з зайвою вагою, чи проблемами з шлунком, підшлунковою, нирками?
Мир Мир Мир!• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Не вкусно сладкое- это изначально идёт

А подобное чревато срывами.
Куда идёт? Какими срывами? Если человеку не нравится сладкое?
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
У 5 років. Останні пару років було по 9-10 тренувань на тиждень
Вот вам и ответ
И за вес ее гоняли там, да?
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Теми брєд. В нас сімї харчуються правильно, донька навіть не замислюється. Я не кажу, що ми прям ніколи цукерки ніякої не з´їмо чи шаурми. Але це настілтки рідко що нам ок.
західний_діалект• 14 апреля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
З чого ви таке взяли? Вона ж їсть, просто відмовилась від шкідливої їжі.
Я з 6 до 10 р була пухкенька, бабуся постаралась))). А потім в 11 подивилась на себе в дзеркало і побачила щічки хом’ячка і що не має талії і просто стала їсти меньше і відмовлятись від лишнього пиріжка)) Бабусі такий бойкот не сподобався і вона жалілась мамі, а мама підтримала і сказала ’молодець!’ Я їла все по-троху, не їла нічого жирного і мучного в 2 р меньше. За літні канікули, враховуючи, що ще й росла, все лишнє пропало. А в підлітковому віці вже була класна фігура із стрункою лінією таліі, при цьому я не була ніякою анорексичкою і ніяких псих відхилень.
Це підліткове бажання подобатись самому собі. А от якби я залишалась пухкою, то точно рано чи пізно з’явився б комплекс.
Ну вы адекватно среагировали на свое отражение в зеркале. А тут девочка 40кг 157см зациклена на фигуре.
Цвіпканя• 14 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
Анорексиків взагалі мало. Знаєте чому? Тому що це хвороба з найвищою смертністю. Упс. Якось так.

ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ключевое маленькая девочка
Це підліток, в якої вже можливо місячні є. Це самостійна дівчинка практично))
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Це не великий спорт, це просто заняття спортом.
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А холодец так вообще очень полезен.
Особенно если не жирный.
Его просто за 30 минут не приготовишь
Мир Мир Мир!• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ні, бо нащо худнути до літа, якщо ти завжди нормально харчуєшся й маєш регулярну рухову активність?? Ти й так в нормальній формі. Я дієт не дотримуюся й ставлюся до них негативно.
САМ_ТАКОЙ• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Є набір продуктів в холодильнику які ми їмо.
Це овочі, зелень, мясо, риба, сири, ікра, творог, яйця, печериці, горіхи і вершковий сир, йогурт.Заморожені овочеві суміші на супи чи тушіння, заморожені сирники, пельмені.
Мясо и рыба в холодильнике больше чем 1-2 дня ляжать не могут я об этом.
Сырники и пельмени Вы сами делаете ?
Сейчас как раз собираюсь на базар и думаю что готовить ( ничего не хочу, но так нельзя так как есть будет не чего )
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А чем голубцы не пп?
Я написала таке?)) Я про те, що ми не їмо те, що треба готувати довго.
Посудомойка• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Так, взагалі класно жити в ідеальному світі і не вірити в те, що щось жахливе існує, якщо це особисто з вами не траплялося.
Поставлю і вам запитання - особисто ви, як часто в 11 років замислювалися про здорове харчування?
Зі мною про це не балакали, і в 90х там особо не вибереш що тобі їсти. Але в такому віці я захопилась домашнім доглядом. Всілякі маски з бананну, домашні тоніки з огірка тощо. І не сказала що це якось негативно вплинуло.

До речі маю двох донечок. Одна вже доросла, другій як раз 11.
Теж почала дивитись в дзеркало, оцінювати фігуру.
Але поки що її все влаштовує
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы серьёзно не понимаете???
Одно дело когда сладкое с детства ’фу’ (как у меня)
А совсем другое когда ребёнок начинает отказываться от него потомучто маму насмотрелся или кто-то в ушки вложил
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Великий спорт в 11? 😂😂😂😂😂
Що смішного? Ви ніколи не бачили змагань дитячих. Чи ви про олімпіаду?)))
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ага. Практично)))
Это тело подростка а мозги ребенка!

Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Для мене це не норма. Я це не свідомість, як пишуть інші чи наслідування мами.
Це початки проблеми з психікою. Є проблема, через яку дитина 11 років почала про це думати і це робити.
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Лень?)))
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
Ви дуже перегинаєте палку. Здорове харчування запорука здоров´я.
І це просто супер коли діти свідомо ставляться до свого здоровя
Це не свідомість. В такому віці це початок чогось не дуже хорошого. Дитині 11, не 17!
Вона це робить по іншим причинам, а не тому, що хоче мати ПП
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сырники и пельмени Вы сами делаете ?
Чому не можуть? Якщо на упаковці курятини термін 4 дні?))) Риба засолена теж спокійно лежить.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Повністю підтримую вас.
Якщо в дитини з психікою все ок, вона не буде думати про те, що таке ПП і тим паче переходити на нього
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ага. Практично)))
Это тело подростка а мозги ребенка!
Діти з 12 років вже готують проекти в 3д дизайні)) не судить по собі чи своїй дитині
Сама вумна тутички• 14 апреля 2024
Если ребенок в 11 стал задумываться о ПП, то, значит, сяитает, что до этого ел неправильно? И да, девочка бросила спорт, возможно, стала поправляться, поэтому решила так худеть. Только именно худеть в этом возрасте нельзя, идет перестройка организма. Фастфуд не съесть это одно, а худеть это другое.
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Лень?)))
Переконання) швидка термічна обробка або сирому вигляді.
Посудомойка• 14 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну десь же вони мають бути.
Я прожила довге життя.
Маю багато знайомих близьких і далеких.
І є знайома з анорексією. І так це страшне діло. Вона лікується у психіатра вже кілька років.
Я геть не переменшую цю проблему.
Але ж здорове харчування і обмеження їжі це дві різні планети.
І хто як прийшов до анорексії - в кожного свій шлях. Хтось навіть не заходив в ПП, просто обмежував розмір шоколадки
ШанельКуКу• 14 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сырники и пельмени Вы сами делаете ?
Да сирники сама і пельмені теж
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Вау.
Это у нас теперь такой критерий взрослости?
И че им паспорт не дают?