Ms. Искренность• 14 апреля 2024

Чи потрібно молодій дівчині до 25 років ходити до косметолога?

Наприклад коли немає ані зморшок ані прищів,чи це переводняк грошей?
Гарачий Чокалад• 14 апреля 2024
Все индивидуально. Если у 25-летней девушки хорошая кожа - зачем ей посещать косметолога?

Парова машина• 14 апреля 2024
Краще спортом займатись і вчити іноземні мови.
Пес Патрон• 14 апреля 2024
Не обязательно
Шеллар• 14 апреля 2024
Напевно, буду тут в меншості, бо вважаю, що варто. Доглядові процедури не мають вікових обмежень.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля 2024
если у девушки 25 лет нет следов стресса на ее лице и вообще у нее нет нервной системы,то ходить к специалисту не нужно)))
КонФФетОшка• 14 апреля 2024
Хіба що якісь явні дерматологічні проблеми і то в парі з дерматологом відвідувати.
А взагалі вважаю після 30 туди треба заглядувати
Паратруперсупер• 14 апреля 2024
Якщо вдалося підібрати правильний догляд, то не потрібно
Мядуза аля моргонер• 14 апреля 2024
Если кожа не проблемная,то не вижу смысла ходить к косметологу
Fragile_rose_24• 14 апреля 2024
Не треба,і мазатись усім чим можна теж

Акукарача• 14 апреля 2024
На пилинги, маски, масажи
автор Ms. Искренность • 14 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
На пилинги, маски, масажи
А масаж зачем?
Если кожна молодая еще
Акукарача• 14 апреля 2024
Ответ дляMs. Искренность
А масаж зачем?
Если кожна молодая еще
Не поняла 🫤 Пр вашему массаж нужен только старой коже?
vitamin-bd22• 14 апреля 2024
я считаю если проблем с кожей нет, то ходить туда это трата времени и денег! масочки можно и самой поделать , купить профкрем
автор Ms. Искренность • 15 апреля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Спасибі!
автор Ms. Искренность • 15 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Вроде да