Вагони у поїзді київ-хелм 019

Хто їздив, підкажіиь, яким вагоном і чи новий був?

Дивилася відео на ютубі, таке враження, що всі їдуть 13 вагоном, він же і на промо-фотках в новинах. А який стан у інших не знайду інформації((
ТебеОноНадось 14 апреля в 20:38
Ми їздили і в новому, і в звичайному. Мені в старому подобаються більш м´якіші койки. Прям відчутної різниці для мене не має
ЖонДуан 14 апреля в 20:42
Їздила часто, в різних вагонах. Один раз лише попався старий, туалет закривався на зупинках. Решта - різниці особливої не помітила.
ТебеОноНадось 14 апреля в 20:48
Ось фото нового і старог. Останнього погано видно. Але ви зрозумієте. Було все чисто.
ТрамвайGirl 14 апреля в 21:35
Когда читаю такие темы, не могу понять: вы там в том вагоне год собрались безвылазно ездить?
автор Простоваля 14 апреля в 21:43
Ответ дляТрамвайGirl
Когда читаю такие темы, не могу понять: вы там в том вагоне год собрались безвылазно ездить?
Я там зібралась виспатися перед нон-стоп поїздкою далі:
Електричкою до Варшави
Літаком
Електричкою
Потягом сидячи
Машиною довго

А ще з дитинства гидлива і чутлива до запахів 🤷🏼‍♀️
ТрамвайGirl 14 апреля в 21:48
Ответ дляПростоваля
Я там зібралась виспатися перед нон-стоп поїздкою далі:
Електричкою до Варшави
Літаком
Електричкою
Потягом сидячи
Машиною довго

А ще з дитинства гидлива і чутлива до запахів 🤷🏼‍♀️
У вас есть другие варианты?
Пойдете пешком?
Я тоже проделываю не меньший путь, но вагон поезда уда лучшая альтернатива автобусу
автор Простоваля 14 апреля в 21:53
Ответ дляТрамвайGirl
У вас есть другие варианты?
Пойдете пешком?
Я тоже проделываю не меньший путь, но вагон поезда уда лучшая альтернатива автобусу
Ну якщо є вибір вагонів, то хіба не зрозуміле бажання вибрати комфортніший? 🤷🏼‍♀️