itskaterina• 15 апреля 2024

Підкажіть по отриманню групи після видалення щитоподібної залози? Які кроки?

Доброго дня,
Ті хто вже пройшов процес, поділіться кроки які робили? Що за чим?
А також перелік документів який подавали?
1. Виписка хірургічна
2. консультативний висновок
3 ТТГ, АТТГ, ТГ
4. Результати біопсіі
Ще щось? Направлення від сімейного?
Завтра не пью• 15 апреля 2024
В першу чергу звертайтесь до лікаря, який буде вам готувати пакет документів. Він і дасть направлення і все що потрібно, і скаже які ще документи потрібно. Ну і як стандарт - спочатку лікарняний 4 міс, потім МСЕК.

Жертва интернета• 15 апреля 2024
Терапевт знає все. З нього почніть
сама себе прекрасная• 15 апреля 2024
Моя свекруха вже декілька років після видалення ( рак), навіть мови не було за групу(
Весела моль• 15 апреля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А чому? Дають же 3-тю
Акуна_Матата• 15 апреля 2024
До ендокринолога в поліклініку. Після 4х місяців. Він дає обхідний лист і список документів і аналізів до ЛКК. Коли все готово знову до нього.
автор itskaterina • 16 апреля 2024
Дякую, 4 місяці чекати? Десь на форумі бачила інфо, що через видалення у зв´язку з раком і гіпотеріозі, після радіоактивного йоду можна збирати і подавати, чи то застаріла інфо?
Акуна_Матата• 16 апреля 2024
Ответ дляitskaterina
4 місяці це лікарняний, навіть якщо він вам не потрібен

далі можна починати оформлювати
згідно офіційного документу на 3ю групу можна подати повне видалення хоч з раком хоч без, але кажуть зараз закручують гайки, хз як