Стильна штучка• Изменено 15 апреля 2024

Як підібрати окуляри?

Це будуть мої перші окуляри. У лікаря була восени, тобто якісь параметри є. Але може вже треба перевіряти знову.
Зайшла в люксоптику, поміряла оправи для початку, щоб зрозуміти яка форма візуально підходить. Але звернула увагу, що вони всі якісь криві, тобто одна дужка лежить на поличці, інша ні, на обличчі так само. Це якось підгоняється? Може не тільки на вигляд треба підбирати, а є ще якісь нюанси? Як вибирати лінзи теж не знаю. І взагалі, де краще дивитись у люксоптиці (в них вибір оправ найбільший) чи може у менших оптиках?
Дайте поради, будь ласка, як вибирати і на що звертати увагу
Не стесняюсь• 15 апреля 2024
Выбирайте чтоб удобно сидели.
Очки какой минус?

автор Стильна штучка • 15 апреля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Выбирайте чтоб удобно сидели.
Очки какой минус?
-2.0. Так лікар написав. Але в мене одне око гірше бачить за інше, а він вказав - 2.0 на обидва, типу так краще буде
Бегущаяпо• 15 апреля 2024
Оправы да, можно отрегулировать. Я оправу купила на амазоне и стекла поставила в оптике.
Бачу_майбутнє• 15 апреля 2024
Оправу підгинають щоб сіла краще. Лінзи дивлячись який мінус, якщо великий не кожна оправа підійде.
Не стесняюсь• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
В люксоптике хорошо подберут очки. Стекла поляризационные могут быть и от царапается усиленные, это не обязательно
Любительница• 15 апреля 2024
Дуже довго обирала в Люксоптиці, міряла/перевіряла, теж перші. Там же й виготовили та майстер ’посадив’. Усе чудово
автор Стильна штучка • 15 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Це я так розумію дужки за вухами підгинають, щоб на зсовувались? А якщо вони криві, то вони кривими і залишаться (грубо кажучі, коли оправа на мені одна половина закриває брів, а інша нижче) це теж виправляється, чи то бракована оправа?

Заздрість то погано• 15 апреля 2024
Не все оправы можно подогнать, нужно спрашивать у продавцов. Линзы лучше брать не самые дешёвые, они очень быстро царапаются.
Не стесняюсь• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Да, это тоже.
Смотрите чтобы на носу удобно было и не сползали
Аристократка-тунеядка• 15 апреля 2024
оправу регулируют. дужки могут подогнуть и выровнять.
в оправе, которая вам понравилась - стоит походить. имейте в виду, что стекло, которое ставится в оправу - тяжелее, чем то, что стоит в ней на момент примерки. поэтому не выбирайте сильно грубые, массивные и тяжелые оправы - за счет веса стекла они станут еще тяжелее.
в оправе сразу должно быть удобно - нигде не жмет, не давит на нос или переносицу, за ушами и тд. если в оправе сразу неудобно - то спустя несколько часов ношения вы ее вообще захотите выкинуть
Заздрість то погано• 15 апреля 2024
В люксоптике можно заново подобрать очки, если сомневаетесь
Заздрість то погано• 15 апреля 2024
Каркуша Клара• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Це виправляється. Я раз в кілька місяців з окулярами дитини заглядаю до майстра, де брали окуляри. Бо малий іноді не дуже обережний, кидає де інде ті окуляри, або вкладається на подушку в них.. а оправа тендітна, трохи перекос іде на дужки
Твердая валюта• 15 апреля 2024
Выбирайте ту, которая Вам к лицу. Все остальное подправят, выправят при установке линз.
Каркуша Клара• 15 апреля 2024
І сходіть ще раз зір перевірте. Що б правильно купити лінзи. Бо нормальні лінзи - не дешеві.
Сіточка• 15 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Самые дешевые линзы из Люксоптики ведут себя лучше в носке, чем самые дорогие. У меня уже пятые очки оттуда и у мужа вторые. То есть не все то, что дороже, оказывается лучше.
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Я тоже в Люксоптике первые делала, выбирала оправу, чтобы изначально все ок было, в моем случае это более дорогой сегмент.
Линзы подбирала там же у оптометриста, подобрали идеально, учитывая, что первые очки и сразу с астигматическими линзами
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляСіточка
а самые дешевые - это сколько денег?)
в какую цену вообще обходится обычно оправа+линзы+работа?

Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляИщу Аленя
о, а сколько вам стоят линзы миопия с астигматикой?
Ищу Аленя• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
Я делала год назад. 3500 или около того одна линза. А вообще у них на сайте цены можно глянуть, там много разных линз, можно сразу по диоптриям и прочим параметрам отсеять
Угги в горошек• 15 апреля 2024
Мені в Люксоптиці нічого не сподобалось, хоча ціни були гарні, багато чого по знижках.
По ітогу купила в Monoptica. Там мені гарно підібрали оправу, підказали яка краще для читання, а яка для постійного носіння.
Лінзи різні, залежить від того як багато ви будете носити протягом дня, чи працюватиме в них за компом.
В мене для читання, максимум година-дві за добу, навіть не кожного дня користуюсь. Оправа десь 2200 грн, лінза кожна 700+ грн, але можна було взяти ще простіші лінзи за 265 грн за кожну, мені їх до речі рекомендували в Люксоптика
В Моноптиці коли я замовляла була лікар, безкоштовно перевірила зір та звірила з рецептом. Тому як рецепт я отримала у вересні, а окуляри замовляла в лютому
Ку ка ку ка ку• 15 апреля 2024
Сьогодні с татом прийшли в оптику, спеціаліст підібрала йому лінзи на кожне око, потів він вибрав оправу в яку майстер буде вставляти лінзи, я оплатила - 30 хвилин часу і в чеиверг забираю результат
Угги в горошек• 15 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Так, мені теж це казали. Але в мене корекція 0,75 тому більшість оправ підходила
Угги в горошек• 15 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Це у вас вуха можуть бути на різному рівні, це часте явище )))
Або асиметрія обличчя
А може і оправа крива
Я не тону• 15 апреля 2024
интересно, а бывают оправы для взрослых такие, как для детей - чтобы дужки заходили за ухо, доходя до мочки?
Булькаю• 15 апреля 2024
Потрібно ще раз іти до лікаря, щоб рецепт отримати. Якщо різний зір на очах, то і різні мають бути лінзи. Оправи підбираєте під обличчя і зручність. Оптик багато, я люксоптику не дуже люблю, більше подобається оптика Очі на Мінській. Ще зверніть увагу, можна поставити лінзи, щоб затемнялися на сонці. Це дуже зручно влітку.
Булькаю• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
Ви можете докупити завушник, він зручно тримає за вухом оправу. Мої діти такі носять.
Я не тону• 15 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Або асиметрія обличчя
А може і оправа крива
автор же про положение оправы на витринной полке там писала - что тоже криво...
но ваше замечание справедливо. у меня всегда перехняблюеться оправа - одно ухо чуть выше, а еще стекла разной толщины и тяжести.
Сіточка• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ не тону
а самые дешевые - это сколько денег?)
Самые дешевые были 370 гривен за штуку. Цена зависит от производителя (эти корейские), плюс или минус, наличие астигматизма ну и так далее. Линзы Цейсс от 2100 за штуку. На оправы от 500 и до небес. Но иногда у них бывают акции: проверка зрения, оправа, определенные линзы и работа за 900 гривен. Но эта наиболее доступная и лучшая оптика в Киеве на любой кошелек.