Непереможна• 15 апреля 2024
Не наважуюсь нічого взяти
З чоловіком на декілька днів приїхали до його батьків, я не хотіла їхати, так як в мене дистанційна робота, та все ж поїхала. Так сталось, що я працюю весь час в кімнаті, а всі інші десь по своїх справах. Буває, що зранку годин в 8 ми перекусили, а потім лише вечором. Я вдома звикла, так як багато працюю, десь зробити собі ще каву чай, бутерброт, а тут я якось не наважуюсь сама іти щось шукати, брати. Я напевно ненормальна?
Печенюшка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Я б була із собою взяла. Це село, тут найближчий магазин 2 км.
Була б ... але приїхала з порожніми руками. Ви з чоловіком щось говорите, чи просто на німо живете, подзонити і сказати: Вася, я їсти хочу. Вийти до свекрухи і спитати чи допомогти з вечерею.
Печенюшка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Мені не комфортно самій ритись в чужому холодильнику, ми лише нещодавно одружились.
Ви вся якась некомфортна
herba fresca• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Потратьте час своего времени и купите еду.
празники не помню• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Магазин в центрі
Так пусть муж купит все на обратном пути для Ваших перекусов, скиньте ему список
Печенюшка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Ми їхали тому, що чоловік боїться сам їхати.
Ви боїтеся самі їсти, він їхати, як ви такі перелякані одружились?
празники не помню• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Я не думала, що за весь день буду їсти лише бутерброд. Коли родичі чоловіка до нас приходять, то я їм кожного разу готую щось смачненьке.
И работа не мешает?
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
И работа не мешает?
Мішає, але я її відкладаю.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
Так і одружились
празники не помню• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Мішає, але я її відкладаю.
И сейчас отложите
маринабаранова• 15 апреля 2024
Не хочу нічого казати про вашу нормальність - але ситуація, в якій ви опинились - якась досить дивна: ви приїхали, разом з чоловіком, до свекрів у гості і на вас там ніхто уваги не звертає, наче ви - пусте місце.
Якось - не гостинно, як на мене: не розказати, де які харчі, ніхто не пригощає...
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ длямаринабаранова
Ну так. Коли вони до мене приїздять (а це кожен тиждень), то я постійно готую щось смачненьке, навіть якщо зовсім не маю часу. Більше не буду нічого їм готувати.
Печенюшка• 15 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Она его отобьет у тцк-ашников 😀
Та, що боїться кави зробити)))
Рожки-да-ножки• 15 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
З переляку й одружились 😀
Спасу мир• 15 апреля 2024
вам треба поговорити про це з чоловіком, судячи з того що ви там другий день сидите без їжі і води, вас там аж ніяк не хотіли б побачити поряд з їх сином, можливо свекри категорично проти вашого шлюбу, але ясно що в лоб таку інформацію вам ніхто не повідоме, а ось так жирно натякнути...ідіть в магазин купіть собі хоч ковбаси з хлібом і кави, з чоловіком власним лише говорити і якнайшвидше
Рожки-да-ножки• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Якщо вони у вас кожен тиждень, то ви мали б звикнути до свекрів і бути більш розкутою у них.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Але я у них лише тричі була, навіть не знаю, що де стоїть.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Ну вони хотіли мати багату невістку, а я звичайна, проста.
Несу пургу• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Ой, ну товстенько
Рожки-да-ножки• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
То ц що? Але ви ж їх не тричі бачили? Йдіть на кухню та подивиться. Скоріш за все їжа десь у холодильнику, хліб в хлібниці, чашки на полці, чайник або на плиті, або електро на столі. Зазвичай якось так.
празники не помню• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Что такие хоромы, что даже холодильник не можете найти, где стоит?
празники не помню• 15 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Тролль на диване
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Дуже смішно. Я просто соромлюсь
Рожки-да-ножки• 15 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Тролль на диване
Ну это само собой))))
Спасу мир• 15 апреля 2024
в мене був хлопець з яким планували одруження, теж коли приїздила до нього в гості але в місто, його мама та він терміново ніби то йшли у справах, а мене лишали вдома саму, при цьому я помічала що їжі нема, двері замкнені на замок а крани з водою наглухо перекриті, тільки з часом я зрозуміла що майбутня свекруха так оригінально натякнула на те що ніяких відносин з її сином у нас не буде далі, і що взагалі там відношення до мене як до ворога, пізніше ми розстались з тим хлопцем, мама швидко видала його в прийми за доньку своєї подруги з роботи, і лише через деякий час пазл склався, що то була за фігня у гостях . До речі сам колишній мені навіть після того як ми розбіглися і припинили сваритись на цьому тлі, так і не зізнався що там його мама була сильно проти...дізналась я вже випадково мені написала круті смс в фейсбук мама його нової нареченої в яких озвучила те що її донька вагітна від мого колишнього а його мамо з самого початку була проти, а ще шо я тупа не розуміла натяку, короче рада що мене тоді відвернуло
Придивіться до своїх свекрів, особливо до відношення свекрухи до вас автор, може у вас ситуація інша та всеж, поговоріть з чоловіком може вони і справді без злого умислу і думають що ви сама дасте раду в хаті.
Рожки-да-ножки• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Дуже смішно. Я просто соромлюсь
Кого? Дома ж нет никого.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Кого? Дома ж нет никого.
Його тато та брат десь на городі
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Може бути. Чоловік розказував, що вони хотіли йому багату наречену, а я з бідної сім´ї.
Леплю из пластилина• 15 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
наречений как объяснял перекрытые водные краны?
Несу пургу• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Тим більше, немає чого соромитися. Гірше не буде, то хоч поїсте