Непереможна• 15 апреля 2024
Не наважуюсь нічого взяти
З чоловіком на декілька днів приїхали до його батьків, я не хотіла їхати, так як в мене дистанційна робота, та все ж поїхала. Так сталось, що я працюю весь час в кімнаті, а всі інші десь по своїх справах. Буває, що зранку годин в 8 ми перекусили, а потім лише вечором. Я вдома звикла, так як багато працюю, десь зробити собі ще каву чай, бутерброт, а тут я якось не наважуюсь сама іти щось шукати, брати. Я напевно ненормальна?
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
То чоловіку скажіть пішли перекусимо
Він не вдома
Лівий Локіть• 15 апреля 2024
Виходите і заварюєте чай. Якщо зустріли когось в кухні, кажете, може чаю вип´ємо?
Редисочка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Він не вдома
Родина не обідає? Ви увесь час сама вдома?
Вчора ви не могли це з чоловіком обговорити та спитати його як краще вчинити?
Ну то тепер сидіть без свого чаю та бутерброТа
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
О, це я така, але я не розумію, як лазити по чужій кухні наче в себе вдома
А чому чоловік не вдома? Девін днями?
Він з мамою десь по справах, або з братом десь ходить
Редисочка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Він не вдома
А де це він? Приїхали до його батьків, але він не з батьками?
ВундерКИНГ• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Купіть щось и їжте
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Не обідає часто, або десь окремо
Редисочка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Вийдіть з дому, купіть собі кави та якусь булочку чи круасан або хот-дог
Ви ж доросла людина, а не другокласниця
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Ну або снеків якихось. Ту ж веселу корівку, там типу сир + хлібні палички )))
Я б була із собою взяла. Це село, тут найближчий магазин 2 км.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Ви ж доросла людина, а не другокласниця
Я б вийшла, але це село, тут магазин за 2 км. Та і ми лише на два дні приїхали, а роботи в мене дуже багато.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Прогуляйтесь ) Свіже повітря )
Якби не робота, то пішла б)
Редисочка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Сидіть голодна. Хто хоче - знаходить можливість, інші сидять ниють.
П. С. Зараз вам робота не заважає витрачати час на форумі
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
На форумі хвилин 10, а піти до магазин 2км туди 2 назад це більше години, а ще зібратись
Редисочка• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
До холодильника на кухню сходіть. Це менше 10 хвилин
Ванна Тазиковна• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
У вас таке велике село і лиш один магазин?
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляРедисочка
Мені не комфортно самій ритись в чужому холодильнику, ми лише нещодавно одружились.
Леплю из пластилина• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
а мужу вашему все равно, ели ли вы за весь рабочий день, пока он ходил на гульки? это его село и его дом - он обязан был для вас заполнить холодильник
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Магазин в центрі
Ванна Тазиковна• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Магазин в центрі
То село протяжністю мінімум 4 км і один магазин? Не вірю.
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Можете не вірити
Непереможна
• 15 апреля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, всеодно
Сусановна• 15 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Тоді зрозуміло. Але це упущення або невихованість родичів.