15 апреля в 19:32

Орхідея Ванда

Дівчатка привіт
У кого є орхідея Ванда, як за нею доглядати? Подарували в колбі, і незнаю що з нею робити, чи пересаджувати потрубно і як поливати🥲 дякую 🙏🏻🫶
Виктория_1807 15 апреля в 19:54
Я люблю дуже орхідеї. Дуже хотіла придбати собі ванду. Коли почитала в інтернеті про її вирощування - вирішила, що якось обійдусь без неї.
В інтернеті вивчайте всю інфо, щоб не загубити таку королівську квітку.
@nn@tu 15 апреля в 20:14
Купите крупную кору и корзинку, чтобы корни не пересыхали и проветривались. И замачивайте пару раз в неделю до шеи, чтоб в пазухи вода не попадала. Из колбы вытаскиваете, они там пропадают.
angelo4ka 15 апреля в 21:25
Ответ для@nn@tu
Купите крупную кору и корзинку, чтобы корни не пересыхали и проветривались. И замачивайте пару раз в неделю до шеи, чтоб в пазухи вода не попадала. Из колбы вытаскиваете, они там пропадают.
Она у вас в коре в корзинке и в прозрачном горшке? Я пыталась выращивать, неа, погибла
автор мария-f262 15 апреля в 21:52
Ответ для@nn@tu
Купите крупную кору и корзинку, чтобы корни не пересыхали и проветривались. И замачивайте пару раз в неделю до шеи, чтоб в пазухи вода не попадала. Из колбы вытаскиваете, они там пропадают.
А замачивать весь горшочек с корой в миску в теплую водичку?
Да она в колбе, но я переживаю чтоб она не погибла потому создала тут тему🙏🏻🙏🏻спасибо