Мама 2девочек• 16 апреля 2024

Як виїхати подробно

Дівчата хто не давно виїжджав з дитиною за кордон у Німеччину. Підкажіть, будь ласка, всі подробиці. Скільки грошей потрібно на виїзд та на перший час. Де і як влаштувалися. Як з роботою якщо мама сама їде з дитиною. Цікавить повністю усі подробиці. Можете написати в приватні або тут. Дякую за відповідь
Говорилка• 16 апреля 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/как-выехать-в...

julia_kid• 16 апреля 2024
Вам нужно на билет , и на первое время месяца на 2-3 пока выплаты начислят. Все остальное лотерея
julia_kid• 16 апреля 2024
Сама мама с ребенком скорее будет работать пока ребенок в школе , но до этого отправят учить язык на курсы .
Marinsvet• 16 апреля 2024
Как я понимаю выбираете любой лагерь и едете, читала что их них распределяют куда есть место. Сколько денег - сложный вопрос, может у вас 200евро,а может 20 тысяч... Берите лекарства
Работа с перспективой - при знании языка
Можно совмещать мини джоб и курсы ( их могут дать через год)
В основном это как лотерея, все индивидуально
Есть группа украинцы в Німеччини, посмотрите что пишут, но там много ненатива в коментах
Будьте готовы к трудностям в виде лагерей и долгий поиск жилья, дорогу осилит идущий
Erjebaka• 16 апреля 2024
Насколько я поняла, сейчас главное не озвучивать, что вы едете по 24параграфу...
автор Мама 2девочек • 16 апреля 2024
Ответ дляErjebaka
Спасибо
автор Мама 2девочек • 16 апреля 2024
Ответ дляMarinsvet
Спасибо
автор Мама 2девочек • 16 апреля 2024
Ответ дляjulia_kid
Спасибо
автор Мама 2девочек • 16 апреля 2024
Ответ дляjulia_kid
Спасибо

автор Мама 2девочек • 16 апреля 2024
Ответ дляГоворилка
Спасибо
Віта1• 16 апреля 2024
Ответ дляErjebaka
Що таке 24 параграф?
uma• 16 апреля 2024
Ответ дляВіта1
Що таке 24 параграф?
После этого вопроса можно точно никуда не ехать 😂
Hope-3d21• 16 апреля 2024
Ответ дляErjebaka
А що треба озвучувать? ’Asey’? А потім всякими правдами й неправдами відмовлятися від цього? Чт їхати як турист з усіма необхідними речами на 90 діб?
Erjebaka• 16 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Нет, к друзьям еду, по безвизу. А уже на месте у вас планы поменяются.
Hope-3d21• 16 апреля 2024
В такому випадку можуть запитати дані друзів, можливо. Та й треба тоді мати достатньо коштів на ці 90 днів, як вимагають правила і медичну страховку. Мне взагалі ’добиває’ те, що не можна говорити правду. Чи може в нас мир настав? Чи може безпечніше стало вдома? Чи може менше зараз біженців, ніж рік-два тому?
In_evacuation• 16 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Довго думала, що то фейк, дивно, що ні по новинам якось не озвучили цього, ні акцій протесту чи заяв з обуренням на цю тему не було, чи офіційних реакцій з нашого боку .(чи може я не в курсі, і щось було таке).
Hope-3d21• 16 апреля 2024
Читала в групі ’Українці в Німеччині’ на фейсбук. Писали ті, хто нещодавно виїхали. Та ви ж бачите і в цій темі радять не говорити про тимчасовий захист.
Erjebaka• 16 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Так а що робити, якщо людей які говорять що їдуть по 24п завертають до Польщі чи Руммуніі, в залежності від точки перетину кордону. Нові реаліі
Erjebaka• 16 апреля 2024
Ответ дляIn_evacuation
Це правда, купа людей тут де я живу, зараз хотіли родичів вмовити їхати і от така ситуація.

Hope-3d21• 17 апреля 2024
Ответ дляErjebaka
Дивно, що на фб одні пишуть, що це правда, а інші, що не правда .Так що не зрозуміло чи це черговий кацапський вкид, чи реалії. Можливо це не офіційна політика Німеччини. Останнім часом стає страшно від думки, що ситуація у нас не покращується, а навпаки. Захід з допомогою не спішить, а виїхати кудись вже не просто. А що нам робити, коли все ж укладуть ’перемир є’, рашка як завжди його виконувати не буде. А Захід кордони закриє, бо в нас ’мир’.
In_evacuation• 17 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Я вже майже впевнена, що це правда, саме через те що і тут багато пишуть про це, і в телеграмі, і навіть посилалися на якусь офіційну інфу про той UkraineAufenthUv який кажуть що не продлили, і типа може це таке технічне недопрацювання і найближчим часом продлять, але, якщо вони не продлили випадково типа, і не спішать це виправити, то це вже можна вважати ’офіційною політикою’, напевно.. Мені також страшно щодо того, як і куди можна буде виїхати, повернулася вчора в Україну, старий пластик скінчився, новий так ніде і не взяла, що казати на кордоні буду не знаю, але брехати що в гості їду теж вважаю маячнею..
In_evacuation• 17 апреля 2024
Ответ дляErjebaka
Вірю що правда, саме через купу повідомлень від людей, зокрема тут. Просто вперше я цю інфу побачила в березні ще, мені скинула дівчина з Німеччини, але те посилання було з якогось не дуже надійного тг-каналу, як мені здалося, і інші мої знайомі такого не чули і сказали, що треба в офіційних джерелах шукати. Але я не знала де можна перевірити, і німецьку не знаю, я просто думала що це не може буди правдою, того шо в новинах не чула(хоч я їх і не дуже часто читаю-слухаю, але вважала, що це б довго повторювали, якщо правда, бо нашіх там багато і як оце могли так швидко змінити правила, і щоб без розголосу..). Але тепер вже критична маса повідомлень набралась на користь того що це правда, нажаль.
In_evacuation• 17 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Сумно, що так тихо і без обговорення та розголосу у ЗМІ провернули ці зміни, і якщо не заходити на форум та в тг, і знати не будеш, а вже на кордоні скажуть.
Hope-3d21• 17 апреля 2024
Одна надія, що десь чесно відпишуться ті, хто тільки виїхав чи планує на днях.
In_evacuation• 17 апреля 2024
Ответ дляHope-3d21
Моя знайома написала, що її подруга приїхала в Баварію з Румунії без проблем і її поселили в якись транзитний табір під Баварією і будуть відправляти ще кудись..але Румунія то ж вже шенген, а от що буде якщо з України і без пластику актуального..
natallochka• 20 апреля 2024
🇺🇦🇩🇪🚌 МЮНХЕН 🚌🇺🇦🇩🇪 Відкрита реєстрація на ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РЕЙС АВТОБУСОМ
🇺🇦 з м. ОДЕСА (Україна) до 🇩🇪м. МЮНХЕНА (НІМЕЧЧИНА), з тимчасовим поселенням.

Вимоги до виїзду:
1). В пріоритеті, люди з зон активних бойових дій, окупованої, деокупованої території, мами з дітьми, багатодітні сім´ї, інваліди, пенсіонери.
2). Ми беремо всіх, не зважаючи це виїзд в перший раз чи другий, але якщо ви виїжджаєте вдруге і вже мали захист в іншій країні, то повинні заздалегідь з´ясувати в міграційні служби Німеччини, чи прийме вона вас (ми не несемо відповідальність за відмову у тимчасовому захисті)
3). Для виїзда обов´язково мати при собі закордонний паспорт (біометричний).
4). Виїзд без тварин. Це вимоги приймаючої сторони.
5). Реєстрація проводиться тільки, якщо на 100% впевнені, що виїжджаєте і повністю згодні з умовами виїзду.
6). Для тих, хто приїде до м. Одеси раніше, за день, два до дня виїзда, безкоштовне поселення в Готелі, з обідом.

Попередня дата виїзду буде в межах 17.05. - 25.05.2024 року, але остаточна дата, буде повідомлена додатково в групі телеграма Глорія. https://t.me/icfgloria_evacuation

До кожної зареєстрованої людини подзвонить наш координатор. Реєстрація без розмови з координатором не дає право на евакуацію. Форма для реєстрації:👇
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTxzqbXa...
⚠️ (Номер телефону в реєстрації вказати, на якому зареєстрований вайбер).

З питань виїзда, звертатися за телефоном +380633643318 Анна, (Телеграм, viber, watsap) - відповідальна за виїзд автобуса та інщі організаційні питання.
Після заповнення форми реєстрації на виїзд з вами зв´яжеться +48452874478 Сергій, відповідальний за реєстрацію
(viber, watsaр), або @Fomin_Pl (Телеграм)
@OlyaKarambOlya Ольга
(Телеграм) - доведення інформації по соціальним спільнотам
Ольга-2202• 21 апреля 2024
Ми з дитиною приїхали до Німеччини тиждень тому. Добиралися поїздом. Нас взагалі ніхто не питав, мету приїзду. На польському кордоні всіх пропускали вільно. Дорога вийшла не дешевою і довгою, бо дитину дуже закачує в автобусах. Тому вибрали маршрут тільки поїздами.
До Німеччини ми приїхали до чоловіка, як воззʼєднання сімʼї. Він тут вже чотири місяці. Зараз реєструємся в Джобцентр, але виплати будуть не раніше 1,5-2 місяців😔 Вам на перший час повинні виписати чек. Чоловік по приїзду отримав приблизно 790євро у міграційній службі двома виплатами протягом місяця.
devchenka perchenka• 21 апреля 2024
Підкажіть, а хто чув останні новиниякщо літаком летіти з Молдови? Є страхування на 10 днів, і є до кого з рідних на перший час, то що можуть не впустити? І що тоді?якщо хтось може , киньте плиз посилання , дякую