16 апреля в 09:38

Перший раз їду в автобусний тур. Підскажіть, є питання.

Добрий день всім.
Перший раз їду в автобусний тур. За межами України не була ніколи, тільки в Крим маршруткою їздила. Ідемо вдвох з дитиною (13 років)
Тур на 4 повні дні (Краків, Прага, Відень, Будапешт), до Львова треба буде їхати самостійно.
Є такі питання, проконсультуйте мене, будь ласка.
1. Можливо замовити місця в автобусі (щоб сидіти на початку)
2. Вистачить маленької валізи, чи краще середню (валізи в мене немає, буду купляти). З собою планую взяти фен, два рушники, резинові тапки. З одежі білизна (по 4 шт), дві піжами, змінні футбоки 2 шт, легкі літні брюки/шорти 2 шт + босоніжки 2 шт (все по 2 шт бо мені і дитині). Деякі кажуть що і воду краще з собою взяти, щоб там не купляти.
3. Їхати хочу в літніх джинсах, кедах/кросівках + взяти з собою кофту з капюшоном + пледик (не знаю, чи потрібно)
4. Що брати з собою з їжі? Чи достатнью воду, а все інше можна купити? Чи часу не буду і краще взяти з собою ковбасу/сир у вакуумі, горішки/сухофрукти.

Може комусь мої питання здаються тупими, але я рально нікуди не їздила і нема з ким порадитись.
5 5
Репетиторша 16 апреля в 09:40
Я б біляші ще взяла. От їх якраз не вистачає.
До всього цього списку.
8 3 16
Срочнокпсихологу 16 апреля в 09:41
Перелік одягу це щось..
3 8 1
Лгин 16 апреля в 09:42
про місця в автобусі перепитайте в тур фірмі, мʼясо ви довезете тільки до кордону з Європою, далі не можна; візьміть горішки сухофрукти і якесь печиво щоб щось було на перекус, воду можна перед самим автобусом купити і хай їде в багажному відділі, будете брати по потребі, а ви з нічними переїздами? чи спати в готелях будете?
5 1
Коренная киевлянка 16 апреля в 09:42
Воду одну бутылку, остальную купите. Вы в чем дома ходите, то и надевайте. В отеле есть полотенца и фен. Колбаса и сыр продаются везде. От орешков пить хочется.
Маруська Му 16 апреля в 09:42
1. Обычно да, это от компании, которая везет зависит
2. Сложите все и решите, какой чемодан брать, средний- универсальный
3.по погоде, хз, когда вы едете
4.и воду, и еду лучше иметь с собой, кафе дорогие, не факт, что вас завезут в супермаркет
Весела моль 16 апреля в 09:43
Половину вопросов надо выяснять у туроператора, кормят ли в дороге, есть ли вода в автобусе, где ночевки. От этого зависит - может в отеле будет полотенце, например. Я ездила несколько раз, ели и пили прямо в автобусе, в кафе на заправках, в отелях с ночевкой, там были и фены, и полотенца. Ехала в спортивном костюме, второй тонкий был с собой, брала только нижнее белье, на ногах кроссовки сетка, в них удобнее болтаться по экскурсиям и в автобусе ноги не пачкаются.
ЯяяКакаджамбо 16 апреля в 09:43
Ответ дляРепетиторша
Я б біляші ще взяла. От їх якраз не вистачає.
До всього цього списку.
А яйця варені теж хочу їхати з огурчиком
1 4 8
Шкала Радощів 16 апреля в 09:44
Две пижамы) лучше четыре
1 5 1
Репетиторша 16 апреля в 09:45
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А яйця варені теж хочу їхати з огурчиком
Це теж підходить)
І місця можна вже обирати без проблем. Бо поруч будуть вільні сидіння)
1 1
автор Зубная фея 16 апреля в 09:45
Ответ дляЛгин
про місця в автобусі перепитайте в тур фірмі, мʼясо ви довезете тільки до кордону з Європою, далі не можна; візьміть горішки сухофрукти і якесь печиво щоб щось було на перекус, воду можна перед самим автобусом купити і хай їде в багажному відділі, будете брати по потребі, а ви з нічними переїздами? чи спати в готелях будете?
Дякую.
Спати будемо в готелях.
Коренная киевлянка 16 апреля в 09:45
Ответ дляШкала Радощів
Две пижамы) лучше четыре
Да их двое, я тоже сначала обалдела.🤣 Да и шорты в апреле - странный выбор. Хотя, может автор этническая немка.🤣
4 1
Репетиторша 16 апреля в 09:46
Ответ дляКоренная киевлянка
Да их двое, я тоже сначала обалдела.🤣 Да и шорты в апреле - странный выбор. Хотя, может автор этническая немка.🤣
І сандаликів дві пари))
1 2 1
Домашка 16 апреля в 09:46
Ответ дляШкала Радощів
Две пижамы) лучше четыре
А как им с ребенком? В одной на двоих спать? Вместе или по очереди?
2 4 3
автор Зубная фея 16 апреля в 09:46
Ответ дляРепетиторша
Я б біляші ще взяла. От їх якраз не вистачає.
До всього цього списку.
Ваша відповідь мені дуже допомогла. Головне, щл змістовно і по темі. Велике вам дякую.
МимоПробегала 16 апреля в 09:46
1. Важливий туроператор. Саме він визначає місця в автобусі. Хто раніше замовляє тур, той ближче до водія сидить
2. Правило 3 сумок. Валіза невелика в багажник, сумка спортивна або рюкзак з собою в автобус так щоб її можна було поставити на полицю над кріслом і невелика сумка з грошима і документами яка завжди з вами, точніше на вас
Томатико 16 апреля в 09:46
1. Виясняйте у свого оператора у якого купуєте тур.
2. Дивіться по своїм речам, якщо вистачить маленької, то немає сесу у сердній.
3. Якщо будете їхати вночі, то пледик обо’язково маленький беріть і собі і дитині.
4. Їжу можна купити на заправках, чи магазинах, ви десь будете зупинятись, багато води брати не рекомендую, там вона не настільки дорога щоб брати з собою багато, горішки/сухофрукти візьміть, багато місця не займають, але лише за умови що виїх полюбляєте, бо якщо ні, то бажання їх їсти в автобусі не виникне.
4 дні в автобусі дуже важко, ми їхали майже 40 годин і мені вже нічого не хотілось, хотілось лягти в ліжко витягнути ноги і помитись нормально))
З горіха зерня 16 апреля в 09:47
Удалено администрацией...
Весела моль 16 апреля в 09:47
Места у нас были закреплены сразу, но некоторые потом менялись. Я ездила одна и меня посадили с другой одинокой девушкой, в отеле тоже селили вместе, дружим с ней до сих пор))
СКИБИДЫШь 16 апреля в 09:47
1.Залежить від організаторів.
Деякі беруть за це доплату.
2.За все інше-не партеся,беріть те,що знадобиться.
Фен точно ні
автор Зубная фея 16 апреля в 09:47
Ответ дляШкала Радощів
Две пижамы) лучше четыре
А що не так з двома піжамами - одна мені, друга дитині.
автор Зубная фея 16 апреля в 09:48
Ответ дляКоренная киевлянка
Да их двое, я тоже сначала обалдела.🤣 Да и шорты в апреле - странный выбор. Хотя, может автор этническая немка.🤣
З чого ви взяли, що поїздка у квітні. Тур буде влітку.
Шкала Радощів 16 апреля в 09:49
Ответ дляЗубная фея
А що не так з двома піжамами - одна мені, друга дитині.
А. По одній. Тоді норма. Ато думала ви вирішили півшафи взяти на 4 дні
1 1 1
Кіма кепка 16 апреля в 09:49
Ездила много, но ещё до войны. 1.Раньше места в начале автобуса можно было докупить. Но их мало, а желающих много. Не факт, что купите. Но в любом случае, позвоните вашему туроператору. (Не агенту, прямо туроператору)
2. Чемодан все равно какой - вам его не носить, вещи будут лежать в багажном отсеке. пусть будет средний
3. Нужен небольшой рюкзак для вещей , которые возьмёте в салон.
4. Плед нужен. Уже может быть жарко, будет фигачить кондиционер.
5. Воды не достаточно. Возьмите с собой то, что любите. Я , например, не ем эти вонючие хот-доги на заправках.
Сухофрукты, орехи, бананы, печенье. Я ещё брала сухие тонкие сырокопченные сосиски.
6. В салон наушники обязательно. Иначе будете смотреть тупые комедии всю дорогу.
chitay 16 апреля в 09:52
подушки-подголовники под шею обязательно. большую упаковку влажных салфеток. перекусы- с учетом того, что вы с ребенком,- обязательно. Панамки очень желательны и обувь должна быть мега удобная.
Коренная киевлянка 16 апреля в 09:52
Ответ дляЗубная фея
З чого ви взяли, що поїздка у квітні. Тур буде влітку.
Так вы написали бы, а то ваш список очень комично читается, не обижайтесь)) Возьмите что-то на прохладную погоду, что-то на теплую. И по рюкзаку себе и ребенку, носить там воду, салфетки и т.п. Если вы носите сабо, я бы взяла их вместо босоножек. В босоножках в душ не сходишь. А в сабо можно и туда, и на улицу.
автор Зубная фея 16 апреля в 09:52
Ответ дляЗ горіха зерня
Удалено администрацией...
Йдіть в тему про анал і коханок.
Нащо дратуватись в моїй тупій темі?
Всі ж в нас їздять по закордонам щодня, мабудь я одна на всю Україну динозавр, що нікуди не їздила і потребує поради.
Червона калина 16 апреля в 09:52
Ответ дляРепетиторша
Я б біляші ще взяла. От їх якраз не вистачає.
До всього цього списку.
Какой тупой коммент🤮
1 9
автор Зубная фея 16 апреля в 09:54
Ответ дляКоренная киевлянка
Так вы написали бы, а то ваш список очень комично читается, не обижайтесь)) Возьмите что-то на прохладную погоду, что-то на теплую. И по рюкзаку себе и ребенку, носить там воду, салфетки и т.п. Если вы носите сабо, я бы взяла их вместо босоножек. В босоножках в душ не сходишь. А в сабо можно и туда, и на улицу.
Дякую, рюкзак потім з собою по екскурсіям з собою брати?
Б я так розумію вийшли з автобуса і пішли на пів дня. Однієї кросбоді з грошима і документами буде мало.
chitay 16 апреля в 09:55
Чемодан если маленький,- на будущее может прокатить как ручная кладь.
Если средний,- больше пригодится для дальних поездок.
И еще раз повторюсь. С ребенком в автобусе,- запас и воды и снеков и перекусов должен быть. В автобусе удобно ехать в тапках-шлепках, если что
Сегодня я не я 16 апреля в 09:56
Кажу, як менеджер, який продає такі тури:
1. Місця можна докупити у менеджера турфірми. Він/вона мала це запропонувати.
2.На 4 дні не нагрібайте з собою багато речей: труси-шкарпетки-в чому спати. Зручне взуття та одяг. Пледик- чудово.
3. Воду, перекуси, снеки чудово. Багато чого можуть на кордоні забрати.
З вами буде їхати супроводжуючий, який прекрасно знає усі потреби туристів. Вона підкажеу і де перекусити недорого, і супермаркети, щоб щось прикупити пожувати.