16 апреля в 16:40

Свекруха хоче засилити в нашу квартиру родичів

Ми з Одеської обл, другий рік живемо на заході України, чоловіка перевели по работі, знімаємо житло, працюємо, я +чоловік+двоє дітей
Сьогодні дзвонить свекруха ЧОЛОВІКУ! І каже що поки нас нема, нехай у нашій квартирі поживе якась її родичка студентка, яку я знати не знаю і не бачила жодного разу
В квартирі всі наші речі і речі дітей
Я сказала що проти
Чоловік дивується що я не хочу допомогти свекрусі і її родичкам
Дзвонить пресує чоловіка, чоловік мене
Хто правий?
Як би ви вчинили?
15 3
Бабулька 16 апреля в 16:41
Пусть к себе заселяет.
Ищу-брожу 16 апреля в 16:42
квартирка ейная ?
Бабулька 16 апреля в 16:42
Ответ дляИщу-брожу
квартирка ейная ?
Йойная.
1 19
Сиамская сороконожка 16 апреля в 16:42
Я б відмовила. Вже навчилась казати ні.
А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 16:43
Квартіра іво?
Неновая почта 16 апреля в 16:43
Хотеть не вредно
автор Садова гойдалка 16 апреля в 16:43
Ответ дляБабулька
Пусть к себе заселяет.
Я їй так і сказала, вона каже що родичкі зручніше територіально жити в нас, свекруха далеченько від нас живе слава Богу
Паратруперсупер 16 апреля в 16:43
Квартира конкретно чья?
Бабулька 16 апреля в 16:44
Ответ дляСадова гойдалка
Я їй так і сказала, вона каже що родичкі зручніше територіально жити в нас, свекруха далеченько від нас живе слава Богу
А платить сколько будет?
2 4
автор Садова гойдалка 16 апреля в 16:44
Ответ дляИщу-брожу
квартирка ейная ?
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
2 70 2
Вся така шо куди там 16 апреля в 16:44
№1 юридически ЧЬЯ квартира?
Если не Ваша, то дело - увы... вступает только этика, а тут ее не видно...
А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Удалено администрацией...
Не цілуюсь з бодуна 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Я їй так і сказала, вона каже що родичкі зручніше територіально жити в нас, свекруха далеченько від нас живе слава Богу
Яке це має значення як зручно дівчинці-студентці? Чому вона не подумає як зручно вам 🤷‍♀️ незручно на вокзалі під парканом жити, а у свекрухи жити зручно, хіба що їхати не зручно, ну то таке, підлаштується
автор Садова гойдалка 16 апреля в 16:45
Ответ дляБабулька
А платить сколько будет?
Безкоштовно, бо тож родичі) поки що до серпня а там буде бачити
2 28
Бабулька 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Ну так чего вы ещё реагируете?
Ключи у кого?
Заикальница 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
А у свекрухи ключі є від вашої квартири?
Чудо в декрете 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Пусть к себе и заселяет хоть ту студентку, хоть всю семью ее
Вся така шо куди там 16 апреля в 16:45
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Юридически Ваша? (мы одновременно написали.. мой вопрос запоздалый вышел) Тогда нет проблем. Вы сказали: НЕТ.
Свекровь должна решать это за свой счет.
Чудо в декрете 16 апреля в 16:46
Ответ дляСадова гойдалка
Безкоштовно, бо тож родичі) поки що до серпня а там буде бачити
Удалено администрацией...
Ищу-брожу 16 апреля в 16:46
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
ну и зачем вам этот приймак с наглыми родственниками
4 1 3
Не цілуюсь з бодуна 16 апреля в 16:46
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Та навіть якщо б ця квартира була спільна з чоловіком все одно не має права свекруха заселяти туди когось чи наполягати на цьому. Її родичка в її квартиру. А ця квартира ваша
культУра 16 апреля в 16:46
Йшла б та свекруха на*уй.
У мене теж любить жар загрібати чужими руками, але мене вже боіться
автор Садова гойдалка 16 апреля в 16:47
Ответ дляБабулька
Ну так чего вы ещё реагируете?
Ключи у кого?
Ключі свекруха має, бо доглядає за житлом
1 3 14
Бабулька 16 апреля в 16:47
Ответ дляСадова гойдалка
Безкоштовно, бо тож родичі) поки що до серпня а там буде бачити
Ключи изъять.
Никого не впускать.
Свекруху в игнор. Мужу сказать что у свекрухи есть свое жилье, пусть распоряжается.
Больше тему в семье не обсуждать.
Автопортрет нурофена 16 апреля в 16:47
Пусть снимает своей родственнице другую квартиру, где ей будет удобно, а от Вас пусть отстанет, ведь неизвестно что то за родственница такая и кого она будет туда после заселения водить.
Не цілуюсь з бодуна 16 апреля в 16:47
Ответ дляСадова гойдалка
Безкоштовно, бо тож родичі) поки що до серпня а там буде бачити
До серпня якого року? Скоріш за все 2029 як дівчинка закінчить 5 курсів навчання
4 13
Водійка хімарса 16 апреля в 16:48
Та ну, пусть Свекруха к себе заселяет, сердобольная. Хочет за счет вас быть для кого-то доброй. Ухайдохают квартиру, а вам потом ремонт делать и срач после других разгребать. Оно вам надо? Твердо говорите Нет
Бабулька 16 апреля в 16:48
Ответ дляСадова гойдалка
Ключі свекруха має, бо доглядає за житлом
Йосип драный.
Вы и не узнаете, в случае чего...
автор Садова гойдалка 16 апреля в 16:48
Ответ дляВся така шо куди там
Юридически Ваша? (мы одновременно написали.. мой вопрос запоздалый вышел) Тогда нет проблем. Вы сказали: НЕТ.
Свекровь должна решать это за свой счет.
Квартира моя особисто
У чоловіка є своя квартира, але вона наразі лишилась в окупації (
Бурундучиха 16 апреля в 16:48
Ответ дляСадова гойдалка
Ключі свекруха має, бо доглядає за житлом
99,9% что эта студентка уже там живет