Свекруха хоче засилити в нашу квартиру родичів

Ми з Одеської обл, другий рік живемо на заході України, чоловіка перевели по работі, знімаємо житло, працюємо, я +чоловік+двоє дітей
Сьогодні дзвонить свекруха ЧОЛОВІКУ! І каже що поки нас нема, нехай у нашій квартирі поживе якась її родичка студентка, яку я знати не знаю і не бачила жодного разу
В квартирі всі наші речі і речі дітей
Я сказала що проти
Чоловік дивується що я не хочу допомогти свекрусі і її родичкам
Дзвонить пресує чоловіка, чоловік мене
Хто правий?
Як би ви вчинили?
показать весь текст
15 3
Kusalochka 16 апреля в 17:22
Ответ дляБабулька
Ну так и не распоряжайтесь чужим. А то продавливает на ’твори добро’, вот и творите своим имуществом и за свой счёт.
Удалено администрацией...
Бабулька 16 апреля в 17:23
Ответ дляСадова гойдалка
Співчуваю(

Чоловік зі мною тепер не розмовляє) каже що я не хочу робити добрі справи 😂
Комедія якась чесне слово
От як запросто свекруха може зробити у родині сварку
Боже. То нехай в свою пускає. Які проблеми.
Бабулька 16 апреля в 17:24
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Бабулька 16 апреля в 17:25
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи 16 апреля в 17:26
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи 16 апреля в 17:27
Я бы родственников пустила. И пустила. Я в Германии. У меня живут далёкие родственники из Мариуполя.
2 1
Місячне Сяйво 16 апреля в 17:29
Ответ дляСадова гойдалка
Співчуваю(

Чоловік зі мною тепер не розмовляє) каже що я не хочу робити добрі справи 😂
Комедія якась чесне слово
От як запросто свекруха може зробити у родині сварку
Это был брат моего мужа со своей женой и ее бабушкой. После этого муж не общается с братом.
Убыток от их пребывания обошёлся в 10 т.у.е.
Сумка з негодою 16 апреля в 17:30
Ответ дляСадова гойдалка
Квартира моя особисто, тому вони мене і питають, так би вже напевно заселили там весь циганський табір
Вот и весь ответ : вы не хотите , точка . В их квартиру заселяют пусть если есть желание .
автор Садова гойдалка 16 апреля в 17:35
Ответ дляМісячне Сяйво
Это был брат моего мужа со своей женой и ее бабушкой. После этого муж не общается с братом.
Убыток от их пребывания обошёлся в 10 т.у.е.
Ох розумію вас, в нас так само жив брат чоловіка коли був студент) свекруха так само нас попросила щоб він пожив в нас тимчасово, в нас трикімнатна квартира він жив в одній кімнаті ми з чоловіком і дитиною в другій( в нас тоді була одна дитина) і третя кімната прохідна
Тимчасово затягнулось на два роки, я вже сама його виперла, свекруха ображалась звичайно
Ну то я ще була молода, і не знаю як погодилась на таке … але ж свекруха доросла жінка як вона таке нам могла запропонувати?) то якийсь треш ті свекрухи
Dоe 16 апреля в 17:36
Ответ дляМісячне Сяйво
Это был брат моего мужа со своей женой и ее бабушкой. После этого муж не общается с братом.
Убыток от их пребывания обошёлся в 10 т.у.е.
что же они там сделали такого с квартирой?
ГоловнаЯ 16 апреля в 17:47
Ответ дляСадова гойдалка
Співчуваю(

Чоловік зі мною тепер не розмовляє) каже що я не хочу робити добрі справи 😂
Комедія якась чесне слово
От як запросто свекруха може зробити у родині сварку
Автор, чоловік заспокоїться і помиритесь з часом.
А вбиту квартиру вам ніхто ремонтувати не буде. І гарною для усіх ви теж не будете.
Щаслива Я 16 апреля в 17:57
Ответ дляСадова гойдалка
Ключі свекруха має, бо доглядає за житлом
Поменяйте замки и кому то другому, если нужно отдайте
Витворунка 16 апреля в 18:01
Нафиг с пляжа таких родичек, но если конечно квартира только мужа, то вы там никто
Психологічка 16 апреля в 18:15
Чітко сказати НІ, якщо ви проти та закрити це питання .
Бараболька 16 апреля в 18:21
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
До серпня якого року? Скоріш за все 2029 як дівчинка закінчить 5 курсів навчання
О, точно. Нам так свекруха заселила онука (племінника чоловіка), щоправда, ми тут живемо, і дуже здивувалась, що він тільки рік у нас житиме, а не всі 5 років. А шотакова, хлопчик тихий і чим він нам мішає ..
Яйцеголовая 16 апреля в 18:21
Я до нашого житла з чоловіком не дуже хотіла заселяти свого брата. По цим же причинам, що більше людей, більш витрат,в нас мала дитина. Брату довіряю красти чи ще щось не став би, але мені було некомфортно. В свою чергу, зараз брат працює та живе окремо(тоді був студент), мені і не приходить в голову проситись пожити до нього,якось навіть в голову не приходить. В кожного різне відношення до території
Так само сама була студентка, за 1 км від універу жив дядько рідний з дружиною. Не пропонували жити, але мені і в голову не приходило проситись. В них своє життя родина,в мене своє. Це нормально
Лепешечка 16 апреля в 18:28
Дивуюсь питанню чия квартира.
Якщо здорові відносини в сімʼї, то немає значення.
Як би була в мене ситуація така, а квартира чоловіка, він би в першу чергу мене спитав і ми колективно з ним би вирішили, чи дозволити чи ні.
Як би я була в вашій ситуації, і як би я особисто знала родичку- дозволила б за сплату комунальних хоча б.
Якщо не знаю в чоловік вагався б, бо це ж його родичка виходить, то тоді ні.
Піди грай що залишиться з тої квартири, може засранка заселитись та і водити усіх підряд, якщо молода та таке буде дозволяти.
Місячне Сяйво 16 апреля в 18:49
Ответ дляDоe
что же они там сделали такого с квартирой?
2 потопа, один с второго этажа на первый, другой на первом этаже, повредили инсталяцию на первом этаже, и весь смыв унитаза шел в стены. Пришлось разбирать мебель снимать обои, сушить все строительными дуйками, потом вызывать бригаду обрабатывать от плесени. Разбитый телевизор, сгоревшая духовка, в столе дырки, и по мелочи испорченная одежда и обувь плесенью. Про срач который был там я вообще молчу
Молчунья 16 апреля в 19:08
Ответ дляЗаикальница
Як відключали? Визивали комунальні служби і вони відключили всі комунікації в квартирі? Світло, воду, газ? Цікаво
В МЗК на трубах які ведуть до власної квартири, тепло вода. Електрика мабуть у распред коробці
tereska 16 апреля в 19:45
А гуртожиток вже відмінили, чи то задорого буде для студентки і некомільфо?
Перевірено, хєр здихаєтесь потім або будете закляттями ворогами.
Підмітайло 16 апреля в 20:10
Ответ дляЗаикальница
Откуда Одесса уже взялась?
По логике. Одесская область, студентка значит есть вузы рядом, квартира а не часть дома в поселках. А там только в самой Одессе вузы и куча колледжов, а в Измаиле, БД там колледжи всякие и то штук 3-5 и обчелся.
Така бойова Я 16 апреля в 20:15
Ответ дляБурундучиха
99,9% что эта студентка уже там живет
100% звонит мне муж и говорит - ты не против, что б в твоей квартире пожили родичи 7 вода на киселе? конечно, против! нууу, они там уже живут. толку, что я орала так, что было слышно через три страны?
Така бойова Я 16 апреля в 20:17
Ответ дляKusalochka
Я бы пустила, если квартира просто стоит. Людям нужно помогать. Меня пустили когда война началась в дом родственников мужа на ЗУ, там тоже были закрыты все вещи хозяев.
напишите адрес автору
Kusalochka 16 апреля в 20:42
Ответ дляТака бойова Я
напишите адрес автору
Автор моя родственница? Или добрейшей души человек, который всем помогает, которому хочется помочь?)
Така бойова Я 16 апреля в 20:44
Ответ дляKusalochka
Автор моя родственница? Или добрейшей души человек, который всем помогает, которому хочется помочь?)
другого ответа я и не ждала. вас пустили, и вы б, конечно, же тоже пустили! кого то там. может быть. когда ни будь
Kusalochka 16 апреля в 20:49
Ответ дляТака бойова Я
другого ответа я и не ждала. вас пустили, и вы б, конечно, же тоже пустили! кого то там. может быть. когда ни будь
а что вас удивляет?
Моя улюблена страшко 16 апреля в 21:07
Ответ дляСадова гойдалка
Ключі свекруха має, бо доглядає за житлом
боюсь родственница там уже живет...
Маю декілька думок 16 апреля в 22:00
Ответ дляБурундучиха
99,9% что эта студентка уже там живет
Кстати. Автор, рекомендую съездить домой «в гости». Прислушайтесь. Я таких добродетелей слать. Ишь, как. Хочет быть доброй за чужой счет
Звоночек 17 апреля в 00:07
Ответ дляПідмітайло
По логике. Одесская область, студентка значит есть вузы рядом, квартира а не часть дома в поселках. А там только в самой Одессе вузы и куча колледжов, а в Измаиле, БД там колледжи всякие и то штук 3-5 и обчелся.
В Измаиле парочка ВУЗов есть