Холодная каша• 16 апреля 2024
Розкажіть, яке у свекрухи ставлення до вас? Та у вас до неї?
Можливо, є якісь поради для тих хто ще не у шлюбі. Щоб ви порадили молодим дівчатам, опираючись на свої помилки у стосунках зі своєю свекрухою?
Почну я:
1. Не довіряти. Тому що все що ви їй довірите про себе, може бути використано проти Вас.
2. Жити, як можна далі один від одного. Не погоджуватися на життя під одним дахом з родиною чоловіка. Якими б гарними вони людьми не були-вони Вас морально зʼїдять.(Ваших батьків це також стосується, краще жити окремо від всіх.)
3. Якщо у вас нажаль, не вийшло збудувати нормальні відносини. Не потрібно прагнути знову, щось «полагодити», вже нічого не зміниться. Краще звести спілкування до мінімуму або взагалі завершити. Навіщо, тріпати один одному нерви?
Моя свекруха боялася мені щось сказати прямо в очі. Обговорювала за спиною. Яка я погана хАзяйка і який у неї гарний та бідний син, що готує сам собі їсти або може прибрати квартиру, то взагалі для неї був шок. "Як це так? Невістка це ж сама все повинна робити!" Не для такої вона гадюки, квіточку свою ростила. 😂 Або на весіллі нашому, почала ображатися, що їй уваги недостатньо приділили . І плювати вона хотіла, що я на 6-му місяці вагітності витріпала всі нерви. Ще й приревнувала свого сина до тещі, бо їй здалося, що він до неї краще ставився, ніж до неї. І почала кричати «Цілуйте її у дупу.»(Мою маму) Дуже було "приємно" таке чути. Я вирішила з нею не спілкуватися зовсім і це було саме правильне рішення. Бо всі мої вчинки, або слова. Все було не так. Зараз я щаслива, що ця людина показала себе відразу. Онучку не бачить. І звісно, я знову в цьому винна…
Почну я:
Відірву та викину• 16 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Боже, читаю ваші коментарі. Та душа радіє, що є такі гарні свекрухи.
У моей свекрови три невестки и со всеми она ладит. даже с той, с которой живёт в одном доме))
Говорю відверто• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Єдиний секрет - перед усім самій потрібно бути доброю, порядною людиною і ставитися від початку з повагою і розумінням
І зжеруть і не поперхнуться таких наївних.
Обращеница• 16 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Поділіться досвідом, як ви збудували гарні відносини? Можливо, є якийсь секрет?)
Я відношусь до них з повагою. Але мені здається, що тут дуже все індивідуально. У мене адекватні свекри, у них 3 своїх дітей і ще, відповідно, другі половинки їх дітей. Мене люблять дуже, і я їх. Оскільки чоловік не виїзний, я вирішила влітку звозити їх у Румунію, у них там родичі. Це вже не перший наш виїзд разом.
Бритоножка• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Так она вашему мужу родная мама. Как можно неуважительно относиться к самому родному человеку своего любимого человека?
А почему допустим свекрови, это могут себе позволить-неуважительное отношение к невестке? А невестки должны уважать, любить, ценить? Если человек против тебя настроен или же растила для себя мужа, а не сына. К черту там уважение и тд. Это бесполезно.
пані Солоха• 16 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Не погоджусь. Я так ставлюся до рідних чоловіка і вони всі мене люблять і поважають
Тепличная• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Була доброю, порядною. Ставилась з повагою, розумінням. Вилізли на голову і насрали велику купу.
КротоТо• 16 апреля 2024
Ответ дляlisa2101
У умной невестки всегда будет хорошая свекруха.
У умной свекрухи невестка становится дочкой, а у тупой врагом.
пані Солоха• 16 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Неуважительное отношение не возникает на ровном месте. Я об этом и пишу, что нужно изначально с уважением относиться к родным мужа
КротоТо• 16 апреля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Свекруха з народення няньчила моїх спиногризів
Поки ми з чоловіком карʼєру робили
Живемо три км один від одного
Свекруха і свекор всюди з внуками - театр , санаторій , море
А в суботу снідати не сядуть без внуків
А в 11 вечора забзділось онучку дирунів - свекор в погріб по картоплю , тре , а свекруха жарить і несе онучку
Поки ми з чоловіком карʼєру робили
Живемо три км один від одного
А в суботу снідати не сядуть без внуків
Круто! В мене батьки так з онуком танці водять, а свекруха бачить раз на рік.
Говорю відверто• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви думаєте інші молоді дівчата двері до свекрухиної хати з ноги відкривають? Ні, спочатку всі з повагою. А потім тією ж монетою.
Ответ дляБритоножка
А что, свекровь это какой-то очень важный человек в жизни? Что нужно любыми путями искать подход? Что бы что? А если вас унижают допустим, тоже это проглотить и общаться дальше?
Ну да, есть такие терпилы жертвы. Тоже такого не понимаю. Свекровь это чужая тётя и пошла бы она на хер.
Бритоножка• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
Разные люди есть. Тут сложно о чем-то судить. Если допустим, меня обсуждали за спиной. Как автора. Я бы тоже не общалась. Уважение тут не при чем абсолютно.
пані Солоха• 16 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Ні, не всі з повагою. Мій чоловік зневажливо ставився до моїх батьків, нажаль, і це сильно псувало наші відносини як з ним, так і мої відносини з рідними
АфродитаПетровна• 16 апреля 2024
Ответ дляКротоТо
Ооой
В мене мама ієгова там кукуха того
Тато алкаш
Вони і імен онуків не знають
Живуть 12 км від нас все життя
В мене мама ієгова там кукуха того
Тато алкаш
Вони і імен онуків не знають
Живуть 12 км від нас все життя
Говорю відверто• 16 апреля 2024
Ответ дляВеккy
І в багатьох таки йдуть туди, і моя іже з ними. Тільки багато років на це пішло.
Ответ дляБритоножка
Зачем что-то искать. Нужно вести себя так, чтоб никто не искал подход. И да, свекруха важный человек, но не в моей жизни. Это мать моего мужа.
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля 2024
Ответ дляlisa2101
Ой, да ладно))) це напевно, слова свекрухи. Невістка буде хороша, якщо живе окремо і не залежить не від кого фінансово
Говорю відверто• 16 апреля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Ооой
В мене мама ієгова там кукуха того
Тато алкаш
Вони і імен онуків не знають
Живуть 12 км від нас все життя
В мене мама ієгова там кукуха того
Тато алкаш
Вони і імен онуків не знають
Живуть 12 км від нас все життя
О, в Вас цікавіша тема, розкажіть, що там за правила,чому імен не знають. В нас працювала дівчина звідти, їй було 20, вона в тій общині і заміж вийшла.
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля 2024
Ответ дляlisa2101
Нет. Дураки ласку любят. Особенно люди в возрасте. Ну это я к сугубо к Вашему посту. Если не розумна свекруха. Если невестка умная, то найдет подход ко всему. И будет самая любимая .
Тобто так як моя, хоче цирк концерт і показуху. Но не всі актори
Мамкиня доця• 16 апреля 2024
У нас хорошие отношения, но и свекровь адекватная. Она прекрасно знает, что ее сын не подарок и искренне мне сочувствует
Ответ дляБритоножка
Значит, Вы слабее свекрухи.
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Як мені сказав одного разу свекор’ а як ти хотіла невісткою бути’ . Ну це наука свекрухи звісно
Лама_мама• 16 апреля 2024
Ответ дляпані Солоха
А от так, чхала я на ту сучару.Хоч і мама мого чоловіка.Перед весіллям , за пару годин- та ти інвалідів і калік народиш, подивися на себе.Онукі завжди були недорозвиненими, недогодованими, не так вихованими, не так вчаться тощо.Донька відлетіла в Канаду , їй 22 роки, слова сучари- що там робити, тільки простітуткою промишляти.Сину 14- ть, звик на хвору уваги не звертати.
В шлюбі я 25 років, я ту тварюки своїми б руками вдавила.
пані Солоха• 16 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
От читаю вас і розумію вашу свекруху, від вас так і віє невихованістю и т.і.