Лидия-36a1• 16 апреля 2024

Сдала экзамен гос b1-польский

Ура, наконец пришли результаты. Кто сдавал?
judit• 16 апреля 2024
Поздравляю!
Сложно было?
JENYABEST• 16 апреля 2024
Поздравляю! Молодец!
Love_Love_Love_• 16 апреля 2024
Жаль що з українською не склалося
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жаль що з українською не склалося
Згідна
angelannet• 16 апреля 2024
Моя донька B2 здала, прийшов результат у нд... Їдемо до Польщі на цьому тижні С1 здавати 😜
anabelia• 16 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Скільки вчила, з репетитором, на курсах?
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляanabelia
Репетитор-українець, котрий проживає у Польщі (тобто носій мови), 1рік по 2р на тиждень, онлайн
roksinata• 16 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Згідна
Згодна, а не згідна.
anabelia• 16 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Скільки коштували заняття?
Yeva-c21c• 16 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Можна будь ласка контакт Вашого репетитора в приватні повід.?
anabelia• 16 апреля 2024
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Відомий в Україні мовознавець та топ-учитель Олександр Авраменко дав відповідь на поширене запитання щодо вживання слів ’згідний’ та ’згодний’.

В ефірі ’Сніданку з 1+1’ він зачитав запитання глядачки: ’Як правильно говорити: я згОдна з вами чи згІдна? А може, правильно і так, і так?’. Мовознавець каже , що обидва цих слова мають право на існування. Проте є певні правила щодо їх уживання.

’Якщо ми даємо згоду, то можемо вживати обидва варіанти: згОдний і згІдний. Наприклад: ’Батько згодний (або згІдний) віддати свою доньку за Андрія’, – пояснив Авраменко.

Водночас, за словами вчителя, коли мова йде про відповідність до чого-небудь, необхідно вживати форми з ’і’ – згІдний, згІдна. Наприклад:

’ЗгІдна з оригіналом копія’.
’ЗгІдна з наказом дія’.

’А ось тільки згОдний і згОдна треба використовувати зі значенням солідарності з ким-небудь. Наприклад: ’Я цілком згОдний з друзями (так само вважаю)’, – уточнив мовознавець.

Отже, згІдний і згІдна – це відповідний (відповідна) до чогось. ЗгОдний і згОдна – це солідарний (солідарна) з кимось. Коли ж даємо свою згоду, то правильні обидва варіанти.
anabelia• 16 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Можна контакти репетитора в приват
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляanabelia
Можна контакти репетитора в приват
На жаль, репетитор каже що надто добре влаштувався у Польщі і тепер лиш дорослих-медиків-дікарів бере на навчання...такий обрав собі напрямок... Ми останній дитячий набір, можна сказати
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляanabelia
Скільки коштували заняття?
100злотих
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Людоньки, та повчіть тих хто взагалі балакати не годен, а не букви коректуйте
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляanabelia

’ЗгІдна з оригіналом копія’.
’ЗгІдна з наказом дія’.

Ото про ’ефір 1+1’ відразу мене переконало 😜😂
angelannet• 16 апреля 2024
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Най буде ’Погоджуюсь’, спешіал фор ю... Лиш чи змінило то очевидну суть?
автор Лидия-36a1 • 17 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Поздравляю! Молодец!
Спасибо)
автор Лидия-36a1 • 17 апреля 2024
Ответ дляjudit
Поздравляю!
Сложно было?
Если учить, то нормально
автор Лидия-36a1 • 17 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жаль що з українською не склалося
почему? у меня склалося
автор Лидия-36a1 • 17 апреля 2024
Ответ дляangelannet
я на уровне b2.3 сейчас
angelannet• 17 апреля 2024
Ответ дляЛидия-36a1
почему? у меня склалося
Це був коментар про тему на москальській, невже незрозуміло
angelannet• 17 апреля 2024
Ответ дляЛидия-36a1
я на уровне b2.3 сейчас
Молодець!
автор Лидия-36a1 • 18 апреля 2024
Ответ дляangelannet
Молодець!
спасибо)
автор Лидия-36a1 • 18 апреля 2024
Ответ дляangelannet
нет, непонятно