17 апреля в 00:11

Мудрі мами, тема поговорити. 2 дітей

Різниця 5,8.
Старший 8, молодшій 2.
Діалог зі старшою.
- Мама, сестрі повезло. Вона не знає, як це бути одною дитиною в сім´ї, коли вся увага тобі. А я знаю і сумую за тим часом 😳
При тому, що у нас є суто наш час разом, спільні інтереси, хобі.
Сестру любить, дбає про неї, підтримує.
Але от іноді, як накриє старшу.

Поговоріть зі мною, будь ласка.
Начальник Анонимов 17 апреля в 00:12
Больше времени с ней одной проводите, без младшей
Полуничка 17 апреля в 00:13
Вы проводите время со старшей отдельно? Без маленькой? Просто вдвоем: прогулка, кино…
Непозбувна Бентега 17 апреля в 00:13
Нормальний діалог, нормальні почуття старшої дитини. Обнімайте, жалійте, кажіть, що розумієте, додайте ще часу окремого від молодшої суто вашого
НеКонец-Света 17 апреля в 00:13
Ответ дляПолуничка
Вы проводите время со старшей отдельно? Без маленькой? Просто вдвоем: прогулка, кино…
младшая же уже взрослая, и сама посидит пока они вдвоем гуляют
3 5
автор Приму в дар 17 апреля в 00:14
Ответ дляПолуничка
Вы проводите время со старшей отдельно? Без маленькой? Просто вдвоем: прогулка, кино…
Так. Пробіжка, в кафе, кіно, театр, музеї...
автор Приму в дар 17 апреля в 00:16
Ответ дляНеКонец-Света
младшая же уже взрослая, и сама посидит пока они вдвоем гуляют
Це відбувається найчастіше під час денного сну молодшої. Або зранку пробіжка, поки спить.
Або ввечері, коли засинає молодша.
Час так і називаємо ’час разом’.
З молодшою теж такий час окремо є.
Грушки-яблочки 17 апреля в 00:17
Вона просто каже те, що думає. І це добре, ви розумієте що її турбує і можете робити висновки. Біда б була, якщо б вона істерила і пакостила. Так що у вас все ок, просто знайдіть баланс
Начальник Анонимов 17 апреля в 00:18
Ответ дляНеКонец-Света
младшая же уже взрослая, и сама посидит пока они вдвоем гуляют
2 года ребенку, сама посидит???
Да че там, задание ей дайте, пусть картошки почистит , че там уже
автор Приму в дар 17 апреля в 00:19
Ответ дляГрушки-яблочки
Вона просто каже те, що думає. І це добре, ви розумієте що її турбує і можете робити висновки. Біда б була, якщо б вона істерила і пакостила. Так що у вас все ок, просто знайдіть баланс
Дякую за підтримку 🙏
Маю сечі 17 апреля в 00:25
мало внимания
тогдалия 17 апреля в 00:27
Ответ дляНачальник Анонимов
2 года ребенку, сама посидит???
Да че там, задание ей дайте, пусть картошки почистит , че там уже
Іронія
ЛеньГуглить_правда 17 апреля в 00:43
Складно уявити, щоб дитина 8 років таке видала. Якщо що, між моїми теж 6 років. У кожного своя орбіта, свої радощі, своє товариство, свої інтереси...
Булку Дай 17 апреля в 07:40
У моїх різниця 10 років
Старший говорив - ’Народжуйте скоріше, щоб мені менше уваги було, я до друзів хочу’)))
Залюбили, казав , ви мене
Пешеходик 17 апреля в 07:48
Тю, в нас ситуація навпаки. Теж різниця шість років, так молодша, як підросла, казала, це ви брату на шість років більше всього купували, і цукерок, і соків він випив на шість років більше ... І взагалі в три роки закатувала істерик, що купуємо по дві однакових іграшки,а не лише їй одній. Потім минулося, переросла... Зараз дуже товаришують удвох)))
Медсестричка 17 апреля в 08:28
Не принимайте близко к сердцу. Просто любите деток и проводите со старшей время качественно и с радостью.
Вот ещё младшая подрастет и скажет что-то типа ’а давай старшую на мусорку отнесем’
Это все эмоции.
Мяо мой мяо 17 апреля в 08:35
Ответ дляМедсестричка
Не принимайте близко к сердцу. Просто любите деток и проводите со старшей время качественно и с радостью.
Вот ещё младшая подрастет и скажет что-то типа ’а давай старшую на мусорку отнесем’
Это все эмоции.
Це реальність, дитині справді було краще бути одною