Не смогла удержать равновесие,падать стала

Что за черт,раньше просто шатало
показать весь текст
1 1
Колгоспниця 17 апреля в 02:01
Ответ дляграфиняВишенка
Толком нет.выставили энцефалопатию и все
Ого, какой степени?
Кондуктор трамвая 17 апреля в 02:03
Ответ дляграфиняВишенка
Толком нет.выставили энцефалопатию и все
Симптоми вказані в коментарі 29 посилюються, коли до неврологічних симптомів додалася ще екстрасистолія (тахікардія на той період вже була). Коли відбувався поштовх у ліве плече, з´являлося запаморочення, а потім порушення рівноваги виникало. Я лише супутні симптоми відчувала, а самі екстрасистолі майже ні (лише вночі).
Ща как дам 17 апреля в 02:07
Ответ дляКондуктор трамвая
У мене багато вогнищ на МРТ, є і інші зміни. Довго розбиралися і встановили таки дисциркуляторну енцефалопатію. Буває порушення рівноваги. Щодня бувають епізоди порушення рівноваги - таке відчуття ніби був поштовх (в цей момент головне втриматися і не впасти), на рівному місті, коли йду і навіть коли стою, коли повертаю голову. Також є порушення координації, хиткість при ході.
Чим лікуєте? Мамі таке ж поставили, лікування не призначили, сказали вік (63р). Була в трьох. Симптомы такі ж, + пам´ять втрачає
Неместная Я 17 апреля в 02:13
Ответ дляКондуктор трамвая
У мене багато вогнищ на МРТ, є і інші зміни. Довго розбиралися і встановили таки дисциркуляторну енцефалопатію. Буває порушення рівноваги. Щодня бувають епізоди порушення рівноваги - таке відчуття ніби був поштовх (в цей момент головне втриматися і не впасти), на рівному місті, коли йду і навіть коли стою, коли повертаю голову. Також є порушення координації, хиткість при ході.
Шейный отдел проверяли?
Кондуктор трамвая 17 апреля в 02:15
Ответ дляЩа как дам
Чим лікуєте? Мамі таке ж поставили, лікування не призначили, сказали вік (63р). Була в трьох. Симптомы такі ж, + пам´ять втрачає
Препарат нейропептид з амінокислотою (багатоскладовий препарат), препарат мельдонію, препарат для покращення мозкового кровообігу, при запамороченнях - препарат бетагістину. І все.
Кондуктор трамвая 17 апреля в 02:22
Ответ дляНеместная Я
Шейный отдел проверяли?
Лікували шийний остеохондроз, тільки гірше стало. Пройшла МРТ головного мозку по самозверненню, тому що не пропонували (лише МРТ шийного відділу хребта і реконсутрукцію артерій мозку пішла пройти, потім з медичного центру подзвонили щоб пройшла МРТ головного мозку)... І гіпертонія була. Просто один з моїх перших гіпертонічних кризів (у мене зі студентських років почав підвищуватися АТ) переріс в ТІА (це вже дізналася після проходження МРТ головного мозку). Лікували шийний остеохондроз з ХНМК в ВБН, тому МТР пройшла пізніше і по самозверненню (коли стало гірше).
Кондуктор трамвая 17 апреля в 03:00
Ответ дляЩа как дам
Чим лікуєте? Мамі таке ж поставили, лікування не призначили, сказали вік (63р). Була в трьох. Симптомы такі ж, + пам´ять втрачає
При дисциркуляторній енцефалопатії атеросклеротичного генезу можуть виникати когнетивні порушення (погіршення пам´яті один із проявів).
Навіть препарат покращення пам´яті не призначали лікарі?
При дисциркуляторній енцефалопатії лікар призначає лікування.
Кондуктор трамвая 17 апреля в 03:03
Ответ дляНеместная Я
Шейный отдел проверяли?
За даними УЗД судин шиї у мене в більшому ступені порушені швидкісні і спектральні характеристики кровообігу у сонних артеріях, чим у хребтових. На період 2022 р. є зменшення діаметру хребтової артерії і стенозування сонної артерії.
Ща как дам 17 апреля в 03:42
Ответ дляКондуктор трамвая
При дисциркуляторній енцефалопатії атеросклеротичного генезу можуть виникати когнетивні порушення (погіршення пам´яті один із проявів).
Навіть препарат покращення пам´яті не призначали лікарі?
При дисциркуляторній енцефалопатії лікар призначає лікування.
Ні. Сказали буде гірше, приходьте. Це мабуть коли она вже свою адресу забуде. В нас у місті не медицина, а знущання. В платних приймають ті самі лікарі
Ща как дам 17 апреля в 03:43
Ответ дляКондуктор трамвая
Препарат нейропептид з амінокислотою (багатоскладовий препарат), препарат мельдонію, препарат для покращення мозкового кровообігу, при запамороченнях - препарат бетагістину. І все.
Дякую, почитаю
тянитолкайка 17 апреля в 06:53
Ответ дляЩа как дам
Ні. Сказали буде гірше, приходьте. Це мабуть коли она вже свою адресу забуде. В нас у місті не медицина, а знущання. В платних приймають ті самі лікарі
Може це початок деменції? Зараз ця хвороба раніше починається, чим років 30 тому. Треба до психіатра звернутися. В моєї свекрухи почалася п´ять років тому.
автор графиняВишенка 17 апреля в 11:45
Ответ дляЛуноликая Вика
Еще может быть дефицит В12
Его сдавала,нормальный уровень
автор графиняВишенка 17 апреля в 13:40
Ответ дляКондуктор трамвая
Препарат нейропептид з амінокислотою (багатоскладовий препарат), препарат мельдонію, препарат для покращення мозкового кровообігу, при запамороченнях - препарат бетагістину. І все.
А какой нейропептид?как называется препарат?
Кондуктор трамвая 17 апреля в 15:13
Ответ дляграфиняВишенка
А какой нейропептид?как называется препарат?
Цього препарату немає в аптеках з 2020 р. Це уколи. Мені комплексно призначали, лише деяких симптомів інтенсивність зменшилася не деякий період.
Є інші препарати нейропептиду, але вони дорожче коштують.
Невролог за даними МРТ головного мозку, якщо є необхідність, підбирає і призначає препарат. Призначається, коли є багато вогнищ у головному мозку судинного генезу, щоб зупинити прогресування.

Нейропептиди — невеликі білкові молекули (що складаються з 30-100 амінокислотних залишків) центральних і периферичних нейронів.
Більшість нейропептидів впливають на збудливість мембран. Також пептиди беруть участь у регуляції генної транскрипції, локальному кровообігу, сінаптогенезісі, побудові клітин глії.
(Вікіпедія)

Нейропептиди, отримані з мозку великої рогатої худоби.
Кондуктор трамвая 17 апреля в 15:21
Ответ дляЩа как дам
Ні. Сказали буде гірше, приходьте. Це мабуть коли она вже свою адресу забуде. В нас у місті не медицина, а знущання. В платних приймають ті самі лікарі
У нас такого немає. Раніше у поліклініці можна було вийти з кабінету без запису у картці, відфутболювали з одного кабінету в інший. Як поліклініка стала ЦПМСД, призначається лікування. У медичних приватних центрах призначають лікування, потім приходиш на вторинну консультацію, лікар коригує призначення.
автор графиняВишенка 17 апреля в 15:25
Ответ дляКондуктор трамвая
Цього препарату немає в аптеках з 2020 р. Це уколи. Мені комплексно призначали, лише деяких симптомів інтенсивність зменшилася не деякий період.
Є інші препарати нейропептиду, але вони дорожче коштують.
Невролог за даними МРТ головного мозку, якщо є необхідність, підбирає і призначає препарат. Призначається, коли є багато вогнищ у головному мозку судинного генезу, щоб зупинити прогресування.

Нейропептиди — невеликі білкові молекули (що складаються з 30-100 амінокислотних залишків) центральних і периферичних нейронів.
Більшість нейропептидів впливають на збудливість мембран. Також пептиди беруть участь у регуляції генної транскрипції, локальному кровообігу, сінаптогенезісі, побудові клітин глії.
(Вікіпедія)

Нейропептиди, отримані з мозку великої рогатої худоби.
А как препарат называется,который есть в наличии?и тот,которого нет?
Кондуктор трамвая 17 апреля в 15:35
Ответ дляграфиняВишенка
А как препарат называется,который есть в наличии?и тот,которого нет?
Взагалі то не цікавилася, так як була у невролога ще до виникнення ковіду. Коли піду до лікаря, призначить. Це препарат не для самолікування.

У Вас є за даними МРТ головного мозку вогнищеві зміни?

У мене просто був колись гіпертонічний криз, який переріс в ТІА. Пройшла МРТ головного мозку, лише тоді, коли стало гірше. У мене виражені вогнищеві зміни і інші зміни за даними МРТ. Причина призначення того препарату - для запобігання загибелі нейронів внаслідок ішемії. Тобто, внаслідок гіпертонічного кризу відбувся мікроінсульт (була характерна симптоматика). Та і взагалі лікували гіпертонію, шийний остеохондроз з недостатністю мозкового кровообігу. МРТ проходила по самозверненню, коли стало гірше. Взагалі то пішла, щоб пройти МРТ шийного відділу хребта і ангіографію. Пішла додому і мені в той же день передзвонили з медичного центру, де проходила МРТ, щоб пройшла ще МРТ головного мозку. МРТ проходила стандарт.
Ща как дам 17 апреля в 16:27
Ответ длятянитолкайка
Може це початок деменції? Зараз ця хвороба раніше починається, чим років 30 тому. Треба до психіатра звернутися. В моєї свекрухи почалася п´ять років тому.
До чого тут деменція якщо є встановлений діагноз по МРТ? Може спочатку його лікувати? Невролог всіх зараз гоняє до психіатра. Він назначив їй АД, це маразм, бо ніколи вона депресіями не страждала, якесь навмисне підсажування на важкі препарати без підстав замість лікування реального діагнозу
Все питаю зарання 17 апреля в 18:37
Ответ дляграфиняВишенка
Толком нет.выставили энцефалопатию и все
В цьому році і мене це спіткало.Лікар сказав ,перевірити шию в невропатолога.Я вже забула,то чи пережимає судини чи щось таке.
Можна на рівному впасти так,що дуже побитися.
Вас теж ніби щось різко штовхає,падаєте,потім через хвилин 2 все наче норм?
Я так на ліжко впала лицем,дуже губи розбила,лікар казав терміново до невропатолога УЗІ шиї і інші обстеження.
Раніше так не ьуло,просто заносило і шум в вухах
автор графиняВишенка 17 апреля в 18:41
Ответ дляВсе питаю зарання
В цьому році і мене це спіткало.Лікар сказав ,перевірити шию в невропатолога.Я вже забула,то чи пережимає судини чи щось таке.
Можна на рівному впасти так,що дуже побитися.
Вас теж ніби щось різко штовхає,падаєте,потім через хвилин 2 все наче норм?
Я так на ліжко впала лицем,дуже губи розбила,лікар казав терміново до невропатолога УЗІ шиї і інші обстеження.
Раніше так не ьуло,просто заносило і шум в вухах
Да,тоже
автор графиняВишенка 17 апреля в 18:42
Ответ дляВсе питаю зарання
В цьому році і мене це спіткало.Лікар сказав ,перевірити шию в невропатолога.Я вже забула,то чи пережимає судини чи щось таке.
Можна на рівному впасти так,що дуже побитися.
Вас теж ніби щось різко штовхає,падаєте,потім через хвилин 2 все наче норм?
Я так на ліжко впала лицем,дуже губи розбила,лікар казав терміново до невропатолога УЗІ шиї і інші обстеження.
Раніше так не ьуло,просто заносило і шум в вухах
Мне одно помогает,тянуть голову вверх ровно,и так шею держать.но сложно контролить
Все питаю зарання 17 апреля в 18:44
Ответ дляграфиняВишенка
Да,тоже
Шукайте гарного невропатолога.Бо потім буде гірше моя сказала.
Мені повезло,я всі 5 разів падала дома і не на тверде.
Лякає,що падаєш раніше ніж це розумієш.
Хай в Вас все наладиться
автор графиняВишенка 17 апреля в 18:45
Ответ дляВсе питаю зарання
Шукайте гарного невропатолога.Бо потім буде гірше моя сказала.
Мені повезло,я всі 5 разів падала дома і не на тверде.
Лякає,що падаєш раніше ніж це розумієш.
Хай в Вас все наладиться
Где я его найду,я их штук с 20 обошла)))с тех что я ходила,уже 4 врача умерло даже за это время,а я так и не вылечилась
Кондуктор трамвая 17 апреля в 22:25
Ответ дляграфиняВишенка
Где я его найду,я их штук с 20 обошла)))с тех что я ходила,уже 4 врача умерло даже за это время,а я так и не вылечилась
Вас до отоларинголова (ЛОР) направляли для перевірки внутрішнього вуха?
Можливо, це прояв вестибулопатії. Функція вестибулярного апатару пов´язана з функцією внутрішнього вуха.
У Вас під час запаморочень буває нудота, шум у вухах?
Або дообстеження та лікування у відділенні цереброваскулярних захворювань, якщо у Вас є ДЕ.

Була лише у 5 неврологів та одного разу лікувалася на денному стаціонарі. Спочатку думала, що вилікуюсь. Потім - що деякі симптоми хоча б трохи за інтенсивністю зменшились. Після того, як пройшла МРТ головного мозку просто змирилася... Обстерення і лікування дорого контують... Лише коли значно гірше стає звертаюся до невролога до медичного центру. А так, самолікування...

Сходіть до ЛОР для обстеження внутрішнього вуха, щоб виключити або виявити вестибулопатію. Якщо є можливість, візьміть направлення у відділення цереброваскулярних захворювань.
Кондуктор трамвая 17 апреля в 22:36
Ответ дляграфиняВишенка
Мне одно помогает,тянуть голову вверх ровно,и так шею держать.но сложно контролить
Іду прямо, голову тримаю прямо. Але не факт, що не відбудеться порушення рівноваги.
Одного разу із-за втрати рівноваги хрустнуло у хребті, так відбувся компресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі.
Все питаю зарання 17 апреля в 22:51
Ответ дляграфиняВишенка
Где я его найду,я их штук с 20 обошла)))с тех что я ходила,уже 4 врача умерло даже за это время,а я так и не вылечилась
Яке місто ?
Все питаю зарання 17 апреля в 22:51
Ответ дляКондуктор трамвая
Іду прямо, голову тримаю прямо. Але не факт, що не відбудеться порушення рівноваги.
Одного разу із-за втрати рівноваги хрустнуло у хребті, так відбувся компресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі.
Який кошмар
автор графиняВишенка 17 апреля в 23:37
Ответ дляВсе питаю зарання
Яке місто ?
Винница
автор графиняВишенка 17 апреля в 23:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Іду прямо, голову тримаю прямо. Але не факт, що не відбудеться порушення рівноваги.
Одного разу із-за втрати рівноваги хрустнуло у хребті, так відбувся компресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі.
автор графиняВишенка 17 апреля в 23:42
Ответ дляКондуктор трамвая
Вас до отоларинголова (ЛОР) направляли для перевірки внутрішнього вуха?
Можливо, це прояв вестибулопатії. Функція вестибулярного апатару пов´язана з функцією внутрішнього вуха.
У Вас під час запаморочень буває нудота, шум у вухах?
Або дообстеження та лікування у відділенні цереброваскулярних захворювань, якщо у Вас є ДЕ.

Була лише у 5 неврологів та одного разу лікувалася на денному стаціонарі. Спочатку думала, що вилікуюсь. Потім - що деякі симптоми хоча б трохи за інтенсивністю зменшились. Після того, як пройшла МРТ головного мозку просто змирилася... Обстерення і лікування дорого контують... Лише коли значно гірше стає звертаюся до невролога до медичного центру. А так, самолікування...

Сходіть до ЛОР для обстеження внутрішнього вуха, щоб виключити або виявити вестибулопатію. Якщо є можливість, візьміть направлення у відділення цереброваскулярних захворювань.
Неа.у меня даже не головокружение,а как дурнота,при вставании ортостатическая гипотензия и ощущение,что пол плывет,больше под одной ногой...но со стороны посмотреть нарушения походки визуально не видно