Гопница-Советчица• 17 апреля 2024

А який у вас тариф на послуги з утримання прибудинкової території (Київ)?

Доброго ранку, порадниці!
Цікавить інформація від киянок – скільки орієнтовно ви сплачуєте за утримання прибудинкової території (в розрахунку на м2)?
У нас було 4-4,5 грн за м2 , тепер вирішили піднімати майже до 8 грн. Хочеться розуміти, багато це чи мало? І які послуги отримують мешканці інших будинків, сплачуючи приблизно такий самий тариф?
Маємо такі дані: будинок – радянська панелька, ЖБК, консьєржа чи охорони немає, до тарифу входить прибирання території, вивіз побутового сміття, оплата заробітної плати працівникам, послуги сантехніка та електрика... На будь-які ремонти чи покращення грошей уже не вистачає. А як у вас?
Результат:
вже голосів: 33
22 (66.67%) Сплачую більше 8 грн за м
9 (27.27%) Сплачую менше 8 грн за м
2 (6.06%) Не знаю, який у мене тариф
Підмітайло• 17 апреля 2024
8 з копійками,ОСББ
Роблять багато чого,двір зелений,нові контейнери для сміття,регулярне обслуговування ліфтів (7 під´їздів,по 2 ліфта в кожному,будинок 1997 року,бувають поломки),освітлення в коридорах ,двірники,голова ОСББ і бухгалтер(зарплата).
Поставили паркан,планується шлагбаум ,огороджено і облаштовано повністю дитячий майданчик; раз в квартал замовляється великий контейнер для великогабаритного сміття-старі меблі,ящики тощо .
За роботу,що робить наше ОСББ це нормальний тариф,хоча я за двушку плачу 540 грн/міс

автор Гопница-Советчица • 17 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Вхагалі, це біч всієї системи ЖКГ в Україні. Потрібено, щось міняти в Законодавстві і в цієй грабіжницької структурі. Можете ,піти в керуючу компанію і відмовитись від послуги, за яку ,вони беруть гроші, а не налають.
Все ще більш заплутано - у нас немає керуючої компанії, у нас є ЖБК і його незмінне правління, яке ’рулить’ уже багато років.
Борода• 17 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
вот дождь идет. Дворник работает
Комфорт таун ? Скажите, Вы довольны качеством постройки самого дома ?
Ответ дляПідмітайло
8 з копійками,ОСББ
У Вас дійсно багато всього роблять і це коштує грошей.
Наприклад, у нас на 7 під’їздів лише один двірник - можете уявити якість роботи, особливо взимку.
Душа компанії• 17 апреля 2024
Ответ дляБорода
Лично у меня никаких нареканий. 8 лет живем, у нас ничего не случилось. Только в детской слышим соседей, когда ругаются.А так дома теплые, во дворах чисто, в каждом подъезде у нас подвал (очень актуально, пока война)
мегамоСГ• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ось і у нас тривалий час тариф не міняли, а тепер вирішили майже удвічі піднімати.
Напевно були накопичення, тому не піднімали, а тепер вийшли на реальні витрати
Горлаю зрання• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Вже 2 роки 8грн. Лісний

Ответ длямегамоСГ
Ні, накопичень немає, навпаки є ще заборгованість мешканців.
Просто нічого не робили, грошей вистачало на зарплати, вивіз сміття і якісь мінімальні ремонтні роботи. На все інше - ’дєнєг нєт’.
Платье Длинное бальное• 17 апреля 2024
7.53 Соломенский, ОСББ
удивлена, что ниже, чем у большинства в теме
Ответ дляПлатье Длинное бальное
7.53 Соломенский, ОСББ
Дійсно, дивно - Ви ж ніби в центральному районі живете, а тариф не високий. У Вас будинок старий чи новобудова?
Советчица Года• 17 апреля 2024
ОСББ 4.9
ЖЕК 6.5
Будинки 90 і 95 року
АдеКВАтная• 17 апреля 2024
Новобудова - майже 10, але в цей тариф нічого не вкладається. Планується 16 через місяць.
Ответ дляСоветчица Года
ОСББ 4.9
ЖЕК 6.5
Будинки 90 і 95 року
У Вас жеківський тариф досить гуманний.
А нас лякають, що в жеківських будинках платять більше, а послуги отримують гірші, ніж у нас в ЖБК.
Платье Длинное бальное• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Дом не старый, около 15 лет, у нас чисто, площадки моют машиной Керхер, шлагбаумы, паркинг, консьерж
Колгоспниця• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ну, зі всіма можно ’розрулити’.Просто, треба, бажання мешканців. В нас, до поліції доходило. Вибороли, боремось далі. Хто,уе віддасть свій ’прибуток’ добровільно?.
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тоді Вам дуже пощастило!
Знаю, що в деяких нових будинках платять невеликі комунальні, бо ОСББ має додаткові доходи - наприклад від оренди приміщень.
У нас будинок старий і таких доходів немає.
Ответ дляКолгоспниця
Ви молодці, що мали бажання і сміливість боротися.
На жаль, у нас немає таких відважних мешканців. А у керівництва потужне лоббі, яке всім незгодним закриває рота.
Колгоспниця• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ой, нас зі 100 квартир, тільки 3 ’воює’. Які самі, таке і маємо- бояться, лінуються і тп. А, оця керівна банда, цим і користується. Через 3 роки, щось зрушилось. Навіть, якщо ви, сама, пишіть, дзвонить, гарячі ліні, коротше, всі ричаги жміть. По іншому, ми не перебудуємо нашу країну. Удачі!