Гопница-Советчица• 17 апреля 2024

А який у вас тариф на послуги з утримання прибудинкової території (Київ)?

Доброго ранку, порадниці!
Цікавить інформація від киянок – скільки орієнтовно ви сплачуєте за утримання прибудинкової території (в розрахунку на м2)?
У нас було 4-4,5 грн за м2 , тепер вирішили піднімати майже до 8 грн. Хочеться розуміти, багато це чи мало? І які послуги отримують мешканці інших будинків, сплачуючи приблизно такий самий тариф?
Маємо такі дані: будинок – радянська панелька, ЖБК, консьєржа чи охорони немає, до тарифу входить прибирання території, вивіз побутового сміття, оплата заробітної плати працівникам, послуги сантехніка та електрика... На будь-які ремонти чи покращення грошей уже не вистачає. А як у вас?
Результат:
вже голосів: 33
22 (66.67%) Сплачую більше 8 грн за м
9 (27.27%) Сплачую менше 8 грн за м
2 (6.06%) Не знаю, який у мене тариф
Водійка хімарса• 17 апреля 2024
13 грн. Голосіївський район.

автор Гопница-Советчица • 17 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
13 грн. Голосіївський район.
Дякую за відповідь!
рукиЖимолости• 17 апреля 2024
8 грн уже років 5.
Купила квартиру в Ірпені-там 12,5
Душа компанії• 17 апреля 2024
13,7
Ответ длярукиЖимолости
8 грн уже років 5.
Купила квартиру в Ірпені-там 12,5
Ось і у нас тривалий час тариф не міняли, а тепер вирішили майже удвічі піднімати.
Сиамская сороконожка• 17 апреля 2024
12 грн
Ответ дляДуша компанії
13,7
А які вам послуги надають? Чи прибирають під´їзд регулярно, саджають та поливають квіти у дворі, тощо.

Малая Налегке• 17 апреля 2024
14 в пригороде. ЖЭК ни черта не делает, лифт обслуживаем сами, подъезды моем сами, они только мусор вывозят и дворник убирает двор.
Борода• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
И при тарифе 8, лифт не поменяете.
У нас 10.
Попросите тарификацию на тариф.
Ответ дляВодійка хімарса
13 грн. Голосіївський район.
Це у Вас старий будинок чи житловий комплекс? У комплексах зазвичай набагато більше послуг надають.
Невидимка Майя• 17 апреля 2024
У нас 2.85 с метра + 20 грн. в месяц с каждого зарегистрированного за вывоз мусора + 60 грн. с каждой квартиры. Это якобы самый низкий тариф в Киеве, как утверждает правление ОСББ.
Душа компанії• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Да, все это есть. Дворники и уборщицы в подъезде работают
Водійка хімарса• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
ЖК 2013року будівництва
Небоброїдка• 17 апреля 2024
15, але вважаю це мега дорого
А я кумедна• 17 апреля 2024
Дніпровський р-он. Новий будинок 8 грн
Ответ дляБорода
И при тарифе 8, лифт не поменяете.
У нас 10.
Попросите тарификацию на тариф.
Немає сенсу щось просити - на папері одне, а по факту виходить зовсім інше. Більшість грошей іде на зарплату....
Ответ дляДуша компанії
Круто! Якщо послуги якісні, то за них і платити можна.
Курочка-чубаточка• 17 апреля 2024
13,86 ще з 2019
Пульт от линолеума• 17 апреля 2024
17 грн

Новобудова.
В цю суму входить охорона.

Борода• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Вода в краны поступает, отопление есть ? Свет в МПЗ есть ? Лифт тоже жрёт энергию !
Все это у Вас есть, а это стоит денег в обслуживании.
У Вас тариф был мизерным, естественно и никаких дополнительных услуг.
Майданщица• 17 апреля 2024
Найменше, що було 10 грн - це 4 роки назад, коли заїджали в новобудову.
До цього було значно менше у старому фонді за рахунок відсуиності ліфта, ліфт теж багато ’тягне’
Курочка-чубаточка• 17 апреля 2024
Ответ дляБорода
И при тарифе 8, лифт не поменяете.
У нас 10.
Попросите тарификацию на тариф.
При 13-14 грн. також лише обслуговування та дрібний ремонт
Треба ось так• 17 апреля 2024
10.7, не делают нифига, кроме как нах посылают
Колгоспниця• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Вхагалі, це біч всієї системи ЖКГ в Україні. Потрібено, щось міняти в Законодавстві і в цієй грабіжницької структурі. Можете ,піти в керуючу компанію і відмовитись від послуги, за яку ,вони беруть гроші, а не налають.
Бутерброд з ікрою• 17 апреля 2024
28 грн/метр новобудова, це без охорони
Душа компанії• 17 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
вот дождь идет. Дворник работает
Кривая спроса• 17 апреля 2024
9.55 грн за метр старая чешка в спальнике.
Ответ дляТреба ось так
Посилати - це наші теж вміють чудово
Ответ дляДуша компанії
вот дождь идет. Дворник работает
Який у вас двір гарненький і чистий!
Хочу на Балі• 17 апреля 2024
8 - дім 2008 року