Пакунок малюка 2024

Дівчата, хто недавно народжував (2024 рік, ну а раптом тут є такі). Часто натикаюсь в соц. мережах, що не дають Пакунків малюка через їх відсутність. Мені ще до родів дуже далеко, просто стало цікаво, що до чого. Для хейтерів: я можу чудово і без цього пакунку справитись, я не заради нього чи виплат дитину народжую, якщо раптом така думка виникла.
бифидобактерияЖоржик 17 апреля в 16:37
Лежала в 1 пологовому в Києві на збереженні , то в них ці пакунки в холі просто стоять, всім видавали хто хотів
Оченьценная 17 апреля в 16:44
Я отримала пакунок рік тому, беріть мені там все знадобилось і сподобалось, хоч вам тут зараз і понаписують) а мені там все було корисне, всім користуємось
2 1
Моторошні троянди 17 апреля в 16:49
В 5 пологовому Києва були в лютому
Люблю Украину 17 апреля в 16:52
В цьому році пакунок бачила у подруги. То мені сподобався, 90 різних речей. 5 пологовий, березень , були.
Люблю Украину 17 апреля в 16:53
Ответ дляОченьценная
Я отримала пакунок рік тому, беріть мені там все знадобилось і сподобалось, хоч вам тут зараз і понаписують) а мені там все було корисне, всім користуємось
І мені подруга каже, що все користує, що треба.
автор Любви вам! 17 апреля в 16:56
Ответ дляОченьценная
Я отримала пакунок рік тому, беріть мені там все знадобилось і сподобалось, хоч вам тут зараз і понаписують) а мені там все було корисне, всім користуємось
Та я от чого питаю - бо хотіла його взяти, а не гроші. Я просто не прям аж така дуже прискіплива і якщо чесно не розумію, чим погані можуть бути новенькі речі, якщо дитина і так за кілька міс. виросте. Вони ж і так, як я розумію бавовняні будуть. Щодо кольору - то мені теж якось байдуже (я не вважаю, що наприклад блакитний і зелений належить тільки хлопчикам і т.д.). Просто якщо б їх не видавали - то я би вже більше речей звісно ж б купила на перші місяці життя дитини.
Бабуся Бетман 17 апреля в 17:16
Ответ дляЛюбви вам!
Та я от чого питаю - бо хотіла його взяти, а не гроші. Я просто не прям аж така дуже прискіплива і якщо чесно не розумію, чим погані можуть бути новенькі речі, якщо дитина і так за кілька міс. виросте. Вони ж і так, як я розумію бавовняні будуть. Щодо кольору - то мені теж якось байдуже (я не вважаю, що наприклад блакитний і зелений належить тільки хлопчикам і т.д.). Просто якщо б їх не видавали - то я би вже більше речей звісно ж б купила на перші місяці життя дитини.
Мне рожать в июне, тоже хочу взять пакунок, в марте знакомая рожала, им выдали, мы из Днепра
З родзинкою 17 апреля в 18:19
Автор, я вже багато чого купила, в пологовий вже треба з собою принести одяг, ковдру , підгузки, засоби гігієни . Тому вирішила, що пакунок малюка мені буде не потрібен.
Молчалка 17 апреля в 18:38
Народжувати мені скоро, речі вже купила,що потрібно. Буду брати коштами, вже картку оформила в банку,потім тільки оформлю в прозорому офісі.
_Галя_ 17 апреля в 18:54
також переймаюся на питання пакунку. Я розслабилася і навіть ще не збирала сумки до пологового - зараз 33 тиждень). Бачила від дівчат повідомлення, що пакунок не усюди є, тому я пішла до пологового, де планую через місяць-півтора народжувати, та запитала чи є вони у наявності. І так буду ходити та задовбувати їх кожні 2-3 тижня )) Зараз пакунки є у нас (Кропивницький)
На всякий випадок відкрила карту малюка, щоб потім не бігати в останню хвилину.
автор Любви вам! 17 апреля в 18:57
Ответ для_Галя_
також переймаюся на питання пакунку. Я розслабилася і навіть ще не збирала сумки до пологового - зараз 33 тиждень). Бачила від дівчат повідомлення, що пакунок не усюди є, тому я пішла до пологового, де планую через місяць-півтора народжувати, та запитала чи є вони у наявності. І так буду ходити та задовбувати їх кожні 2-3 тижня )) Зараз пакунки є у нас (Кропивницький)
На всякий випадок відкрила карту малюка, щоб потім не бігати в останню хвилину.
Та правильно робите, бо потім раптом дійсно його не буде і треба буде екстренно ’гінця’ відправляти за дитячими речима
З родзинкою 18 апреля в 08:24
Ответ дляЛюбви вам!
Та правильно робите, бо потім раптом дійсно його не буде і треба буде екстренно ’гінця’ відправляти за дитячими речима
Так його видають при виписці)
_Галя_ 18 апреля в 13:18
Ответ дляЗ родзинкою
Так його видають при виписці)
якщо чесно, то я вважала, що його видають того ж самого дня, або наступного після народження дитини.
З родзинкою 18 апреля в 13:51
Ответ для_Галя_
якщо чесно, то я вважала, що його видають того ж самого дня, або наступного після народження дитини.
Але ж прати всі речі і просувати все одно треба )
_Галя_ 18 апреля в 13:52
Ответ дляЗ родзинкою
Але ж прати всі речі і просувати все одно треба )
для цього є родичі та чоловік ))
З родзинкою 18 апреля в 15:13
Ответ для_Галя_
для цього є родичі та чоловік ))
Ой нє, мій чоловік так через пару днів привезе , щось забуде, як раз на виписку )
Це все час, а дитину треба вдягати одразу після народження. Нема часу на прання , сушку і прасування.
Це зайвий стрес всім.