Секретница• 17 апреля 2024

Який чай або гарячий напій можна часто пити без наслідків для здоровʼя?

Звичайний чай, чорний чи зелений- кофеїн. Кави багато не можна теж. З лимоном багато не випʼєш. Просто вода- не лізе, щоб хоч би 1 літр випивати. У мене проблема з тромбозом, треба пити і я не можу, хоч кусайте, випити ті 2 літра рідини.
Що робити?
Дякую_аж_підскакую• 17 апреля 2024
Ответ дляСекретница
Ні, не призначали детралекс, тільки місцево. Записалася до іншого лікаря на вівторок. Може призначить для судин.
А его вроде как раз назначают, даже в аптеке спрашивают от геморроя или обычный...

автор Секретница • 17 апреля 2024
Ответ дляПоторописька
Тоді тут не терапевт, а проктолог. Причина відома-геморой. Не знаю у якого ви лікаря лікувались, але якесь недолуге лікування. Якщо ви з Києва, чи можете приїхати , дуже рекомендую колегу https://www.facebook.com/Dr.Shamrai
Дуже дякую, я з Києва, записалася у 18 лікарню, вже поїду, послухаю що там скажуть, направлення є. Тоді вже у приватну, бо чесно це дорого для мене, якщо з обстеженнями ітд.
Лікування проктолог з поліклініки прописав і допомогло, але не надовго, якась глобальніша проблема є.
Поторописька• 17 апреля 2024
Ответ дляСекретница
Як показує практика приватне лікування в результаті дешевше. Вам не призначають тисячу непотрібних обстежень. Але це в хорошого лікаря, яко також можна знайти і в державній лікарні. Тому хай щастить
автор Секретница • 17 апреля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так, тут на форумі я читала про цей препарат, сама собі не ризикнула призначити
Дякую_аж_підскакую• 17 апреля 2024
Ответ дляСекретница
Я пила, но у меня варикоз. Долго пила, больше чем в инструкции.Хуже не было точно, эффект был, не сразу но был, но у меня хроника надо пить постоянно курсами. Вы бы спросили врача, думаю вам не помешает..