Что покупаете на нексте для себя? Что нравится по качеству?

Соня-сонятко 18 апреля в 09:26
Труси і футболки, 164 ріст 50 кг вага
НеКонец-Света 18 апреля в 09:31
Купальник (суцільний, з утяжкою на животі), гарно сидить і хорошої якості, вже декілька років, не линяє і не витягується
Каляка маляка 18 апреля в 09:36
Трусы,футболки,регланы,платья летние короткие,пижамы,сандали в прошлом году купила,самые любимые оказались))
автор дама_из_декрета 18 апреля в 09:46
Ответ дляКаляка маляка
Трусы,футболки,регланы,платья летние короткие,пижамы,сандали в прошлом году купила,самые любимые оказались))
Також дивлюсь на взуття. А як там з розмірами?
Крайня невістка 18 апреля в 10:00
Восени купила там светр із 100% мериносу за 1750 (включаючи конвертацію). У нас з таким складом по 4-6 т продавали. Була задоволена як слон)) Хотіла ще іншого кольору, але розгребли дуже швидко, а одразу 2 не ризикнула взяти.
Я тут Живу 18 апреля в 10:02
Колись давно замовляла собі базові майки на тонких бретелях, зручно що є для маленького зросту. Труси мені не сподобались - замовляла набір з 2 стрингів, якась ластовиця чи то вузька, чи то неправильної форми. Коротше не зручні вони мені були. Взуття теж замовляла. Одні шкіряні напівчеревики напевно роки 2-3 носила, відмінна якість. І ще одні замшеві босоніжки були, дуже їх любила. 2 літа точно відносила, а може і більше. Але вони були не на кожен день, бо колір фуксія. На той час взуття йшло чітко в розмір, я на свій 36 замовляла 36. Але то доволі давно було, як зараз не знаю. З іншого боку є можливість повернення, це зручно
Курочка-чубаточка 18 апреля в 10:17
Ответ дляНеКонец-Света
Купальник (суцільний, з утяжкою на животі), гарно сидить і хорошої якості, вже декілька років, не линяє і не витягується
Я теж собі купила купальник суцільний, подобається. Шукала в басейн саме на високий мій зріст
Сама собі лікар 18 апреля в 10:19
Дівчата, а коли замовляєте petite, для якого зросту замовляєте?
В мене 160, вага 48, зазвичай ХС, замовляла куртку з розділу petite, трохи короткі рукава (не критично).
Неновая почта 18 апреля в 11:23
Купальником дуже задоволена, піжамками (хб, шорти+ футболка), сорочка є непогана. Але мені у них з розмірами складно. Штани якось купила за розмірною сіткою - а вони на двох таких як я. Добре, що з поверненням проблем немає.