Дівчата, хто знає, які це кольори лаків Essie?

Надибала їх в інсті, але ця дамочка номерів не показує, пише типу дивіться мої відео в Ютубі, там все є. Ну подивилась я, а там навіть нігті не такі. Написала ще на офіційний акаут Essie, але думаю, у них там і без мене 100500 тих повідомлень.
Odilie 18 апреля в 10:14
На Мейк ап або на Нотіно знайти лаки і подивитися палітру.
irina777mail 18 апреля в 10:54
я недавно замовила 13 номер, а як називається на ютубі вона?
автор _Homyak_ 18 апреля в 12:12
Ответ дляirina777mail
я недавно замовила 13 номер, а як називається на ютубі вона?
В мене є 13, 101 і 389 - це типу нюдові. Але жоден не схожий на той, що в інсті... Капец ))))