А от кого охраняют ТЦК два военных с автоматом?

Каждый день на смене 2 прлностью экипированных военных с автоматами на готове. Киев. Рядом летская площадка и дорога из 3х школ. И 2 мужика с автоматами на страже здания бывшего военкомата.
показать весь текст
Hamster83 18 апреля в 15:50
Ответ дляAntoninaya1
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
маминого троюрідного брата, після операції на хребті, який не служив призвали в кінці грудня. навчання заключалося в рубанні дерев і пару разів дали стрельнути холостими патронами, бо на це діло немає ні патронів, ні автоматів. через 2 тижні відправили на 0, ще через тиждень пропав безвісті при виконанні боєвого завдання і тільки пару днів назад дізналися, що загинув. А ці лоби тцкашніки, воєнкоми, військові, офіцери, які навчались на це, відсижуються та ходять пачками по всім вулицям країни і з автоматами людей ловлять, які ту зброю тільки по телеку бачили.
3 2
автор Ольга 18 апреля в 15:59
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
Про це я також думала. Але зараз зброя вже вся захищає. А до 24го пилом припадала.
Чи, думаєте, не захищає?
Х.з. Може, знов, на випадок повторного наступу (не дай, Боже) лежать і очікують на простих чоловіків, які мають Київ захищати?
То 24го все було стихійно і не організовано і робилось хоть щось і хоч кимось. Ну зараз же, на третьому році клятої війни, має бути все на свлїх місцях: і зброя, і військові!
1 1
автор Ольга 18 апреля в 15:57
Ответ дляAntoninaya1
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
Ті ж питання. Я теж роздивилася тих кремезних чоловіків з виблискуючими новенькими автоматами, які обоави робили і зупиняли машини. Всі тлг канали тоді про це писали.
2 2
автор Ольга 18 апреля в 15:58
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Ой вей:( Грустный юмор. Очень грустный:(
1 1
автор Ольга 18 апреля в 16:01
Ответ дляHamster83
маминого троюрідного брата, після операції на хребті, який не служив призвали в кінці грудня. навчання заключалося в рубанні дерев і пару разів дали стрельнути холостими патронами, бо на це діло немає ні патронів, ні автоматів. через 2 тижні відправили на 0, ще через тиждень пропав безвісті при виконанні боєвого завдання і тільки пару днів назад дізналися, що загинув. А ці лоби тцкашніки, воєнкоми, військові, офіцери, які навчались на це, відсижуються та ходять пачками по всім вулицям країни і з автоматами людей ловлять, які ту зброю тільки по телеку бачили.
Це жах.
1 1
lekon-lekon 18 апреля в 18:48
Ответ дляAntoninaya1
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
Вы розбираєтесь у зброї і знаєте яка сучасна, а яка радянська, чи їм треба з палками ходити? І ви впевнені, що немає дрг, просто озброєнних людей зараз? Війна вже з 2014 року іде, тому це нормально мати озброєнних екіпірованних військових. Син колеги повинен був пройти навчання, а вже потім отримати розподіл у частину, яка в той час була на нулі.
2 1 1
lekon-lekon 18 апреля в 18:53
Ответ дляОльга
Щось подібне я думала. Але ж вони охороняють не місто и містян, а лише будівельку тцк. Якщо поруч будут фігачити по мирним чи по будинкам, ці 2 воєнних неможуть бросити свій пост та захищати ’не той об´єкт’.
У вашому випадку погано, що ті, кого вони охороняють, оставили перед вторгненням і в перші дні їх вдвох. А війська відвели.
Рота охорони- це не 2 людини, вони захищають тцк, а їздили стріляти хлопці, які не охороняли тцк. Наша військова частина була на початку війни в Донецькій обл, тому добре, що так склалось, що були артилеристи, знайшлись снаряди та і громадяни і підприємства міста активно включились в ’окопування’
1 1
автор Ольга 18 апреля в 20:14
Ответ дляИрина-bbd0
Да.были времена. В нацгвардию ’прямо с поезда снимали’)))
В общем, вы о чем-то своем.
2 1
автор Ольга 18 апреля в 20:20
Ответ дляДо
Не, ну так же нечесно. Ви ж обіцяли 17 показати. Цей фрагмент документа ні про що, були часи, коли ціна 80 грн. за десяток є звичайною. Не брешіть без належної підготовки.
А почему вы человека оскорбляете словом ’брешете’?
3 1
автор Ольга 18 апреля в 20:21
Ответ дляAntoninaya1
В мене імунітет на подібні коменти. Копійка не зарахована, більшого ви не вартуєте, якщо можете кепкувати з подібної теми.
Согласна.
2 2
Олена_Луг 15 мая в 14:49
Ответ дляNatalia505
Думаєте тут хтось знає відповідь? Я вже механізм описала, як відбувається в моєму світі. Прийшли повістки, чоловіки йдуть у військомат, державне підприємство,не ховаються. По вулицям якщо ходять тцк дві людини з папочкою. Вони навіть без авто. Я ці жахи більшість, на порадниці читаю.
приходите в любой рабочий день в рабочее время на метро Святошино. Посчитаете, сколько жиртресов там ходит, мужиков кошмарит
Олена_Луг 15 мая в 14:57
Ответ дляAntoninaya1
Адміни я попереджала, якщо що. В телефоні знайшла тільки по 9, але, якщо почекаєте знайду й по 17. Обрізала по максимуму, бо в накладній є номер частини і т.д.
єто накладная ВЧ?))))
1. я таких ’накладніх’ вам щас в єкселе настрогаю десяток )) с любіми ценами.
2. ВЧ крабовіе палочки, замороженую клубнику покупает??? А 140 кг горчиці вообще без коментариев )))