Каждый день на смене 2 прлностью экипированных военных с автоматами на готове. Киев. Рядом летская площадка и дорога из 3х школ. И 2 мужика с автоматами на страже здания бывшего военкомата.
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Этот военный учился в школе на год младше, знакомы. В ТЦК и встретились.
Это когда окружили и заперли?))))
Antoninaya1• 18 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Хочу конечно)))) давайте шукайте и показуйте! Вы ж за правду.правда?))
Адміни я попереджала, якщо що. В телефоні знайшла тільки по 9, але, якщо почекаєте знайду й по 17. Обрізала по максимуму, бо в накладній є номер частини і т.д.
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Хотите такое напечатаю с дровами и сахаром?))
Где шапка накладной.разведчик?))))
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляОльга
Вы какая-то экзальтированная дамочка, простите.
Ну если не хотите сами.то какого ответа тут ждёте?))))
МиссКаприз• 18 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Это когда окружили и заперли?))))
Нет, это когда муж пришел обновлять свои данные в очередной раз, а ему ответили, что не могут найти его документы, потерялись. Идите повторно проходите ВЛК!
Стрекоза любви• 18 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Просто интересно.при каких обстоятельствах Вы лично до таких разговоров с чужим военным дошли?))))
Ага, я теж дивуюсь. З одного боку гонять на ТЦК, а з іншого так чітко і впевнено розповідають про кількість людей у штаті, хто поранений, хто ні, що обговорюють та й ще секрети якісь видають.
Я на цьому форумі вже зовсім заплуталася, адже як так можна все знати!? Мабуть теж там працює якимось діловодом.
Ответ дляAntoninaya1
Не, ну так же нечесно. Ви ж обіцяли 17 показати. Цей фрагмент документа ні про що, були часи, коли ціна 80 грн. за десяток є звичайною. Не брешіть без належної підготовки.
Brichka_04• 18 апреля 2024
Ответ дляОльга
От каких непушистых людей и что охраняют два специально-обученных военных с автоматами?
Что непушистые люли могут такое сделать? От украинцев, нарушающих общественный порядок, есть полиция. Она вызывается 102 и специальной кнопкой в организациях типа банка.
От дрг? У нас дрг по Киеву ходит?
А я вам написала: а подумать? Это же элементарно!
МиссКаприз• 18 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Нет, потому что есть такое понятие как районные тцк, в небольших пгт, где люди друг друга знают. Военкомов поставили чужих (не из этого городишки), а штат то остался прежним!
Стрекоза любви• 18 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Та ми все про вас зрозуміли. Не виправдовуйтесь
МиссКаприз• 18 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що ви там зрозуміли? Чи якщо якась інформація не вміщується у ваш світогляд, то це звісно брехня? Мені зрозуміло тільки одне - що є недалекі люди, яким сци в очі, а їм все божа роса!
Чи мене ви теж у боти запишете?
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляОльга
Поняла:(
Всё? Знакомые из тцк сейчас Вам обьяснят все и на этом Вам уже не нужно ходить самой узнавать и переживать.правда?)))
Стрекоза любви• 18 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Чи мене ви теж у боти запишете?
Ой, мене такий широкий світогляд,не повірите, вміщується все. Навіть ваші «несцивочі» опуси🙃😉.
rainbow2018• 18 апреля 2024
Ответ дляОльга
Я мимо них иду все время. Уверена, мне ответ будет - не положено отвечать. А мужчине ’ Завидуй молча’.
Завтра пропоную вже ж таки підійти та вимагати відповідь на всі питання, що нас цікавлять і турбують! На якій підставі вони там стоять цілий день обвішані зброєю? Як це - не положено відповідати? У нас влада в країні належить народові!
Стрекоза любви• 18 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Браво 😂😅
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Нет у Вас сердца!
Вы что не помните из 2014 эпичное от кацапов
’Шла корова плача.выменем качая....’?))))
Еще ж и пеной задуть могут))))
rainbow2018• 18 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Нет у Вас сердца!
Еще ж и пеной задуть могут))))
А изнасилованные монтажной пеной беременные ветераны? А когда всех снимали в Нацгвардию?
Эх, были времена...
Нынешние озабоченные тцк женщины вообще без огонька, без креатива, без надрыва...
Эх, были времена...
Antoninaya1• 18 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Полуниця, крабові палочки? Це все військовим? Може це на ваше ДР все ж таки закупи?)
Так і ананаси свіженькі, і рибка червона. Багато чого цікавого в тих накладних. На нуль зрозуміло ж що воно не доїжджало, як і зброя, якою тцкшники обвішані.
Ирина-bbd0• 18 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Эх, были времена...
Да.были времена. В нацгвардию ’прямо с поезда снимали’)))
Ответ дляAntoninaya1
2? Чоловіка зупиняли 8 повністю екіпірованих людей(аж позаздрили їх екіпіровці, бо кум з нуля про один автомат на двох розповідав) 2 з автоматами стали попереду машини, щоб не втік( інші навколо чоловіка стали, щоб повістку виписати.
Нажаль, так. Я бачила таких при облаві на дорозі в минулому місяці. Зупиняли машини. Ти ж думки були.
Але я про кожноденних охоронців районної будівли тцк.
Ответ дляlekon-lekon
Всі військові частини, включно з тцк мають свою охорону, от в тцк є своя рота охорони, де вони несуть службу. Всі роз´яснення в законах. В нашому місті, коли на місто йшли кацапи, рота охорони була чи не єдиними у кого була зброя, ще захопили БМ-21, то бурятів обстрілювали, що з південної частини міста заходили, добре, що були хлопці з артилерії і вміли стріляти.
Щось подібне я думала. Але ж вони охороняють не місто и містян, а лише будівельку тцк. Якщо поруч будут фігачити по мирним чи по будинкам, ці 2 воєнних неможуть бросити свій пост та захищати ’не той об´єкт’.
У вашому випадку погано, що ті, кого вони охороняють, оставили перед вторгненням і в перші дні їх вдвох. А війська відвели.